1 1
VWTDI

Felge za Golfa IV Variant misljenje?

Recommended Posts

Sta mislite kako bi izgledale te felge na Golfu IV karavan,vase misljenje da uzimam ili ne

slika-346097-58f36e55d80fc-velika.jpgslika-346097-58f36e7163312-velika.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa brate jeli moras novu temu otvarat za ovakvo pitanje?! Pa već si postavio isto pitanje u jednoj drugoj temi?!

 

Jeli kupujes felge sebi ili nama na forumu? Jeli se tebi svidjaju? Ako da, sta te onda briga sto selo kaze. Kupi, montiraj i vozi bratko..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hebiga niko nista ne odgovara neznam oceli pasati izgledom,kupujem sebi :lol2 hehehe dobar si i to sto kazes ali u pitanju su replike nisu OEM pa tu sam malo nesiguran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svidjaju, a sad, ako te ne smetaju replike i tebi se svidjaju, sto drugo jos trebas? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze bolja je nego originalna izvarena kriva ofarbana 15 ti put....

Ako ti se svidja provaj stavit i to je to felge ko felge su ljepe a kako stoji na mk4 dok nevidi nezna

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kolege ubrzo ce stici,narucene su :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li imaju kopiju Pretoria felgi, ta mi se više sviđa od gornje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeil na te felge mislis,nemaju takve imaju samo od GTI ili onaj drugi model sa R modela

felgen-golf7-volkswagen-5-speichen-r-fel

27-bilder-pictures-new-vw-golf-r-2013-ia

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, na tu gornju sam mislio, meni se sviđa samo malo mi je to sve previše moderno za G4 ali ako ti se sviđa, mislim na onu koju si već odabrao jel.

img-1082cisk3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada sam u dilemi i meni se svidjaju te,moram pitati da li ce narucivati jos i oceli narucivati te od Golfa VII R

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj, ništa ne košta.

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitao sam kazu da ih nece narucivati,slaba potraznja za njima,pih ja ostao bez teksta za takve felge slaba potraznja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš u tome i jeste gušt slagat za sebe, a ne za druge... Radit na autu ono što se tebi svidja,a a ne drugima.. Al ok nije problem sto si postavio pitanje... Jesu stigle felge?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ih ni uzeo 15" ove felge jer mi nisu nesto a na Golfu IV stoje katastrofalno,vidio sam ih uzivo juce,a htio bih preci na 17" ili cak 18" cola i ako nadjem ono sto sam planirao a to su BBS RS2 18 ako njih ne nadjem onda Sanda Monica ili ako ulete slucajno felge od Golfa IV R32-OZ Aristo4b6f3bcs-960.jpg350641_x800.jpg

alu-felge-bbs-rsii-8x18-slika-27155234.j

609.jpg

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1