0
mmf

Da li netko ima iskustva s ovim tunerom

Recommended Posts

Dok je tak pismen bjezi od njega. Od kud si?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Damir Muha, citius... jos ce decki napisati prijedloga. Uglavnom bar da se culo za njih. Meni je citius za 1200 remap radio prije dvije godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

e još jedno pitanje a da ne otvaram novi post, gledao sam što nudi molydon nekakav cpa modul koji košta 200 eura sa kablovima.

Išao sam danas na stranice te tvrtke u Njemačkoj i komunicirao sa njima i oni me uvjeravaju ( naravno da svoga konja hvale) da je taj njihov box bolji od klasičnog chiptuniga.

 

Ima li sa njima tko kakvih iskustava?


zvao sam citius i oni za keš ne idu ispod 250 eura.

1200 bih dao danas.

čisto gledam što se nudi sve za meni prihvatljive novce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e još jedno pitanje a da ne otvaram novi post, gledao sam što nudi molydon nekakav cpa modul koji košta 200 eura sa kablovima.

Išao sam danas na stranice te tvrtke u Njemačkoj i komunicirao sa njima i oni me uvjeravaju ( naravno da svoga konja hvale) da je taj njihov box bolji od klasičnog chiptuniga.

 

Ima li sa njima tko kakvih iskustava?

 

zvao sam citius i oni za keš ne idu ispod 250 eura.

1200 bih dao danas.

čisto gledam što se nudi sve za meni prihvatljive novce.

Prije sam imao g5 1.9 105ks mapiranog kod citiusa i išao je puno bolje od originala... a sada imam cpa iz molydona na g7 1.6 110ks i ide malo bolje i troši manje ali klasičan remap je bolji jer auto ide osjetno bolje a troši isto ili mrvu manje...

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok hvala na savjetu, tako sam si i mislio, ići ću ja na klasičan remap. thanks. preskočit ću njuškalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi se dečkima koji imaju valjke, izbjegavaj klupica tjuning

Share this post


Link to post
Share on other sites

Damir Muha. Ima valjke i sve. 250 je ak se ne varam

Share this post


Link to post
Share on other sites

I po meni muha isto, mislim 200€ na valjcima ovisi koji auto..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ThPerfomance-a imas i ovdje na forumu... Alernativa je Muha i obratno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanjce,

 

dobio sam ponudu i od Damira Muhe i od Citiusa, ista cijena.

 

Ne želim da ih se sada blati ili uspoređuje na ružan način, čisto me zanima koga bi vi odabrali. Cijena je ista.

 

Hvala na razmišljanjima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno sta sad zelis cut ili postic... Neko ce rec muha dobar drugi ce rec citius, treci thp, cetvrti SM... i kako ces ti onda odlucit? Uostalom imas evo u par odgovora vec muhu spomenutog, thp...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni onoga koji radi custom mape i koji ima valjke

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanjce,

 

dobio sam ponudu i od Damira Muhe i od Citiusa, ista cijena.

 

Ne želim da ih se sada blati ili uspoređuje na ružan način, čisto me zanima koga bi vi odabrali. Cijena je ista.

 

Hvala na razmišljanjima

Izmedju njih Muha, ali da se mene pita THP solutions najjaci i po znanju i na jeziku :)

No i skup je.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanjce,

 

dobio sam ponudu i od Damira Muhe i od Citiusa, ista cijena.

 

Ne želim da ih se sada blati ili uspoređuje na ružan način, čisto me zanima koga bi vi odabrali. Cijena je ista.

 

Hvala na razmišljanjima

Meni je Muha radio na golfu mk6 mapu, dpf off i agr off, i nemam prituzbi nikakvih, sve se dogovorit da s njim, super decko, zna znanje

 

Poslano sa mog HTC One M9 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muha. Kak je neko i napisao radi custom mape, i radi na valjcima. I sam cu knjemu samo da uhvatim vremena

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam isto kod Muhe radio i od mene samo najbolje preporuke imas za njega..dpf egr of isto odradio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hi. Evo update. Bio kod Muhe i sve je ok s njegove strane samo sam trenutno nezadovoljan jer nije sve prošlo kako treba. Naime,auto bi trebao imati 177 KS serijski a on je izmjerio 164. Fali 13. Nije ga uspio dići na više od 190 KS a očekivali smo 210. Kaže da mi negdje pušta zrak?ne kužim gdje ali je rekao da odem da mi to negdje netko pogleda pa kada riješim taj leak da će onda opet popraviti mapu i da bude tih 210 KS. Ima li tko ideju gdje vole puštati. Koje crijevo najčešće ode?čovjek je korektan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rijetko koje auto na valjcima izbaci snagu koja je deklarirana.i gtd 184ks izbaciva 170 i nesto,tako da mozes bit zadovoljan i s tvornickih 164.pozz.p.s koliko nm tvornicki je izmjereno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi rekao. Sve u svemu očekivao sam 210 KS otprilike koliko je i sam rekao a ne 189 koliko ima sada. Nadam se da ću naći cijev koja pušta i da će u drugom pokušaju biti bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0