1 1
sax

Novi Polo

Recommended Posts

Meni je super, jedino mi se nikako ne sviđa središnja ventilacija tako nisko, to mi je veliki minus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjet cemo kako to uzivo izgleda

zasad meni ok,cijena ce sigurno ici gore iako najavljuju da nece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može se reći ima promjene , naravno GTI je top .. Unutrašnjost je napokon po mom ukusu , malo mi je prednji branik nazovimo to tako previsok . Sad je pitanje samo kako će se ponašati adaptivni sustav za ovjes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da su proširili trend započet s UP-om. Nema rukohvata na krovnom tapecirungu. To mi izgleda vrlo ružno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cemu uopce to sluzi? Za objesit kosulju ili sako? :)

:D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nekako sam naviknut na to. Prazan mi krov. Nekad su se razbacivali i rukohvatom kod vozača a sad ni jedan.

 

Jebala ih tednja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa opametili se ljudi, skuzili da se ugradjuje nesto sta ne treba, nema mi goreg nego vidjet nekog da se drzi za to u voznji, ili da se uhvati i podize da se namjesti na sjedalu, u vecini slucajeva im ostane rucka u ruci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da ta ručka služi samo ako se hoće sprdati ostali u autu dok ti vozis. Pa se uhvate za tu ručku i ne pustaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo se netko igrao u photoshopu

ovo su bila nagadanja kako bi mogao izgledat novi Polo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci nema vise ruznog trovratnog Pola?

ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polo jedino valja kao trovratni, pre mali je to auto za 5 vrata ;)

 

Nadam se da nece napravit sranje kao sa cliom i fabiom da ih ima jedino sa 5 vrata...

 

A nema mi gore nego vidit top modele sa 5 vrata, tipa Polo Gti, Golf Gti, Fabia Vrs, Cloo Rs... To su auti za 3 vrata ;) a i bolje se voze sa 3 vrata ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i bolje se voze sa 3 vrata ;)

ma to nema veze sa vezom

voze se isto

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mislis, nebi vjerovao kolika je razlika u cvrstoci i piganju karoserije, ne osjetis to u normalnoj brzini, ali sa pravim motorom i na stazi bi znao kolika je razlika u autima sa 3/5 vrata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mislis, nebi vjerovao kolika je razlika u cvrstoci i piganju karoserije, ne osjetis to u normalnoj brzini, ali sa pravim motorom i na stazi bi znao kolika je razlika u autima sa 3/5 vrata...

Mislis konstrukcijski su bolji oni sa trojima vrata ? Prilikom sudara me bas zanima razlika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim na uvijanju karoserije, a to se reflektira na ponasanje auta u zavojima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polo jedino valja kao trovratni, pre mali je to auto za 5 vrata ;)

 

Nadam se da nece napravit sranje kao sa cliom i fabiom da ih ima jedino sa 5 vrata...

 

A nema mi gore nego vidit top modele sa 5 vrata, tipa Polo Gti, Golf Gti, Fabia Vrs, Cloo Rs... To su auti za 3 vrata ;) a i bolje se voze sa 3 vrata ;)

Slažem se :palacg

 

To mislis, nebi vjerovao kolika je razlika u cvrstoci i piganju karoserije, ne osjetis to u normalnoj brzini, ali sa pravim motorom i na stazi bi znao kolika je razlika u autima sa 3/5 vrata...

razlika je ogromna

 

Mislis konstrukcijski su bolji oni sa trojima vrata ? Prilikom sudara me bas zanima razlika.

par posto su slabiji sa 4-5 vrata pri bocnom udarcu ali to je zanemarivo jer više se uvija

kao sta je auto sa šiberom uvijek slabiji pri bocnom udarcu nego onaj bez

sva pojacanja oko šibera na krovu ne mogu nadomjestiti komad lima umjesto rupe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantno. Imamo kakav test koliko koji auto sa istim motorom prolazi, recimo Nurburgring, u varijanti sa 3 i 5 vrata?

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mislis, nebi vjerovao kolika je razlika u cvrstoci i piganju karoserije, ne osjetis to u normalnoj brzini, ali sa pravim motorom i na stazi bi znao kolika je razlika u autima sa 3/5 vrata...

Vozio do sad 4auta sa 3 vrata i 5 auta sa 5 vrata

Razlika ama bas nikakva

ili vi to pricate o iskustvima sa staze?

Edited by sax

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vidis meni je bilo potrebno 10 km da uocim jako veliku razliku izmedju 2 i 4 vrata, jest da se radilo o bmw e46 limo i coupe, ali razleke su velike... To je bio prvi na kojima sam uocio razliku..

 

Jedno je vozit auto i "vozit" auto ;) ako me razumijes sta hocu rec :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1