0
Analogic

Kineska Radio/navigacija nema tona

Recommended Posts

Pozz. Nedavno sam narucio za Passata B7 2012g Asure navigaciju 8" ekran 1GB ram Quad core sa Canbus adapterom. Kad sam je prikljucio umjesto tvornickog RNS 315 jednostavno sve radi samo nema zvuka. Tražeć malo po forumima naiso sam da VW Soundsystem nepodrzavaju kineske navigacije, tj on se valjda pali preko canbusa i mora na izlazima biti Low level. Vw soundsystem ima pojacalo ispod vozaceva sica.ako spojim na zvucnike direktno tako da zaobidjem pojacalo onda je losa kvaliteta i zvucnici "krckaju". Pojacalo je 8 kanala, 4 nirmalna zvucnika i 4 visokotonca. Sad ako netko ima iskustva sa tim nek se javi. Nije problem vratiti uredjaj al eto kad je tu ako se moze rijesiti .

 

I ima ponuda za Erisin Android navi u opisu pise da podrzava Passat 2005-2012. Al nemože vjerovati vise prodavacima.

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno mi zasto dolazi CANBUS adapter? Ja koliko znam on se koristio u Passat B6 koji su stariji od 2007. zbog gateway-a koji je praznio akumulator ali Passati od 2008. nemaju taj problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Canbus je zbog kontrola na volanu, klime, kamere i ostalog, canbus je način povezivanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uredu to ali zasto dolazi canbus adapter uz radio jer koliko znam adpater je bio simulacija kako bi rijesio problem sa praznjenjem akumaltora zbog buga u gatewayu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa recimo ja imam Erisina u Polu, ali nisam uzimao Canbus adapter jer nemam komande na volanu niti se sta drugo u Polu moze povezat na radio, tako da ga nisam uzeo, inace je bio 50€ mislim a dobim sa njime samo podrsku za volan koji nemam... Zato adapter, jer bez njega ne radi komunikacija sa procesorom auta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uredu to ali zasto dolazi canbus adapter uz radio jer koliko znam adpater je bio simulacija kako bi rijesio problem sa praznjenjem akumaltora zbog buga u gatewayu

Kakav bug kakvi bakraci? Nisi dobro googlao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam po forumima uspio procitati kod passata b7 koji ima VW Soundsystem potreban je CANBUS adapter da bi upalio pojacalo i naravno za komande na volanu i ostalo. Ovaj trenutni sve ima osim toga za paljenje pojacala koje treba dobiti digitalni signal.

 

Sad dal netko zna dal Erisin ima adekvatan canbus za passata 2012 godiste.

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontaktiraj ih preko skype-a i reci ce ti sve sta te zanima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontaktiro sam ih nemaju pojma. Al sam se cuo sa prodavacem koji kaze da podrzava.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0