2 2
crobojan

Hidrogrfija...by BT HydroDipp

Recommended Posts

Evo da otvorim temu o mojem radu..znaci radi se bojenje na vodi koje nije bas zastupljeno..tj.nepoznanica...stavljat cu vam slike svojih radova...ako koga sta zanima slobodno nek pita...

Tel:0953977560...moze whats app...viber...

Ove prve dvije slike su od kolege Veca...tj plastike...iz njegovog passata....crna baza sjaj...podloga....i transparent carbon...ea2868c7441cad831efad247d66e40cc.jpg150d1034785caa44069300138791c12d.jpgdc65ed2a22730626f82eb67a2888daf6.jpgaf568f3380543c67a61f0bb4f1e5c1f1.jpg305caf97ae208ed352b2d2ff8725d804.jpg4a9ab18ca5e65fb17e734078cd5b4a2d.jpg

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se bavis hidrografikom, ili je to samo za sebe?

Da pomalo se bavim...kako stignem

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Da li se bavis hidrografikom, ili je to samo za sebe?

Sve ovisi sta zelis da napravim...

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je taj carbon look isto bez veze od prvog dana. Zna se za sto sluzi pravi carbon a rukohvati u carbon izgledu su mi cisti kiceraj. Isto kao i kad SDI ima GTI oznaku. No sama tehnika hidrografike mi je jako zanimljiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je taj carbon look isto bez veze od prvog dana. Zna se za sto sluzi pravi carbon a rukohvati u carbon izgledu su mi cisti kiceraj. Isto kao i kad SDI ima GTI oznaku. No sama tehnika hidrografike mi je jako zanimljiva.

Ima razliciti dezena koji god hoces...samo kazes sta zelis...nije samo carbon...ima i boljih uzoraka...

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Evo video pa pogledajte...

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su svi ti dezeni nekako pretjerano kičasti a carbon na felgu mi ne stoji nikako, klasika mi je ipak bolja ali ovo je stvar ukusa i nekome leži nekome ne. Sam proces je interesantan, mada sam ga već vidio u serijalu "Wheeler Dealers" kada je Mike nosio felge na hidrografiju i bacio neki zmija dezen ali opet, sve je stvar ukusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazem ima milijun uzoraka...ne rade se samo felge...mozes sta hoces...ali opet ko sta zeli

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pomalo se bavim...kako stignem

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Sve ovisi sta zelis da napravim...

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Ma pitam cisto informativno, posto sam i ja malo istrazivao oko toga jer mi je fakat interesantno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazem ima milijun uzoraka...ne rade se samo felge...mozes sta hoces...ali opet ko sta zeli

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

 

Nemoj moju kritiku shvatiti preozbiljno jer to je stvar ukusa, kao što netko voli bijelu boju a ja crnu ili netko lepezu boja a ja klasično i decentno. Interesantno je i ove dezene je nemoguće napraviti klasičnim lakiranjem, tako da prednosti i te kako ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nemoj moju kritiku shvatiti preozbiljno jer to je stvar ukusa, kao što netko voli bijelu boju a ja crnu ili netko lepezu boja a ja klasično i decentno. Interesantno je i ove dezene je nemoguće napraviti klasičnim lakiranjem, tako da prednosti i te kako ima.

Naravno nista ne zamjerm...eto htio se malo predstaviti...da ljudi malo vide kako je to...

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovo Vecovo izgleda odlično, ovo ostalo baš i ne...Uglavnom :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se i ja malo nadovezem.

ako cemo realno nitko u HR tko radi ajmo rec stajling ne koristi pravi carbon, jer je to malo skupo za zajebancije, i rijetko tko zna sa njime radit.

ove plastike su mi duple pa sam dao napravit da vidim kako ce ti manji detalji sjest u crnu unutrasnjost.

sto se tice samog izgleda i imitacije carbona dosta je blizu, naravno iskusno oko vidi o cemu se radi, plus odradjeno je hidrografika i zavrsno je bezbojni sjajni lak koji jos daje tu dubinu i bolju imitaciju samog carbona. Posao je odradjen vrhunski, ukusi su razliciti, ali uglavnom izgledat ce puno bolje od sad izlizanih plastika kod visokotonaca.

Isto tako zadnje sta bi radio je lijepio foliju carbon jer je tek to cirkus, sta je u 95% slucajeva kod ljudi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se i ja malo nadovezem.

ako cemo realno nitko u HR tko radi ajmo rec stajling ne koristi pravi carbon, jer je to malo skupo za zajebancije, i rijetko tko zna sa njime radit.

ove plastike su mi duple pa sam dao napravit da vidim kako ce ti manji detalji sjest u crnu unutrasnjost.

sto se tice samog izgleda i imitacije carbona dosta je blizu, naravno iskusno oko vidi o cemu se radi, plus odradjeno je hidrografika i zavrsno je bezbojni sjajni lak koji jos daje tu dubinu i bolju imitaciju samog carbona. Posao je odradjen vrhunski, ukusi su razliciti, ali uglavnom izgledat ce puno bolje od sad izlizanih plastika kod visokotonaca.

Isto tako zadnje sta bi radio je lijepio foliju carbon jer je tek to cirkus, sta je u 95% slucajeva kod ljudi. :)

Hvala...Vec

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se i ja malo nadovezem.

ako cemo realno nitko u HR tko radi ajmo rec stajling ne koristi pravi carbon, jer je to malo skupo za zajebancije, i rijetko tko zna sa njime radit.

ove plastike su mi duple pa sam dao napravit da vidim kako ce ti manji detalji sjest u crnu unutrasnjost.

sto se tice samog izgleda i imitacije carbona dosta je blizu, naravno iskusno oko vidi o cemu se radi, plus odradjeno je hidrografika i zavrsno je bezbojni sjajni lak koji jos daje tu dubinu i bolju imitaciju samog carbona. Posao je odradjen vrhunski, ukusi su razliciti, ali uglavnom izgledat ce puno bolje od sad izlizanih plastika kod visokotonaca.

Isto tako zadnje sta bi radio je lijepio foliju carbon jer je tek to cirkus, sta je u 95% slucajeva kod ljudi. :)

malo skupo?

ja bi rekao pre pre skupo

za karbon ide posebna smola i aktivator i kad recimo izracunaš

razliku po kvadratu karbona ili fiberglasa dođeš na to da je nekih 15 puta skuplji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravi carbon je skup i previse pogotovo kod nas...malo tko bi dao takvu...lovu...kazem ove imitacije...koda je pravi carbon...samo kombiniras baze ...kako kome odgovara..m

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto se skriva cijena ovog posla?


Ako se nesto nudi, normalno je i cijenu stavit, jel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pravi karbon je svugdje skup ako hoceš da to bude kako treba

može se kupiti samo tkanina i raditi sa smolom za fiber ali niti to nije to

nije ta težina nije taj sjaj i čvrstoca

kad ga se izbrusi i polakira onda izgleda kao pravi

samo sa brušenjem i poliranjem nema taj sjaj

jbg jer nije to ta smola.

ovo sta ti radiš je ok s obzirom uloženo i dobiveno

i sasvim ok izgleda imitacija

naravno kraj pravog karbona to bi izgledalo smiješno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto se skriva cijena ovog posla?

 

Ako se nesto nudi, normalno je i cijenu stavit, jel?

Ne skrivam cijene...neko radim komplet radionum...kada se napravim ustimam idu katalog i cijene...

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to stoji...ali mislim da je ovo dobra zamjena...za relativno dobre novce...samo pustis mastu na volju..i deri...mislim opceniti na hydrografiku...

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2