1 1
pikzibner

2. VW MEET IMOTSKI 08-09.07.2017. REPORT

Recommended Posts

Šta napisati a ne lagati, koju posluku porati. Još jedan predobro odrađen i proveden meet. Ekipa je to isplanirala za 10, od sadržaja do lokacija. A tako je i prošlo sve. Ja sam jednostavno prezadovoljan i oduševljen i odlično je družiti se dragim ljudima i upoznavati neke nove. Jesti, piti, družiti se, dilati dijelove. Svega je bilo.
Duja je odradila 1100km bez brige uz neke male mušice koje ćemo riješiti.

U prilogu je link sa slikama na facebook-u. Svi ga mogu otvoriti jel je javan album.

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10211831585438867.1073741845.1046976297&type=1&l=b952e9989d

 

19756531_10211815126667408_2430635552126


Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na forumu nikog. Sve ošlo u pičke materine. Sve je na fukbuku

Share this post


Link to post
Share on other sites

:palacd ...čak ni tam nema slika

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od mene jedna samo koju sam isto uzeo od fotografa sto sa nama isao.Na nasoj facebook stranici ima jos njegovih slika a posto ja nisam nista slikao neda mi se sada stavljati njegove slike tu.

IMG-20170710-_WA0001.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima slika na fb, lajkaj vw club imotski i u galeriji ima i bit ce jos slika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previše škoda,audija cak i bmwa koji su cak usli na "igraliste" nekima se cuva misto a neke se ne dozivljava,a na to isto igraliste je moglo stat 50-ak auta meni se nije svidilo misto mislin da je park i shop bolja solucija za meet...Kad se islo sa crvenog jezera svak na svoju stranu isa pogubilo se pola ljudi tek kad smo dosli dole na planirano misto skupilo se nesto ekipe al premal prostor da mi se svi parkirali neznan ja nisan nesto posebno odusevljen organizacijom...Znan da ste se potrudili al meni nije bilo nista posebno ne mislin nista zlonamjerno dapace bas suprotno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi ptijatelju nijedan bmw nije usao na igraliste,a skode audiji i seati su sastavni dio vw ekipe ako nisi znao. Na tom istom ne jednom nego dva igralista je stalo cca 100-ak automobila,a bilo je jos i parkinga oko igralista ,moras shvatiti da je pravo organizatora da izabere gdje ce koga parkirati i na koji parking.Kada se krecalo s crvenog jezere gdje je bila zakuska formirana je kolana i ta kolona je krenila na centralno mjesto meeta no medutim kao i svugdje ima bistrica velikih pa ofu ko zna kojim i kakvim putevima,ova tvoja konstatacija skupilo se nesto ekipe potpuno je netocna dapace bilo je vise ekipe na centralnom dogadanju nego na ovim usputnim stanicama prije. Imamo mnogo pozitivnih komentara na racun organizacije i zabave al kao i u svugdje nade se neko kome ne pase jer nije usao na igraliste sa svojim autom pa mu meet nevalja al dobro bitno da vidimo da imas volju to boljr organizirati pa evo ovom prilikom ti dajemo podrsku i organiziraj svakako cemo te doc podrzat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehnicki gledano SEAT, SKODA i AUDI nisu sastavni dio VW-a nego VAG grupacije. Isto tako meet se ne zove VAG meet Imotski nego VW Meet Imotski. Osobno nemam nista protiv da na takvim meetovima budu i braca i sestre makar bi onda meet i prigodnije nazvao VAG meet a ne VW, ali covjekov argument je opravdan.

Ja da organiziram meet bilo bi jasno da li je VAG ili VW meet, druge marke bi mogle biti na periferiji samo jer mislim da nemaju sto raditi tamo - kao sto se ja ne bi sa svojim VAG vozilom gurao na BWM meet. Cuvanje mjesta je stvar organizatora ali to treba biti dobro promisljeno jer se onda stice dojam da su neki dobrodosliji od ostalih.

To je moje osobno misljenje, znam da tu ima puno vise faktora koji o svemu odlucuju ali vwlove ima pravo na svoje misljenje ali ovo nadureno "napravi ti bolje ako mozes" je stvarno bez veze. Kritika je bila konstruktivna i kao takvu je treba znati prihvatiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno svaki meet ima nedostataka sve je stvar percepcije. Mi smo se maksimalno potrudili dočekati sve goste i normalno da netko tko prvi put dođe na neki susret neće imati iste dojmove kao neki koji su na "sceni" malo duž vremena.

Realno meni među ovih 100tinjak susreta na kojima sam bio do sada nije bilo loeg ali možda sam to samo ja :D

Želio bih se zahvaliti svima koji su doli po onoj vrućini pogotovo ovima iz daljega, nadam se da vam je bilo dobro u naem malom gradu ;x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Badanj orijatelju krivo mi je sta si se ocito nasa uvriđen u moj postu al VW je jedno a VAG je drugo ka sta je vec objasnija projektil nisan mislija nista lose sa svojim postom dapace dobra kritika,a sta se tice lokacije meni se nije svidila vama mozda je...a ovo ti napravi bolje mislin da je diciji komentar pa necu ni komentirat..petre sve ok ja nisan reka nista ruzno nit san zelija koga uvridit nit da se neko nade uvriden samo kazem moje misljenje svaka cast za trud i znan da organizatoru nije lako...i sta se tice da je meni krivo sta nisan usa na igraliste haha ne nije prijatelju zaj mi je sta je 70% auta koji su bolji od ovih sta su usli na igraliste ostalo van poput crne jedinice iz rijeke koja je bez premca mozda jedno od najboljih oldskul auta koje je bilo na skupu al to je samo moje misljenje...

Edited by vwlove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vw love vidim da nisi služio da smo od svih auta probrali par nama najljepih i parkirali ih preko puta mosta, normalno da u onoj gužvi nismo uspjeli sve složit kako treba i s obzirom da je bilo dosta preparkiranja i ekipa koja je kasnila. Isto tako zelja nam je bila da auta budu u drugom planu a druženje u prvom i mislim da smo u tom uspjeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah neznan bas jesu bili najlipsi al on vas izbor naravno al ako ste radili skup ljudi a ne auta onda je tribalo to malo drugacije nazvat uglavnom vas skup vasa pravila naravno neman namjeru raspravljat samo san iznija moje misljenje i isprike svima koji su se nasli uvriđeni jos jednom ne namjerno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo Imocani svaka vam cast na trudu da nikom nista ne fali i da se ljudi osjećaju dobrodošli e sad istina je šta je Pero reka ne moze se isto osjećati onaj ko je prvi put na nekom meet-u i ko je malo više tog posjetio. drugo sta se tiče ove sad teze ljudi i auti ... da nije bilo tih auta koje mi radimo,slažemo odvajamo jedan dio sebe za njih možda se velika većina nas nikad nebi ni upoznala i normalno je da se iz tih poznanstva stvori prijateljstvo i tad na meetu auto padne u drugi plan jer neću ići u Imotski(ili negdi drugo) samo da bi ja Peri,zvoni,,,,,,da dalje ne navodim imena priča o svom autu ili ga dovea samo da ga parkiraju na neko vidljivo misto jer po meni više vridi prijateljski stisak ruke i zajedno s ekipom popit koje piće i zapivati, zabavit se neg ista drugo....zato ostavite se priča mene nije parkiralo,nije me slikalo , nisam dobija pehar i sl. a sta se tiče organizacije i gubljenja ljudi i auta jbg. ko nije prova nemože ni znati kako je sve to usmjerite vi 100 auta i 200 ljudi u isto vrime. zato nemojte kuditi nego dođite i zabavite se ništa drugo .

 

IMACKI još jednom svaka čast i vidimo se dogodine

Edited by GOLF 010 L

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nakon par dana odmora i dolaska sebi(dok još imam kome) , svaka čast ljudima koji su stigli iz razno raznih pravaca. Ne triba se niko osjećat izoliranim ni uvrijeđenim radi parkinga! Svakome se nikad nije moglo ugodit niti će moći, ali uglavnom još jedan odličan meet, mogao bih slobodno reć zavidan. Komentari ljudi iz daljih pravaca,razno razne ekipe(da nebi bilo hvalite me usta moja). Još jednom hvala svima na dolasku i extra zabavi. Nadam se da će nam dogodine i ovaj parking biti mali pa da tražimo 3. lokaciju ;-):grrr:vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram doci na jedan od tih vasih meetova. Idete mi ovak na zivce, pa da to pojacamo i osobnim upoznavanjem :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam vidio sa slika, bilo je odlicno.Ove godine sam bio sprijecen ali dogodine se vidimo obavezno :slika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Das kritiku ili savjet ljudi to odma prokuze ka da je to jer tvoje auto nije bilo parkirano na najboljem mistu kako glupo al ok najbolje rec sve je bilo savrseno svaka cast i to je to jer kad das dobronamjeran savjet ispadnes kreten al eto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se i ja malo javim ispred nasega kluba.Mi smo jos pod dojmom od subote.Ne sjecamo se bas ali ovi malobrojni sto su bili medju nama i nisu popili previse kazu da nemamo sta zamjeriti.Ja jedino mogu rec momci svaka cast.Organizirati ovakvo nesto nije ni malo lako a udovoljiti svakome je jos teze, ali kritizirati naziv susreta i pustanje audia,seata...mi je malo bezveze.Oduvijek je po svim susretima to islo zajedno i to se ne moze i ne smije dijeliti.Po tome bi onda i ovaj forum morao ime mijenjati.

Moje misljenje je da vecina ovih sto uvijek imaju neke negativne kritike premalo piju.Ja vec 10god idem po susretima i ne sjecam se ni jednoga ali znam da je svaki bio odlican i nikada nikome nisam tražio zamjerke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se i ja malo javim ispred nasega kluba.Mi smo jos pod dojmom od subote.Ne sjecamo se bas ali ovi malobrojni sto su bili medju nama i nisu popili previse kazu da nemamo sta zamjeriti.Ja jedino mogu rec momci svaka cast.Organizirati ovakvo nesto nije ni malo lako a udovoljiti svakome je jos teze, ali kritizirati naziv susreta i pustanje audia,seata...mi je malo bezveze.Oduvijek je po svim susretima to islo zajedno i to se ne moze i ne smije dijeliti.Po tome bi onda i ovaj forum morao ime mijenjati.

Moje misljenje je da vecina ovih sto uvijek imaju neke negativne kritike premalo piju.Ja vec 10god idem po susretima i ne sjecam se ni jednoga ali znam da je svaki bio odlican i nikada nikome nisam tražio zamjerke.

I na ovom forumu se djele VW od ne VW. Recimo projekti podgrupa. Imas "Ostali VAG (Audi, Seat, Škoda, Porsche)"

I btw, ne kritiziram naziv susreta, dapace, ali jednostavno nije istina da su Skoda, Seat su sastavni dio VW-a kao sto je receno i to jos u onom, "sad cu te ja naucit" tonu. A nazvati meet VW a da bude vise, recimo, Skoda isto bi bilo bez veze.

Ja sam inace malo ostario pa se sasit tako da se niceg ne sjecam vise nije moja furka. Tak mozes otici i na bocanje meet i bit ce ti super. Ako se treba dobro naroljati da ti bude dobro onda takvi meetovi nisu za mene.

 

Nisam bio na meetu pa ne znam da li su Mateovi prigovori realni i vecini vidim da je bilo super ali svaka kritika bi trebala biti prihvacena osim ako nije cisto vrijedjanje sto vidim da nije slucaj.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

A brate oko čeg se vi lovite, samo da bi razglabali. Ajde opustite se malo. Dođite ne koji meet di nema pehara, upoznajte ljude, proveselite se. Od ovog jel VW jel VAG nema kruha.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1