0
ljubobj

Golf 6 tdi felge 8jx18" et 42

Recommended Posts

ekipa ima tko na autu ove felge da vidim kako to izgleda uz blatobran.

 

znaci 8jx18" et 42 molim vas pomoc...jer ne mogu nabavit te felge s et45. a svoje sam prodao i sad se vozim na zimskima.

 

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jbt ne mogu nigdje nabavit felge s tim et

Svi imaju imaju i onda kad hocu kupiti nema nitko...za popizdit...

 

O ovima se radi

 

FB_IMG_1493140451150.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ih prijatelj na golfu 6. Neman ti sliku al naprid viru 4,5mm a nazad je tribalo dosta u minus da ne viru van. Spusten je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff znaci nista od toga hvala

A dobro zganjam onda et 45 ili navise ako uspijem naci nesto da mi se svida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vire. Taman su sa rubom. Meni osobno se ne svida, vise volim kad je felga uvucena

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj koje to sranje s felgama pa nevjerovatno da nemas sta kupit za golfa kojih ima ko blata na cesti.. :zid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako nemas sta za kupit? Pa bar za golfa ima modela ko u prici, druga stvar je koliko si spreman para potrosit na felge. Jer ako mislis kupit dobre felge za 300-400 eura, onda zaboravi. Nove replike 18" ili nove oem 18", od 4000kn pa na vise. I imas ih koliko hoces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da trazim nesto za 4000kn i nema ono sto zelim...ovo drugo mi se ne svida

Ali uglavnom nema lijepe felge za kupit u dimenziji koju trazim

Saljem svuda upite zovem i ne mogu naci ama bas nista kak se spada..svi nude nesto sto vjerovatno nemogu dugo prodati..

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vidio sam ali mi se ne svidaju...

Mislim lijepe su ali sad trenutno na ove gore pucam i neodustajem dok ih nekupim..haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da trazim nesto za 4000kn i nema ono sto zelim...ovo drugo mi se ne svida

Ali uglavnom nema lijepe felge za kupit u dimenziji koju trazim

Saljem svuda upite zovem i ne mogu naci ama bas nista kak se spada..svi nude nesto sto vjerovatno nemogu dugo prodati..

Jesi gledao u ovih preko, u BiH? Ne znam kako se zovu, Krajina Auto ili tako nesto mi je ostalo u sjećanju. Oni imaju brdo replika. Ne mogu vjerovat da nema dimenzija koje tebi trebaju, jer to sto ti trazis je vjerujem najtrazenija dimenzija za tu platformu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imas njihovu stranicu, vidi koji je to model, nazoves ih i znas za 5min na cemu si. Kakav mail i gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vecinu nazovem pa se onda natezemo, pa ne znaju jel ima taj et pa tu dimenziju pa jel ima na stanju...onda zovi ponovo pa sve iz pocetka...i onda vise ne znam koga sam zvao a koga ne s njuskala...a vazno da je oglasa punn kuuurac i sve naslovi "odmah dostupno i sl"

Zato pisem mailove a ovi su vani pa zato.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima krajina auto hrpu njih ali ne stima et, sve sto imaju su et40, ja sam takodjer sebi trazio za golfa i jako tesko naci da mi je et dobar, tako da sam i ja jos uvijek u potrazi

 

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupujem felge za svog golfa 6 koliko bi dali čovjeku za audi speedline 18 cola kao nove sa gumama ali iz 2005 godine znaci et 52 i kako bi to izgledalo na autu

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupujem felge za svog golfa 6 koliko bi dali čovjeku za audi speedline 18 cola kao nove sa gumama ali iz 2005 godine znaci et 52 i kako bi to izgledalo na autu

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

500 bi ja dao max max. A te gume nemoj ni racunat, nisu ni za cvijece posadit

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da javim, izgleda da ce mi Lasič u sloveniji nabaviti trazene felge..142 eura po komadu

napokonnn

 

Da ali hoce pare unaprijed na racun za felge ne kuzim sta im to znaci..to mi se ne svida bas...kao zato jer ih nemaju na stanju...pre strasno...ee

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pricas o Lasicu, tu nemas problema oko avansa, to je preozbiljna firma da bi bilo problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nasao sam ove felge

zanima me jel tko prepoznaje o kojima se radi jer covjek ne zna ko je proizvodac??

da ne bi bilo da su neke cunga lunga

 

 

18119367_1398739896852988_47598728803864

 

18175938_1398918296835148_635114406_o.jp

 

18195307_1398918253501819_266838074_o.jp

 

18195593_1398918276835150_519557074_o.jp

 

18195802_1398918226835155_1713686028_o.j

 

18216160_1398918213501823_747129297_o.jp

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites
0