0
Rallye G60

3.VW meet Ljubuski Report

Recommended Posts

Ekipa evo da se oglasim ispred organizacije susreta i zahvalim svima koji su dosli ovo godine i podrzali nas.Necu nabrajati nikoga posebno da nekoga ne preskocim ali sto sam vidio sva ekipa je bila tu i hvala vam sto ste nam pomogli da ove godine napravimo jos veci, bolji susret i dignemo ga na jedan veci nivo.

Nadam se da oni kojima se nisam stigao javiti i zahvaliti osobno na dolasku ne zamjere ali vidjeli ste svi koji smo posao odradili tako da cemo to obaviti nekom drugom prilikom kad se sretnemo;)

Slika nemam nista i ukrasti cu jednu od kolege iz Dubrovnika koji nam svake godine napravi odlicne fotografije :)

 

FB_IMG_1491768683137_zpsruxkg4ch.jpg

 

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk

Edited by Rallye G60

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popio sam kavu ovih dana sa cca.70 ljudi koji su bili na tom vašem susretu :) i svi se slažu da je Ljubuški najbolji meet sezone :)

 

Žao mi je ali zdravstveni problemi i put za Zagreb nisam mogao odgodit.... Vidimo se uskoro :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pero hvala ti na ovim rijecima,puno mi znaci ovo od tebe čuti.

 

Nadam se da je sve ok i da se uskoro druzimo i nadoknadimo to sto nisi bio u Ljubuskom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auti izgledaju svjetski :)

 

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta da kazem,meet odlican,nicega ne fali,ekipa super i najbitnije ima piveeee :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti nemas pravo glasa :)

Polagao sam nade u tebe da ces osvojiti alat a na kraju si me razočarao

image-0-02-05-6edd874c13364f2b2bc2a84196

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi imamo pravo biti drugi samo ako smo nekome poklonili prvo misto :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo odlicno kao i svaki put,nisam nista slikao jer nisam imao vremena a i piva je bila 1KM tako da :lol2:lol2

Dnevnicu za konobarenje cu uzeti dogodine,hvala :care

4jp6zd.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0