1 1
Rallye G60

3. VW Meet Ljubuški

Recommended Posts

FB_IMG_1488740056484_zpsjruitrfq.jpg

 

 

https://www.facebook.com/events/1935016790117894/?acontext=%7B%22action_history%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22page%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22page_upcoming_events_card%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A[]%7D]%22%2C%22has_source%22%3Atrue%7D

 

Ekipa da vas obavijestim da vas i ove godine na istome mjestu kao i lani organiziramo 3. po redu VW meet Ljubuški. Mislim da smo protekle dvije godine pokazali da osiguramo odličnu zabavu i druženje te se nadamo da nam dolazite i ove godine u što većem broju.

 

Prijaviti se možete ovdje ili na našoj facebook stranici samo vas molim da ako ste se prijavili na na faceu nemojte tu i obrnuto,da nam ne stvarate pomutnju sa prijavama sto je bilo slučajeva lani.

 

Već je poznato da je do sada kod nas uvijek sve bilo besplatno za prijavljene ali ove godine smo uveli malu promjenu.Biti će neka sitnica na poklon za prijavljene ali ove godine će biti naplata hrane i pića uz neke simbolične cijene.Naime radi rasipanja hrane i pića sto je proteklih godina bio slučaj u velikoj mjeri i to nas je malo ljutilo pošto dosta ljudi nema obzira čim se dadne besplatno. Ove godine će biti cijena piva 4 kn, ćevapi 8 kn, žestoko 8 kn na doze i 200 kn boca. Plaćanje će biti u bonovima a svi će te biti upućeni gdje će biti mjesto za kupnju bonova.

Mnogi će negodovati na uvođenje naplate ali mislimo da su ove cijene i više nego korektne i cilj nam je samo da spriječimo razbacivanje kao prijašnjih godina.

 

Sada pucajte sa prijavama :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Bogu dragom pa počeli naplaćivati. Ja bi to još malo podigao.
Bilo ih je dosta što su došli samo zbog toga a ne zbog auta ili druženja.

Vidimo se !

Share this post


Link to post
Share on other sites

top event, ali ove godine propustam, malo mi je prerani datum, ali sve u svemu ocekujem opet jaki meet ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodjer podrzavam naplacivanje hrane i pica...Nadam se da cu svratiti ali jos na vrijeme posaljem prijavu :da

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošle godine naj meet na kojem sam bio, neću ništa obećavat jer svi su izgledi da bi taj vikend trebao biti u Zagrebu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan od meet-ova koji vwcSibenik posjecuje s velikom ljubavi ;-) .... prijavit cemo se uskoro cim budemo znali koliko nas dolazi :vozi #Sibenik,samo Sibenik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošle godine naj meet na kojem sam bio, neću ništa obećavat jer svi su izgledi da bi taj vikend trebao biti u Zagrebu :(

Di ces ti u ZG ja taman idem iz ZG dole...nemoj zajebavati :ne2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa prijave se blize kraju,veceras je zadnji rok.

Jos malo i vikend je tu,mi vas nestrpljivo cekamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ove godine smo na istom mjestu i vecina vec zna put ali evo za svaki slucaj opet kopiram tekst od lani sa uputama kako do nas.

 

Ekipa evo samo objašnjenje što se tiče kako nas pronaći.
Znači sva ekipa iz smjera HR granice,Du,Mtk,ST,ŠI,ZD sa granice idete samo prema gradu i na samom ulasku u grad u kruznom toku pratiti tablu Mostar.I nakon nekih cca.1Km voznje zaobilaznicom stizete na semafor i tu desno,također će i tu biti obilježeno,i dalje nemožete falit.

Što se tiče ekipe koja stize iz smjera Mostara i Gruda na ulasku u grad u kruznom toku pratite tablu prema G.P.Bijača i nakon cca.500m dolazite na ovaj semafor i tu lijevo.Dalje vas table vode samo malo obratite pozornost.

Ako bilo šta zapne samo pitajte za industrijsku zonu jer vas mi tamo cekamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1