14 14
raxivan94

Kodiranje instrument table golf 4

Recommended Posts

Pozdrav ljudi, trazim nekog tko bi mi mogao upariti novu tablu sa ključem, mjenjam obicnu tablu za tablu sa putnim računalom.

Hvala871813bdf7201a2e26727fae1e4c0389.jpg7bc54f3c0b123c39afeab15bc1be3261.jpg

 

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne razumijem sta se ima tu kodirat? Zamjenis i cao. Ja mjenjao na B6 nikakvo kodiranje, jedino ostala kilometraza sa novog sata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi, trazim nekog tko bi mi mogao upariti novu tablu sa ključem, mjenjam obicnu tablu za tablu sa putnim računalom.

Hvala871813bdf7201a2e26727fae1e4c0389.jpg7bc54f3c0b123c39afeab15bc1be3261.jpg

 

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

Od kud si? Imam frenda koji bi mogao odradit

Share this post


Link to post
Share on other sites

jastrebarsko (izmedu karlovca i zagreba)

 

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

jastrebarsko (izmedu karlovca i zagreba)

 

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

Evo bas mi kaze da si ga zvao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti mogu upariti. Sada je pitanje dali ce ti sve raditi.. jer ako imas tablu sa can-busom a motorna elektronika nema.. nece ti okretaji..

 

I treba iskodirati tvoj tip getribe da bi ti tocno pokazivala kilometraza

 

Prvo moras reci koji motor i godinu imas i koju tablu bi sa kojom promjenio

Edited by Beli

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ja ti mogu upariti. Sada je pitanje dali ce ti sve raditi.. jer ako imas tablu sa can-busom a motorna elektronika nema.. nece ti okretaji..

 

I treba iskodirati tvoj tip getribe da bi ti tocno pokazivala kilometraza

 

Prvo moras reci koji motor i godinu imas i koju tablu bi sa kojom promjenio

Istražio sam to, navodno onaj srednji broj u kataloškom ako je canbus je 920. Moja tabla je 920 kao i ova nova

Motor je 1.9 74kw pd ATD/AXR

godina je 2003 auta, a tabla je 2002.

 

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kosta takva tabla?

 

Sada imas isto ovako sa bijelim okolo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su oboje na can bus..

 

I immo2 tabala

 

Ako hoces mogu ti u karlovcu na susretu rjesiti.. mogu uzeti opremu sa sobom, ostalo na PM

 

A i mogu sluziti neke opcije koje serijski nepostoje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kosta takva tabla?

 

Sada imas isto ovako sa bijelim okolo?

ima jedna na njuskalu mislim za 500kn, ja sad imam onu obicu od četvorke bez bijelog

 

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno izgleda full fis u boji, to mi je zelja ali ce vjerojatno samo to i ostati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo piše da i od mfa ekrana, odnosno onog manjeg, može odradit da bude fullfis..moram naći video pa ću stavit, za one šta nemaju fejs

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je u biti ColorMFA i sam ekran sa popratnom instalacijom kosta cca 200 eura,i jos sto ce to netko ugraditi isto toliko plus sam sat,skupa investicija.Upoznat sam s tim jer sam imao u planu raditi sebi.To kad imas ne treba ti diagnostika za citat greske po autu,kodirat itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predobro, baš se sjetih tebe jer si napravio Needle Sweep što je isto lijepo za vidjet i dao nam link kako se može riješiti.
- Needle Sweep_G4

- Graeme's Webspace​

01_g4_kazaljke05ui1.jpg

02_g4_kazaljke9rugx.jpg

Evo još malo ali 3D Instrument Cluster

3D Color MFD Golf4 Deutsh, color instrument cluster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predobro, baš se sjetih tebe jer si napravio Needle Sweep što je isto lijepo za vidjet i dao nam link kako se može riješiti.

- Needle Sweep_G4

- Graeme's Webspace​

 

01_g4_kazaljke05ui1.jpg

 

02_g4_kazaljke9rugx.jpg

 

Evo još malo ali 3D Instrument Cluster

3D Color MFD Golf4 Deutsh, color instrument cluster

Needle sweep nije problem napravit,ako imaš čime isčitat eeprom sata mogu ti to riješiti samo što neide na svaki sat a za to provjerit treba vidit koja je verzija softvera to se vidi na naljepnici uz kat broj na satu

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volio bih prvo nekako rijesiti full fis pa makar i ovaj jednobojni a onda cu se tebe sjetit. :)

 

Ne znam koliko se isplati samo LCD promjeniti da mi sat ostane ali da imam sve funkcije, no mislim da bez dodatne instalacije nista.

 

Nemam vremena se time bolje pozabavit ali sto mislis da li se to isplati ili nabavit novi sat koji ima full fis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

3d color lijepo izgleda ali po meni je to preskupa igra da bi imao neki display u boji na tabli,zato dajem glas za ful fis jer i on ima svojih zanimljivosti kad ti je org navigacija u autu itd... a ovaj sat sa linka je za starija vozila bez can bus,to vidis po ovom srednjem broju od kataloskog 920 sa a 919 bez can bus

Edited by Leo-st

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni isto nekako originalni full fis zanimljiv no Kufatec ih nema više u ponudi pa sam stavio ovaj kao primjer. Vidio sam da je za starije jer je ispod u komentaru napisano da je bez can busa a sada se više ne sjećam kakav je bio ovaj drugi sat. Htio sam novi jer nije pretjerano skupo ali bih zato imao novi LCD a kod ovih polovnih uvijek može biti s njim problem pa sam to htio izbjeći a sada više ne znam gdje bih novi taho mogao uzeti.

Imam osjećaj da je sve manje dijelova u ponudi za G4 jer AHW-Shop više nema u ponudi W8 svjetlo u sivoj nego je samo bež ostao, ovdje samo ovaj stariji taho i tako polako sve otpada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj moj fullfis šta čeka ugradnju ima novi ekran skroz, tako da se zna nać i takvih primjeraka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao bih da je to vise izuzetak nego pravilo ali drago mi je da si nasao takav primjerak. Otkrij gdje si ga uzeo da si potrazim malo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 14