1 1
tommek10

Kod boje felge

Recommended Posts

Zanima me kod boje felge od golfa 5 rabbit. Mislim da je model felge ovaj 1K0601025A prilozim sliku jos dolje. Molim vas ako mi netko moze pomoci i jeli moguce tu boju kupiti u spreju? Trebao bi sanirati par crtica na jednoj felgi koje bodu u uci. Unaprijed hvala

IMG-20170529-_WA0006.jpg

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam malo da ti potražim ali ništa, sumnjam da ćeš imati sreće s tim. Kada sam tražio za svoje isti problem, ako ga proizvođač ne navede negdje teško da ćeš ga drugdje pronaći pa sam uzeo kod od OZ Aristo jer su obje po nazivu boje bile iste a lak kod sam našao na jednoj stranici koji je bio naveden uz felgu, no općenito ih je teško naći za felge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti na trudu, a na njima s unutarnje strane nista ne pise? Mislio sam posto su original da ima negdje sifra boje tj. da je neki standard kod svih. Imam tih par crtica pa sam imao u planu malo na vodu po brusiti i sa sprejom malo zamazati bilo bi definitivno bolje nego sad. Naravno bez demontaže cijelog kotača skidanja gume i komplet spricanja. Jer po ovom mi sad ne preostaje nego sva 4 uređivati a 3 felge su kao nove ?

Hvala ti na trudu, a na njima s unutarnje strane nista ne pise? Mislio sam poto su original da ima negdje sutra boje tj. da je neki standard kod svih. Imam tih par crtica pa sam imao u planu malo na vodu po brusiti i sa sprejom malo zamazati bilo bi definitivno bolje nego sad. Naravno bez demontaže cijelog kotača skidanja gume i komplet spricanja. Jer po ovom mi sad ne preostaje nego sva 4 uređivati a 3 felge su kao nove ?

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

1K0601025AQ8Z8 brilijant srebrena koliko sam ja mogao naci,nisam mogao naci kod boje samo kako se boja zove pa mozda ti ovlasteni moze vise pomoci oko toga

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravi ovlašteni, sumnjam da mu može pomoći ali ako je naziv boje "Brillantchrom" onda bi možda mogao poslužiti ova lak kod.
*Farbcode: 8Z8 (brillantchrom)

Najbolje da odeš sa autom do trgovine i neka ti smiješa neku malu količinu baze po lepezi ili po kodu ako misli da je blizu ili paše a ostalo sam saniraš, bazu je moguće i u sprej staviti samo ako nudi takvu uslugu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srebrna je boja i sve te fleke i izvedbe sa sprejem ce se vidjeti

nađi neku slicnu bazu po lepezi i ofarbaj prednju i stražnju felgu na toj strani

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da samo zapuni oštećenje sa bazom i gotovo. Vidjet će se razlika ali znaš da nije svatko vješt sa time i da mora hodočastiti za nešto kvalitetnije a ako je oštećenje malo možda bolje ne dirati jer uglavnom ispadne lošije nego što je bilo ali ako baš hoće pa neka pokuša.

Tomo, pošalji neku bolju fotku gdje se oštećenje vidi jer ovu koju si poslao kao da je iz aviona slikana. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može i samo zapuniti oštecenje sa bazom

sve zavisi šta želi

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da samo zapuni otećenje sa bazom i gotovo. Vidjet će se razlika ali zna da nije svatko vjet sa time i da mora hodočastiti za neto kvalitetnije a ako je otećenje malo možda bolje ne dirati jer uglavnom ispadne loije nego to je bilo ali ako ba hoće pa neka pokua.

 

Tomo, poalji neku bolju fotku gdje se otećenje vidi jer ovu koju si poslao kao da je iz aviona slikana. :)

Budem poslao svakako... nisam ja slikao već ženska ruka zato je i ispalo tako kako je ispalo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj se sada izvlačiti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha da je bar moj... njezin je rabbit a moj tek postaje pomalo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1