1 1
vw_dokii

ebay.de turbine

Recommended Posts

Ima li tko iskustva sa repariranim/obnovljenim turbinama iz Njemacke,konkretno ebay.de ?

Za moj model 1850 kn sa shippingom,jedino traze da im se posalje pokvarena turbina.

 

Evo link :

http://www.ebay.com/itm/111237970676?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Daju jamstvo 12 mjeseci i imaju svoju stranicu.

 

http://www.turboandmore.de/

 

Vecina turbina se krecu cca 1400-2000 kn na ebay.de,pokusavam saznati caku u cemu je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije li toliko i kod nas reparacija, a ipak imaš koga za vrat ulovit ako opet crkne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije li toliko i kod nas reparacija, a ipak imaš koga za vrat ulovit ako opet crkne?

Imas pravo,Turbo servis Pakrac 1900 kn za moj sto je oke,ostalo mi u glavi cijene od 3000 kn.

 

Koliko je rad mehanicara za izmjenu turbine ako netko zna,lokalni mehanicari otprilike + novo ulje/filter zraka-ulja ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko sam shvatio čitajući ovdje na forumu reparacija tribine je bacanje novaca i ne isplativa investicija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko onda nove koštaju i gdje uzeti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nove imas u ovlastenom servisu 11.000 kuna,a otkud znas da je neisplativo reparirati turbine ako tebi ne valja kolega ti uzmes iz ovlastenog da te oderu dobro za nju,ja mislim da je suludo dati 11,000kuna za turbinu za Golfa IV,V,VI. Imam prijatelja koji je reparirao turbinu prosle godine ovde u BIH reparacija je bila oko 200-250 evra i dobijes godinu dana garancije i evo kod njega i dan danas turbina radi savrseno nema nikakvih problema.

http://www.turboservis.rs/

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ima novih turbina za kupiti već po 5000kn za golfa 5 a onda vjerojatno i za golfa 4 ne bi trebala biti skuplja. I ja sam misljenja da je suludo davati ovlastenom 11 000kn

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi korisno navesti gdje ih se moze nove kupiti ako se prodaju po 5000 kn pa ako je netko kupovao neka napise jer sve iznad tog iznosa nema smisla uzimati novu, pogotovo ne u ovlastenom pa ostaje samo popravak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isplati se reparirat, sve ovisi u cemu je problem sa neispravnom...

 

Ali reparirane budu iste i kao nove, tako da je neisplativo novu kupovat, pogotovo neku kinesku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo repariranje,odneses u servis i nemas brige

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne vidim zasto je bolje nova nego reparirana, kad kod reparature samo kuciste ostane. A i njega pjeskare tako da izgleda kao novo.

 

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta je najgore, vecina tih novih nisu nove nego reparirane, a takvi djelovi se prodaju i u ovlastenima pod nazivom refurbished...

 

A ljudi ne shvacaju da se radi o repariranim djelovima, ima tu turbina, kompresora, servo pumpi, letvi volana, kompresora klime, anlasera, alternatora....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam samo kome se daje 5 somova za novu turbinu +ulje filteri,rad mehanicara di dodes na cifru od 6000 sto je ajmo reci jedna 1/7 prosjecne trzisne vrijednosti Golf V.

 

A auto ima +200.000 tkm jos moze krepati letva volana,egr ventil,alnaser/alternator/kompresor klime i sto mogucih troskova,svaka cast tko daje tolike cifre ponavljam za auto star +10 godina,a reparacija turbine puno prihvatljivija i opet dobra opcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam isto za reparaciju a opet mi se desilo da nije valjalo

 

Sent from my SM-T819 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

I gdje je najbolje kod nas ostaviti tribinu na repariranje? Dali se dobije kakva garancija? I koliko cca izdaje za golf 5 66kw reparacija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I gdje je najbolje kod nas ostaviti tribinu na repariranje? Dali se dobije kakva garancija? I koliko cca izdaje za golf 5 66kw reparacija?

Oko 1800-1900 kn turboservis Pakrac,ovi poznatiji cca 2500-3000 kn.

 

Poslano sa mog SUPER koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oko 1800-1900 kn turboservis Pakrac,ovi poznatiji cca 2500-3000 kn.

 

Poslano sa mog SUPER koristeći Tapatalk

Hvala ti puno. Korisna informacija za svakog dizelasa, danas fijuče sutra može prestati... ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti puno. Korisna informacija za svakog dizelasa, danas fijuče sutra može prestati...

Meni fijuce vec 15.000 km,ne trosi ulja,nema gresaka,vuce kao top tako da se ne brinem,ali dobro za znati,prihvatljiva cijena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i meni fijuce od prvog dana... isao u ovlasteni na provjeru rekli su da je turbina tip top. Da mora tako i da se zabrinem kad se ne bude vise cula. 70 000km prola od tada bez problema ne trosi kapi ulja ne dimi a vuče ko luda. Da cijena je prihvatljiva, ja sam jednom pročitao tu negdje da je najbolje novu kupiti, ali sad sam naučio jo neto ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i meni fijuce od prvog dana... isao u ovlasteni na provjeru rekli su da je turbina tip top. Da mora tako i da se zabrinem kad se ne bude vise cula. 70 000km prola od tada bez problema ne trosi kapi ulja ne dimi a vuče ko luda. Da cijena je prihvatljiva, ja sam jednom pročitao tu negdje da je najbolje novu kupiti, ali sad sam naučio jo neto

Cek,tebi fijuce na 1.9 TDi,na kojim okretajima ? Ocigledno to ovisi od modela do modela,na 1.9 TDi ne fijuce iako ima 220.000 km,kod mene 2.0 TDi na 223.000 fijuce,ali opet ide idu oba odlicno,ne dime,nema gresaka i potrosnje ulja.

Iako bi si narucio sad odmah sa ebay.de jednu,cisto u rezervi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fijuce ali onako "zdravo" znači sami zrak, ne grebe metal i slično. I to je ja čujem unutra vie nego to se vani čuje, naravno i sova se čuje dobro. A obrtaji do 2000 cca dalje ne. Skuzio sam i ja to da ovisi od modela do modela osobno 1.9 90 konja i 1.9 105 konja se razlikuje. Meni fijuce isto na 130 000 i 200 000 km tako da zanemari one stručne komentare kao fijuce ti turbina na kraju je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno bitno je da ne trosi ulje. Meni isto na b6 1.9 zvizdi pomalo odavno jos sad je remapiran vec 6 mjeseci i nisam primjetio razliku u zvuku... vidjecemo dokle će

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1