0
stom

Tipska sjenila

Recommended Posts

Pozdrav.

 

Zanima me dali tko ima tipska sjenila za stakla na svom autu i koliko pomaže u zaštiiti od sunca naspram folija?

 

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je vec govora o ovom imas cijelu temu tu na forumu,uzimali su ljudi,pomaze kako ne imam i ja sebi u planu kroz koji tjedan uzet

 

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovoj dolje temi se raspravljalo pa pogledaj, kontaktirao sam lika sa face ali nikakav odgovor na moj upit.

Zaštita od sunca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj E2E se ne javlja vec jako dugo vremena, mislim da cak i ne radi vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najbolje iz De naruci 5€ postarina bude za paket ja sam vec slao upit i imaju odmah na stanju,kroz par radnih dana je u HR. Za g5 5vrata (zadnji dio je iz komada) bude 118€ sa postarinom

 

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam i ja edge2edge iz Velike gorice al stalno je mob iskljucen,a i na facebooku je zadnje bio aktivat proslo ljeto tako da mislim da to više neradi. Narucio sam jucer preko withcar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontaktirao sam ga prošle godine baš kada smo raspravljali u gore navedenoj temi ali ništa a kasnije sam se ohladio pa sam prešao na druge stvari. Vidjet ću, sada ne mogu jer imam još nešto dovršiti ali možda se kasnije odlučim za nešto takvo jer mi je praktično.

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda je petica s pet vrata, a ne limuzina, rijec limuzina nema veze sa golf peticom.

 

Sent from my D5803 using Tapatalk

Edited by Tomislav Kt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golf 5 je hatchback, limuzina iliti saloon je recimo passat obicni, a passat jos moze bit i karavan iliti ga estate.

 

Sent from my D5803 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su folije mozda malo bolje jer npr.otvoris straznje staklo a folija ode sa staklom dok ovdje moras micati sjenilo

Share this post


Link to post
Share on other sites
0