1 1
veljoVR

Golf 3 vr6 struja i limarija

Recommended Posts

Pozdrav svima,

evo iskreno neznam gdje da postavim ovo pitanje pa cu ga tu stavit.

Vidim da ima dosta ljudi koji se razumiju u elektroniku i limariju pa pitanje za vas.

Zelim rijesit hrđu na pragovima te odredjene rupe od korozije na šasiji, kome se obratit za takav posao i otp cijenovno koliko dodje?

Auto nije trul previse, vec pragovi standard i nesto sitno jos okolo.

Pitanje broj 2

Elektrika samog automobila nije na najboljem nivou i zatekao sam par zica koje su zgorene do ibera, par njih ide u motorni prostor pa nemogu nazalost do njih posto nemam garazu ni alat adekvatan, da li znate nekoga tko je majstor za to i koliko bi vremenski i cijenovno doslo komplet novu instalaciju stavit u vozilo, jer bi htio auto dovest u red kompletno,

Svi prijedlozi su dobrodosli te hvala na istima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega WV Polo je doktor za limariju. Radi i bavi se sa time pa mu je to u malom prstu. Mislim da ce ti za fer cijenu i sa vrlo kvalitetnim poslom to odraditi. On je isto iz Pule pa ti je blizu.

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/user/357949-wv-polo/

 

Sto se tice limarije nemoj dalje traziti ako ti on bude skup jer... procitaj malo po forumu kako svako malo netko doleti jer mu je 'limar' odradio dobar posao... iako ekipa plati masno za rad opet ih zayebu koje kakvi dilatanti od 'majstora'. ;)

Za struju znam da je kolega Beli sa Krka doktor za to, ne znam ima li jos tko u blizini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Kolega WV Polo je doktor za limariju. Radi i bavi se sa time pa mu je to u malom prstu. Mislim da ce ti za fer cijenu i sa vrlo kvalitetnim poslom to odraditi. On je isto iz Pule pa ti je blizu.

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/user/357949-wv-polo/

 

Sto se tice limarije nemoj dalje traziti ako ti on bude skup jer... procitaj malo po forumu kako svako malo netko doleti jer mu je 'limar' odradio dobar posao... iako ekipa plati masno za rad opet ih zayebu koje kakvi dilatanti od 'majstora'. ;)

Za struju znam da je kolega Beli sa Krka doktor za to, ne znam ima li jos tko u blizini.

Hvala kolega..

 

I da sta se tice i struje i mehanike.. Moze se sve rjesiti

 

Sent from Nokia 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicno, hvala svima jos jednom, posto me posao drzi cijelo vrijeme nestignem odg odmah,

bitno da znam kome se obratit, projekt krece u 10 mjesecu, kad zavrsim sa sezonom i skupim love za sve :D


Hvala kolega..

I da sta se tice i struje i mehanike.. Moze se sve rjesiti

Sent from Nokia 3310

odlicno, taman ce mi trebat i jedno i drugo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1