1 1
Pope

Silux mišljenja i iskustva

Recommended Posts

Pošto mislim naručiti s njihove stranice Bilstein B4 amortizere za Polo zanima me kakva su iskustva s njima. Vidim da su njihovi artikli puno jeftiniji od konkurencije pa sam malo skeptičan u vezi toga da ti proizvodi nisu možda reparirani ili nešto slično?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narucio podizac prozora zamjenski,brzo stiglo,dobro upakirano i sljaka super u autu.

Narucio lezaj kotaca,cekam da namontiram da vidim.

Obavezno pitaj za cijenu dva put

 

Poslano sa mog SUPER koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bravu naručija i zasad funkcionira skroz ok, isporuka je brza i lipo zapakirano sve bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narucio podizac prozora zamjenski,brzo stiglo,dobro upakirano i sljaka super u autu.

Narucio lezaj kotaca,cekam da namontiram da vidim.

Obavezno pitaj za cijenu dva put

 

Poslano sa mog SUPER koristeći Tapatalk

Malo mi je sumnjivo 1105 kuna za 4 Bilstein amortizera pa ću se sigurno raspitat malo prije o cijeni.

 

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo mi je sumnjivo 1105 kuna za 4 Bilstein amortizera pa ću se sigurno raspitat malo prije o cijeni.

 

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Provjeri kodove za popust pa mozda povoljnije jos prodes :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za službeni Vivaro naručio staklo retrovizora, stiglo za 2 dana , sve OK. Ali definitivno treba provjeriti i usporediti cijene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam straznji blatobran za Yarisa preko njih uzimao, isto je bilo sve ok. Jedino me zicviraju ti popusti svakih tjedan dana sto ih dobijem na mail. 12%, 14%, 15% pa opet 12% itd...

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provjeri kodove za popust pa mozda povoljnije jos prodes :D

Svaki dan se vrti od 10 %

 

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja narucio GTI farove i stopove...

 

Sve stiglo i izgleda kako treba...

 

ALI

 

Na slikama su DEPO, a farovi koji su dosli su Eagle Eyes, a stopovi TYC...

 

Na jednom faru ne radi motoric, a drugi se ne moze dovoljno spustit, kontaktirao ih i odmah su poslali druge, vidjet cwmo kakvi su...

 

Ali inace i farovi i stopovi izgledaju odlicno i sjedaju na auto cak i bolje nego sta su OEM bili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj link GTI stopki :D sto prije ako je za peticu

 

Poslano sa mog SUPER koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narucio set vanjskih kvaka i svih brava za duju, brave sljakaju dobro, kvake i nisu neka sreca ali uz malo preinaka da se srediti da dobro rade.

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naručio Bilstein B4 amortizere. Cijena je odlična 1105 kuna za sva 4, kad dođu ćemo vidit kakvi su i zašto su tako jeftini

 

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narucio ulje za jednu staru baraku.... fino pise u cjeniku 5l toliko i toliko... Stignu 3l jer je kantica slicna i zoves reklamiras i klinac 15dana proslo pa ajd kazu posaljemo slj narudjbom.... uzmem za mog c4 audija dvije plastike pr branika... stignu al opet bez ulja... i opet zovi zovi zovi... proslo mj dana od narudjbe... i napokon stigne ulje tih 2l i nakon 20dana opet 2l :)

Ugl nije bas neka sreca svaki put

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sa narudzbom stvarno nisam imao problema, prvo sam narucio u utorak, stiglo u petak (farovi i stopovi), reklamirao d afarovi nisu ispravni skroz u utorak i vec u petak su novi bili kod mene (cetvrtak je bio praznik, inace bi bili u cetvrtak), sada cemo vidjet koliko ce trajat povrat novaca ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo amortizeri stigli u Petak, za vikend ih namontirao. Prednji nisu stigli jer ih nemaju na stanju rekli su da će ih poslat kad im dobavljač pošalje. 500 kuna za dva zadnja Bilstein amortizera je odlična tako da sam zadovoljan uloženim i dobivenim.7b7d5185fd8ef8e482910a80cec09318.jpg2ad82a4fba33346f814def00b5dce266.jpg

 

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1