0
Zgb1979

Polo 1.4 16 V, čudan problem kod paljenja auta

Recommended Posts

ti opasnoi trebas dobrog mestra koji ce ti odrzavat auto....

Puks Jakovlje Amen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni auto zavergla na kratko i nakon toga se čuje neki kratki zvuk kao neko krčanje i dalje više ne vergla, kad ponovo probam okrenem ključ to bude još kraće gotovo da uopće ne zavergla nego se samo čuje taj kratki zvuk kao da negdje nastane neki čep pa zrak ne prolazi.

Evo video kako je meni bilo kada je anlaser odnosno automat izbacio, odnosno nije uopce ubacio bendix u zmasnjak. U prvom videu vidis kako zavergla pa ga povuce nazad i ne vergla vise, ali se anlaser vrti. U drugom videu vidis kada ga hocu zaverglati da se automat ne ukljuci nit ne u baci bendix nego u prazno se zavrti ( anlaser ). Pa prosudi ako se tako i tebi desava, ako da onda automat novi staviti + bilo bi super da cetkice na anlaseru promjenis kad vec to radis. Ako nije to onda nista.

 

PS: Ovo sto je auto jedva upalio i ostalo zanemari, ovo sam snimao po zimi a motor je u losem stanju pa eto...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem je to meni dijagnostika ne pokazuje nikakav kvar. naao sam jo takvih slučajeva na internetu, ali ne pie to je na kraju bio problem, zvao sam vie električara i opet svatko po svom, jedan misli da je senzor radilice, jedan misli da je senzor temperature i tako opet u krug.

Ja glasam za senzor temperature ...njega dijagnostika nece pokazat a simptomi su mu ti da nekd nece upalit pa onda 7 puta upali pa 3 puta nece itd

A moze mu se ispitat otpor sa multimetrom i tako provjeris njegovu ispravnost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio dns kod tatinog bivseg praktikanta on je sad majstor u dojkicu i spojio ga je na odis zabiljezena je greska u nekom ventilu pri verglanju navodno da je bio opoziv te serije auta pa cemo.vidit jel to greska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polo 9N3 1.4 16V ne pali na jakom suncu jer ode el. magnetski ventil od benzinskih para iz rezervara.

 

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo informativno za kraj...prije 3 tjedna promijenio sam neki senzor u bravi koji je, kako kaže električar, povezan sa brojčanikom kilometara i od tada pali bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0