14 14
raxivan94

Kodiranje instrument table golf 4

Recommended Posts

S koliko mcda su bile tvoje bijele ledice?

Mislim 220-250 zab sam tocno,nisu one jake,taman su cak nisu do kraja smanjene na koluticu osvjetljenja al negdi sam vidio u ovoj temi da se moze jos naknadno smanjit zvao sam Ruscica,on ne zna da se moze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li tko kako pojacati osvijetljenje sata na Golfu V, mada je na potenciometru na najjacem, opet nekako je slabije osvjetljenje u odnosu na radio.

 

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na g 4 sa vdo immo3 sat se moze smanjit izmjenom eeproma a za g5 neznam..

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu li to PLCC2, ne vidim nigdje da piše?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li bi mogle ove diode htio bih raditi sat na passatu 3bg?

https://www.ebay.com/itm/0402-0603-0805-1206-1210-3528-5050-SMD-SMT-LED-Diodes-White-Red-Blue-Light-Bulb-/201711815848

 

I da li je bolje uzeti 3528 ili 5050 razlika je koliko vidim samo u dimenziji?

Pise prewired,sto te,nezgodne su za radit,male skoroz,jedino ako imas ruku,dobru pincetu i povecalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ovaj na klipu je koristio ove diode 3528 i ne cini se lose. Jest da su manje ali nije mi to problem, samo me zanima radni napon ili bas moraju neke specijalne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno kratko pitanje ... da li se na 1/2 fisu na G4 može pročitati temperatura ulja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li se ukodirati Full Fis tabla iz Passata 3BG u Golfa 4?

 

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Jedno kratko pitanje ... da li se na 1/2 fisu na G4 može pročitati temperatura ulja?

Ja da znam ovo ne može ni na Full Fis bez nekih većih izmjena, a čisto sumnjam da može na Half.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li se ukodirati Full Fis tabla iz Passata 3BG u Golfa 4?

 

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Može ali se mora naci software za g4 ful fis pa ga ubacit u tu tablu od passata,malo zeznuto ali je izvedivo

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može ali se mora naci software za g4 ful fis pa ga ubacit u tu tablu od passata,malo zeznuto ali je izvedivo

 

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

tako je, i može se odmah upaliti neke opcije koje nisu imali golfovi i passati :)

 

odradio sam ih nekoliko sa drugim softwarema..

 

i to isključivo samo vdo table

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je, i može se odmah upaliti neke opcije koje nisu imali golfovi i passati :)

 

odradio sam ih nekoliko sa drugim softwarema..

 

i to isključivo samo vdo table

Beli jel znas moze li se na mk5 satu smanjit jacina ledica? Zvao sam Rusa tu u St kaze da misli da ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli jel znas moze li se na mk5 satu smanjit jacina ledica? Zvao sam Rusa tu u St kaze da misli da ne

mislim da ne, treba viditi u kodingu dali ima diming instrument cluster, ali mislim da nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da ne, treba viditi u kodingu dali ima diming instrument cluster, ali mislim da nema

Nisam ga vidio,negdi sam naletio jednom kolko se sjecam da je netko radio cini mi ne na nekom ruskom forumu,al nikako nac taj post. Hvala svejedno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje su to opcije koje nisu imali Golfovi i Passati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo i mene interesuje.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ga vidio,negdi sam naletio jednom kolko se sjecam da je netko radio cini mi ne na nekom ruskom forumu,al nikako nac taj post. Hvala svejedno :)

jesi gledao u adaptacijama?

 

iako mislim da na golf 5 nemože, a na novijima može

nemaju svi km do praznog rezervara, i nikada nisu imali osvjetljenje table npr kao s3, kad das kontakt da svjetle kazaljke, ili da svjetli tabla, a ugasena svijetla, mogu sve kombinacije, samo kazaljke, sve svjetli ili sve ali kazaljke ne, ali najbolje mi je samo kazaljke kad svjetle, ali to nemogu sve table, samo vdo

 

a za full fiss ima fisscontrol i onda ima puno mjernih blokova iz motora, i najzanimljivije temp ulja, boost kod turbo auta, usisna temperatura itd

Edited by Beli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj mi se fiscontrol sviđa.

Je li koliko komplikovano to napraviti?

 

Za opcije Miles to empty, Welcome poruka na ful fisu i osvjetljavanje kazaljki sam znao i tabla mora biti immo3. To i nije mnogo komplikovano ukodirati.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi gledao u adaptacijama?

 

iako mislim da na golf 5 nemože, a na novijima može

 

nemaju svi km do praznog rezervara, i nikada nisu imali osvjetljenje table npr kao s3, kad das kontakt da svjetle kazaljke, ili da svjetli tabla, a ugasena svijetla, mogu sve kombinacije, samo kazaljke, sve svjetli ili sve ali kazaljke ne, ali najbolje mi je samo kazaljke kad svjetle, ali to nemogu sve table, samo vdo

 

a za full fiss ima fisscontrol i onda ima puno mjernih blokova iz motora, i najzanimljivije temp ulja, boost kod turbo auta, usisna temperatura itd

Nisam,to na vcds adap mislis? Imam sliku svog sata,u mene je 08g 10mj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam,to na vcds adap mislis? Imam sliku svog sata,u mene je 08g 10mj

da, vcds, ili koji god interface za vag

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, vcds, ili koji god interface za vag

U kojim tocno adaptacijama? Nemogu nac sliku ima sam uslilan model tacha,bas cu bacit oko da vidim

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kojim tocno adaptacijama? Nemogu nac sliku ima sam uslilan model tacha,bas cu bacit oko da vidim

od table

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj mi se fiscontrol sviđa.

Je li koliko komplikovano to napraviti?

 

Za opcije Miles to empty, Welcome poruka na ful fisu i osvjetljavanje kazaljki sam znao i tabla mora biti immo3. To i nije mnogo komplikovano ukodirati.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

nije komplicirano, imas modul za kupiti, koji spojiš i u podmeniu imaš sve ostale funkcije,4

 

kao što i sada imaš u pomeniu opcije za gledati ako imaš koji fault code na tabli

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 14