0
alenmk2

Golf 2 1.6 td

Recommended Posts

Pozdrav ljudi :)

 

Ovako,kupio sam svoju dvojku prije 6-7 mjeseci,apsolutno ništa neobično nisam primjetio u prvih mjesec dana dok nisam odfurao auto mehaničaru koji mi je izmjenom ulja,filtera i zubčastog to sve poremetio,dakle skidanjem remenice pukla mi je bregasta onaj plosnati zadnji dio koji ne da bregastoj osovini da šeće lijevo desno. E sad mi smo našli drugu bregastu i stavili je,čini mi se da su brjegovi bili još i bolji od moje prethodne. Stavili smo sve nazad,nasuli novo ulje 10w40 u njega i sve fino upakovali da bi ja putem do kuće osjetio lagano " grebanje " ili ajmo reći lupkanje kao da je netko ubacio slamku u ventilator eto tako bi ga opisao,ja zovem majstora kaže on ma to je možda remen ovo ono,reko dobro i par dana vožnje ja primjećujem da taj zvuk čamanja s vremenom dođe bude nekih 10-15min i prestane i tako naleti bez veze i tako nestane,ja majstora opet kontaktiram kaže on može biti da je hidropodizač,odem do drugog majstora kaže može biti uljna pumpa,ali tu sad stvar dolazi da kada dođe to čamanje/struganje pali se i lampica od ulja ali ne zuji nego treperi jako brzo kada dadnem gas ona prestane,ali čamanje ne ono i dalje struže.

Snimio sam video baš u jednoj situaciji pa možete pogledati i prokomentirati što bi to moglo biti,svaki savjet i pomoć dobro došli :) hvala unaprijed

 

https://www.youtube.com/watch?v=tY6Y7QUyyPI

Edited by alenmk2

Share this post


Link to post
Share on other sites
0