0
Zgb1979

Polo 1.4 16 V, čudan problem kod paljenja auta

Recommended Posts

Pozdrav,


imam VW Polo 1.4 55 Kw benzinac 2002. godište i imam čudan problem kod paljenja auta koji je počeo prije 2 godine. Kad sam išao s posla oko 16 h auto nije htio upaliti, ili mrvicu zavergla ili uopće ne vergla nego se čuje kratki zvuk kao neko krčanje, stao je neki čovjek i rekao da je on imao sličan problem i da se radi o egr ventilu i neka ostavim auto 15-tak min i probam ponovo i auto je nakon 15 min čekanja upalio bez problema. Te godine mi se to dogodilo još samo jednom i opet sam pričekao 15-tak min i auto je ponovo upalio. Primijetio sam da se oba puta to dogodilo u isto vrijeme kada sam išao s posla i kada je vani temperatura bila oko 30 stupnjeva. Prošle godine se to ponovo počelo događati, opet u isto vrijeme, kasno proljeće-ljeto kad su temperature došle do oko 25 stupnjeva dok preko zime nemam nikakvih problema. Prva dva-tri puta je auto svaki put upalio nakon 15-tak minuta čekanja dok jedan dan nije htio upaliti niti nakon čekanja pa sam pozvao HAK, kad je došao HAK-ov mehaničar mi je rekao da probam upaliti auto i auto je bez problema upalio što je bila poprilično glupa situacija. Kad sam mu ispričao što se događa rekao da je se on ne bi upuštao u procjenu jer da može biti više toga obzirom da dijagnostika ne pokazuje nikakav kvar.


Savjetovao sam se sa svojim mehaničarom prvi put kad se to dogodilo i on je rekao da još ne mijenjam egr ventil jer da može biti i nešto drugo te da bi auto trebao biti kod njega kad se to dogodi da vidi što mu je jer ni njemu dijagnostika nije pokazivala nikakav problem. A neizvedivo je da auto bude kod njega kad se to dogodi jer ne mogu znati unaprijed kad auto neće upaliti, nekad pali tjedan-dva bez problema, nekad mjesec-dva i onda samo jedan dan ne upali pa za 15-tak minuta upali. Još je rekao i da ako je egr ventil da će njegovo stanje biti sve gore i da će se auto početi gasiti na semaforu što se ne događa. Primijetio sam da kad auto neće upaliti blica žuta lampica elektronske blokade protiv otuđenja pa sam uzeo drugi nekorišteni ključ čisto da probam ako je problem bio u starom ključu, a prošli tjedan mi se to ponovo dogodilo prvi put ove godine, a vani je bilo malo više od 20 stupnjeva. Pitao sam kod par mehaničara jesu li imali sličnih iskustava odnosno što se to uopće može raširiti radi vrućine pa sprječava paljenje auta, ali nitko od onih koje sam pitao nema konkretnu ideju odnosno svi su rekli da mogu mijenjati dijelove po redu, pa dok ne pogodim, što baš i nije opcija, pa ako je netko doživio nešto slično molio bi za savjet.


Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar je da od mehaničara s kojima sam pričao nitko bez dijagnostike nije imao nikakvu ideju, samo su nabrajali što bi moglo biti, a nisam neki stručnjak za kvarove, ali mislim da bi pravi mehaničar na osnovu podataka koje imam trebao barem suziti izbor. Pa nema tako puno dijelova koji su povezani sa paljenjem da toplina utječe na njih, a da dijagnostika ne pokazuje kvar. A vezano za "automat" alnasera, vidim da promjena ne košta kao egr ventil, pa možda bi trebalo probati. Hvala na savjetu.

Edited by Zgb1979

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm senzor radilice ima slične simptome ne bi ni njega iskljucio

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kad krene zezat onda nikad neznas kad bude upalio a kad nebude. Oko 150 kn se krecu automati. Ovo s EGR-om zaboravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sjećam se da je neki od mehaničara spominjao senzor radilice i koliko vidim ni senzor ni automat alnasera nisu tako skupi kao egr ventil koji mi me mučio jer mi se baš ne bacaju novci. Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi prvo se kladio na senzor radilice. Ali to sto ti imas je zeznut kvar. Nema nista gore nego malo radi malo ne. Najbolje je kad krepa skroz onda znas na čemu si. Ovako ako nećes ostavljati auto na par dana kod majstora pomiri se na možda krivu dijagnozu a nije isključeno i da se potrefi dva kvara od jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je što auto nekad pali po mjesec dva bez problema i nije baš velika šansa da se to dogodi kad bi auto bio par dana kod mehaničara. Otići ću auto električaru pa ću vidjet što kaže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam jasno mi je... zato je i zeznut kvar. I ako si sreće kao ja biti će kod majstora mjesec dana i auto će paliti svaki put na zub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A baš to... već mi ide na živce da dođem u auto pa ne znam hoće li upaliti ili ne. Ove godine je rano počeo zezat, pa moram nešto poduzet, nadam se da će bit nešto od ovo dvoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da ja probam malo pogađati :)

 

Ako dođe u auto i u autu je vruće, pretpostavimo da je na suncu i on ne upali, ostavi li 15tak minuta otvorena vrata ili prozore da se ohladi i o da kada se ohladi onda upali? Znači isključivo pričam o temperaturi u kabini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, auto je najčešće na suncu, a crni je. u kabini je kao u sauni i otvorena su vrata dok čekam. i ne znam je li to povezano, nedavno sam morao nadoliti dosta antifriza.

Edited by Zgb1979

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada kada povezem, makar nemoram biti u pravu. Blica lampica imobilizatora i Nepali auto dok je u kabini vruće...

 

To dvoje zajedno bih povezao iz neki problem sa spojem (hladni lem) dakle neto ti gubi kontakt kada je ugrijano i raireno... E sada to i zato mislim da će se tu svaki električar napatiti da rijei... Ili će nabadati dok ne pogodi to je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam slican problem mislio sam da je do pumpe medjutim iskljucivo auto ne pali kak se spada kad je vani preko 20 stupnjeva a auto je hladan. Ujutro nema beda,popodne ga palim 100 puta nikad problem...moj je 63 kw 2009 godiste

Edited by Čef

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa covjeku po opisu ne radi alnaser. Ne vergla uopce ili krene pa zakrci jer izubi iz zamajca kad ostane bez struje. Imobilizator kad je onda vergla pa nece sastavit ili upali na sekundu i ugasi se. I tu zapise gresku, isto kao i kod bobine ili hallovog davaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem je što meni dijagnostika ne pokazuje nikakav kvar. našao sam još takvih slučajeva na internetu, ali ne piše što je na kraju bio problem, zvao sam više električara i opet svatko po svom, jedan misli da je senzor radilice, jedan misli da je senzor temperature i tako opet u krug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek cek, sad ja ne kontam vise nist. Jel tebi vergla pa nece sastavit ili uopce ne vergla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni auto vergla normalno znaci alnaser ispravan ne izbacuje... desi se da dugo vergla pa eventualno upali ili upali pa se ugasi pa ga verglam na 2 3 puta

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni auto zavergla na kratko i nakon toga se čuje neki kratki zvuk kao neko krčanje i dalje više ne vergla, kad ponovo probam okrenem ključ to bude još kraće gotovo da uopće ne zavergla nego se samo čuje taj kratki zvuk kao da negdje nastane neki čep pa zrak ne prolazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zgb1979 ti bi trebao pravac do elektricara da ti provjeri alnaser i sve oko toga. Jel kod tebe je problem sto ne vrti uopce.

 

Sto se tice EGRa on nema veze sa paljanjem, barem po mom misljenju. Auto bez obzira na stanje EGRa mora upaliti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvar je što ne poznam nekog pouzdanog električara nego sam zvao preko oglasa i svaki ima neku svoju teoriju i svaki misli da je on u pravu. po tome jedino mogu kao na lutriji odabrati jednog od njih pa se nadati da će pogoditi, ali to je bacanje novaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod tebe je kak sam i rekao automat, a kod ovog decka sto nemoze upalit s verglanjem moze bit vise toga, to bi ipak prepustio nekom strucnijem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0