0
Daci

rezanje odbojnih guma na amortizerima

Recommended Posts

Sutra spuštam passata b6 sa H&R federima -4 , da li treba rezati odbojne gume (stopere) na amortizerima ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

odreži, također skrati stupove amortizera i nareži nove navoje

Share this post


Link to post
Share on other sites

neću amortizere ništa dirat jer možda ću vraćat na oem ako nebudem zadovoljan, sad sam gledo iza dok je auto na podu ima oko 4-5 cm od gume do amotrizera..znači ak će se spustit za cca 2,5 cm (pošto je već oem sport ovjes pa ne spušta cijelih 4 cm) čini mi se da bi trebalo odrezat te gume da ne nabija po tome jer u suprotnom će bit neudobat ili ti ga tvrd :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda i nije loša solucija da ti ostanu odbojne gume na amortzerima, ja sam sebi na gewindama odbojne gume rezao na mjeru, tako kad auto sjedne prilikom vožnje više osoba u autu ili velikih rupa da guma ne struže u rubnjak, sluzila je kao graničnik. Ne znam koji je fitment kod tebe u pitanju ali uzmi i to u obzir.

 

Samo gas :vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako misliš na mjeru, kolko si spustio auto toliko ci cm gume odrezao ? mislim da ću ipak ostaviti sve kako je pa ako bude pretvrdo i gume budu blizu amortizera onda ću ih rezati bez skidanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

odreži, također skrati stupove amortizera i nareži nove navoje

Bravi!

Nitko nemisli na kontra hod amortizera pa se u zavoju vise naginje a tek preko neravnina....

Duzi navoj se kasnije lako sredi tj da se metne granicnik na staru mjeru ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ne misli na to a razlika je noć - dan

još da je otvoriti amortizere i naštimati ih da budu tvrđi 20%

to je posao

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslao mail u H&R i odgovorili da za moje opruge ne treba skraćivati odbojne gume tako da sam ostavio kak je... već je sve na autu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam pošao odrezati te odbojne gume i shvatio da ih uopce nema. Raspale se

 

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslao mail u H&R i odgovorili da za moje opruge ne treba skraćivati odbojne gume tako da sam ostavio kak je... već je sve na autu

 

ok je iskreno mislio sam da će s 19 felgama i tim federima bit jako tvrdo , ali nije tolko tvrdo da se nemože voziti..na sitnijim neravninama s eni ne kuži razlika , jedino veće rupe ... uggl dojam je da je tvrdoća ista ostala samo ko da se skratio hod amortizera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skrati stupove amortizera pa onda reci kako je

Biti ce isto jer nije to amortizer od Golfa 2 ili pogotovo od golfa 3 kad se spusti pa ne valja.

 

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nema šanse da si uništavam oem amortizere ..radje prodam te federe i mir

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne otvaram novu temu , nisam zadovoljan koliko je pao iza auto, jel itko pokušavao dodatno spustiti auto iza vađenjem onih izolator kuma sa opruge ? neka druga metoda ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako na slikama je odlicno makar imas pravo mrvicu je manje pao iza. Kod mene je to ravnomjernije. Mozda ti zato i ne grebe jer prema kalkulatoru strse identicno van kao i ET35 na 8J a to je kod mene greblo. Ima vjerojatno i razlike u tome sto 235/35 na 8.5J su malo vise strechane od 235/40 na 8J. To su Vossen replike?

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne otvaram novu temu , nisam zadovoljan koliko je pao iza auto, jel itko pokušavao dodatno spustiti auto iza vađenjem onih izolator kuma sa opruge ? neka druga metoda ?

možeš izvaditi gume ali ne možeš

staviti oprugu na željezo jer ce lupati

napraviš druge gume od pletene gume kao od blatarice od kamiona

Share this post


Link to post
Share on other sites

crijevo za vrt zaljevat na prve namotaje federa i eto izolacije :P bio sam jucer i u rio oprugama može mi spustit ov eopruge još..sa takozvanom rezeneracijom opruga.. ugriju se opruge da postanu mekane i onda ih se prepravi na određenu duljinu pa se ponovno kale da dobije elestičnost kakve već je, 150 kn po opruzi . ako se rade nove opruge za njega onda je 350 kn po opruzi ..pokazivao mi je dečko kaj je sve radio na passatima cc i predobro su izgledali.. može se napravit sve što hoćeš, materijale naručuju iz austrije

Share this post


Link to post
Share on other sites
0