2 2
Maverick25

Golf 7 - proklizavanje kvačila na DSG-u?

Recommended Posts

Meni je poceo lupati iz 3 u 2 brzinu.. i kad se zaustavljam.. prebacuje sve normalno.. zamasnjak mjenjan prije 20000km.. sutra ide na izmjenu dsg ulja i filtera.. pa ce se utvrditi sta je..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa tim DSG-om treba imat više sreće nego pameti, neki dan bas gledam u servisu Polo sa DSG-om, kvar od 12k kn :) ( a vlasnik sretan ko mala beba jer će platit samo 700kn pošto mu je VW odobrio kulancu-a samo zato jer je redovito servisiran u ovlaštenom. ) Pa onda servisiraj u garaži kod kuma, ko voli nek izvoli.....

Počeli su u VW servisima naveliko slagat DSG, a donedavno ga nisu smjeli taknut, a sad imaju dozvolu da ga rastave na proste faktore ako treba . :D

Budem na skolovanju krajem ljeta al do sad je bilo samo moguca izmjena samo nekih stvari u njemu... a sve ostalo vw nije nudio rez dio i tako se onda nije moglo popravljati u ovlastenom...bar ne s org djelovima i garancijom... Mnogi imaju špene unutra i ona smeta mehatronici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budem na skolovanju krajem ljeta al do sad je bilo samo moguca izmjena samo nekih stvari u njemu... a sve ostalo vw nije nudio rez dio i tako se onda nije moglo popravljati u ovlastenom...bar ne s org djelovima i garancijom... Mnogi imaju špene unutra i ona smeta mehatronici...

Da znam, rekao si to već, zato i velim da sam mogu takoreć sve, barem su mi tako rekli. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a špena dolazi opet zbog neispravnog mjenjača odnosno pin na diferencijalu se razloha i od tuda nastane špena i onda problemi sa šaltanjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam automehanicar, ali ako redovito mjenjam ulje u mjenjacu zar se ta spena ne izvlaci van zajedno sa mjenjanjem ulja i filtera?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ponovim pitanje, da li se spena izmjenom ulja izvlaci?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne jer senzori za brzine su magnetni i upravo se špena hvata za njih

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2