2 2
VWTDI

Kupovina Golfa IV R32 4motion DSG da ili ne?

Recommended Posts

Ja bi ga uzeo da je 1.9 TDI 96 kw nutra :)

Prodo svog i opljacko banku, cura bi me ostavila, prijatelji se smijali, roditelji krivo gledali, al bi bil happy.

 

Mislim da je previsoka cijena uvoza, a i dost trosi, al da bi ga bilo lijepo vidit, bome bi :) Sretno

Share this post


Link to post
Share on other sites

I vi sigurno imate auto iz vasih snova,svako ima razlicite zelje,jer zelja je jaca kada zelis to da imas a ne interesuje te koliko to kosta ja dok samo cujem zvuk od njega najezim se samo jednom da sjednes u njega i provozes se gradom pa malo zaturiras po gradu nema glave koja se ne bih okrenula za njim,samim zvukom podsjeca na neko dosta skuplje auto a ono Golf 4 kada vidis hehhe :grrr.

Danas nisam stigao da se raspitam koliko bi bio uvoz a gledao sam stvarno 9000-10k evra svi presli preko 200k ima jedan cak presao 300k sto je puno za jedan auto od 241PS ,naravno bio bi Daily car isao bih na skupove obavezno a zimi bi odmarao.

Neka trosi jedan je zivot,navozao sam se dizela tako da mi je dosta njega preso na nesto ostrije ima mi kolega u gradu Golfa 4 1.8 GTI 110kw pa od njega uzmem cesto auto.

Gledao sam imali kod nas bar jedan R32 na prodaji,ali nisam mogao nista naci u BiH samo VR6 ali su u losem stanju ili treba raditi lim ili treba motor slagati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi ti za 6aka... :)

200tkm je njemu nista... nije to 1.6 bse il kakav dizlo... Ja se tig od 200 nebi bojao... ako je mint stanje uvijek se da osvježit makina....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi ti za 6aka... :)

200tkm je njemu nista... nije to 1.6 bse il kakav dizlo... Ja se tig od 200 nebi bojao... ako je mint stanje uvijek se da osvježit makina....

Potpis sad se sjetio neceg

Prijatelj je prodavao Bmw isto šestak

došao tip vidjeti auto sve ok

dok ga nije pitao koliko troši

odmah je potjerao tipa iz dvorišta :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav mrtav golf, za te pare bi gledao audija nekog s/rs 3/4

 

A da se ljudi okrecu zbog cetvorke nisam bas dozivio, bmw cetvorke da ali ne golfa :)

 

Za te novce bolje uzet noviji, bolji i jaci auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ma kakav mrtav golf, za te pare bi gledao audija nekog s/rs 3/4

 

A da se ljudi okrecu zbog cetvorke nisam bas dozivio, bmw cetvorke da ali ne golfa :)

 

Za te novce bolje uzet noviji, bolji i jaci auto...

Nisi dozivio jer se ocito nisi vozio u golfu 4 R32

 

 

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav mrtav golf, za te pare bi gledao audija nekog s/rs 3/4

 

A da se ljudi okrecu zbog cetvorke nisam bas dozivio, bmw cetvorke da ali ne golfa :)

 

Za te novce bolje uzet noviji, bolji i jaci auto...

ovaj komentar ti nije trebao :)

nemreš mi mjeriti novi audi s R32kom... R32 je pojava i kult kojem raste cijena s vremenom dok jedan noviji Audi je samo auto :)

when-your-mom-says-yaass--full.jpg?image

Edited by MarkoTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas pravo, jedan Audi RS je sranje hahaha

 

Ta cetvorka je bila vau kada je izasla, sada nakon 15 god se ne moze mjerit sa obicnim autima, a ne sa necim iz RS serije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih rekao da se niko ne okrece za njim.

Daj te kolege nemogu se porediti Audi RS sa Golfom R32,Audi je mladje,jace,agresivnije auto,poredimo auta iz tog doba (2001-2003),jer razlika u izradi motora i auta je 10 godina,i danasnji Golf R moze se porediti mozda sa Audijem RS ali je radjen na istoj platformi,jedino je razlika u motoru Golf ima 4 cilindra a Audi 5 cilindara i ima bolji zvuk od Golfa nema vajde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeti g4 prije nego g7...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bacio tu poveznicu ovog golfa 4 r32 i na noviju generaciju s/rs zato jer taj golf ima cijenu kao jedan s/rs 3/4...

 

A onda mi je logicnije uzet nesto iz audijeve garaze...

 

Recimo

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=240818109&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&scopeId=C&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=27&pageNumber=1

Edited by Mouse-RI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bacio tu poveznicu ovog golfa 4 r32 i na noviju generaciju s/rs zato jer taj golf ima cijenu kao jedan s/rs 3/4...

 

A onda mi je logicnije uzet nesto iz audijeve garaze...

 

Recimo

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=240818109&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&scopeId=C&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=27&pageNumber=1

 

 

pa to vise trosi od onog uber golfa a i dijelovi su skuplji sta ti je

 

Bolje se drzat tdi-ja i mir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar Audi nema sta ali 4,2 420PS vuce ko voz ali i trosi ko voz :lol2,bolji je od Golfa nema vajde ali R32 je R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak ti je jedini cilj da se svi okrecu za tobom dok se prepelas. Onda nisi petrolhead nego djecko zeljan paznje.. kupi psa i svaki dan ti bude skakal i lizal te.

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa valjda on zna šta mu treba, ima bogato vozačko iskustvo od prošle godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj savjet ti je da kad budes imao 25000 viska i stavis ih na stol onda otvori mobile i odi po auto. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumijem kako od prosle godine ,vozacku imam vec 8 godina.

Hehehe dobar si pa ja stavio da imam 19 god o koja sam ja budala kada sam pravio profil preko moba pa umjesto 2 stavio 1 kako mogu ispraviti tu gresku.

Tako ce i biti uskoro ce se ici po auto za 3 sedmice,ako ode R32 icu na Jubi 1.8T 132kw cip i eto ga 200konjica tezak je R32 sada sam gledao i ne mogu da vjerujem koliko je tezi od GTI-ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa radije uzmi R32 Golf 5 nego četvorka,ima ih za 10-11 k eura na njuškalu i imaš lufta za eventualne kvarove i servise,a zvuk da ne pričamo kao i izgled od G4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumijem kako od prosle godine ,vozacku imam vec 8 godina.

Hehehe dobar si pa ja stavio da imam 19 god o koja sam ja budala kada sam pravio profil preko moba pa umjesto 2 stavio 1 kako mogu ispraviti tu gresku.

Tako ce i biti uskoro ce se ici po auto za 3 sedmice,ako ode R32 icu na Jubi 1.8T 132kw cip i eto ga 200konjica tezak je R32 sada sam gledao i ne mogu da vjerujem koliko je tezi od GTI-ja

Nema izvlacenja ;) Sta kile imaju veze? Sam si izabrao r32 i vjerujem neznajuci koliko je poseban al su te konji i tezina odbili.... :) Jubi je samo jedan malo jaci gti al 3.2 je 3.2 i nije brz ki jubi al nije poanta u tome.... bitan je osjecaj... tih 6 cilindara jednostavno izvlace osmijeh na lice...ono..najezis se... kubici su kubici i tu nema price a tek na kraju sexy plava izvedba... ti mater... nebi dva jubija dobio za jedan eR ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pun mi je kufer vas koji govori te "za te pare kupio bih si Audia ili BMW-a". Ne daj bože da čovjek vozi Golfa a ima para. Audi Mercedes i BMW svetinja! Daj se pokrite! Naravno da je veći gušt imati i voziti hebenu R32-ku jer je auto jeben i jer ga nema svatko! I može se parirati po izgledu sa svakom RS-icom (samo je stvar osobnog ukusa), o zvuku daleko da i ne pričam. Ja da imam pare definitivno bih si kupio R32 a ne jebenog Audia ili BMW-a ma da je nov iz dućana!

 

PS. Ovaj post se odnosi na sve koji misle tako a ne na tebe samog Sanjin. Bez ljutnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate pravo kolege,sve ste rekli tacno,kolega AUTOFREAK upravu si samo kada ga upalis izmami ti osmjeh na lice a u voznji pogotovo evo podatci za oni koji govore da trosi 20L na 100km

Po gradu 11L

Kombinovano 15L

Na otovrenom 9L i nije tako strasno kao sto se misli

Nije mi Golf 5 toliko privlacan i naostren koliko je Golf 4,mozda ce neki reci da nisam upravu ali svako ima drugaciji ukus,i meni je ova plava boja ufff stoji mu kao stvorena za njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
2 2