1 1
mmf

Na koliko se mijenja zupčasti

Recommended Posts

Pozdrav,

 

ne mogu naći u knjižici koju sam dobio sa vozilom na koliko km se mijenja zupčasti remen pa bih bio zahvalan ako netko točno zna za moj automobil

 

vw cc, 2.0 tdi cr, 2013 godište, 130 kw

 

 

tip motora CFGC

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ti je presao CC ako je jos uvjek OEM zupcasti remen onda ga mjenjaj na 120.000km

Share this post


Link to post
Share on other sites

prešao je 118 000 km.

 

Imam papir u pdfu sa tdiclub foruma gdje je servisni interval za 2.0 tdi CR na 130 000 milja ili 200 000 km.

 

Htio sam da mi netko tu potvrdi tko točno zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo dobio sam odgovor od servisnog savjetnika iz Neostara

 

Poštovani,

zahvaljujem vam se na poslanom upitu,

Interval izmjene zupčastog remena je na pređenih 210 000 km bez obzira na mjesece,

Za dodatne upite stojim na raspolaganju,

Srdačan pozdrav


hvala svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim kaj nema teoretske sanse da ti na tom motoru pumpa vode dodje do 210kkm. Tak da se spremi da ces ga ranije mjenjat kada i pumpu vode jer ce ti propisat puno prije 210kkm. Od valjda 30 komada 2.0tdi tih godista niti jedan nije docekao ti kilometrazu sa pumpom vode. Meni je moja propisala na 164 i jos je dugo izdrzala. Ima ih sta su mjenjane ispod 100kkm.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha što je tu je, ovo je bio službeni mail od njih.

ako propiša mijenjat ću

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to nikad ne bih drzao toliko na autu 200.000km pa ja toliko necu preci za 20 godina po mojoj voznji ,ja se sa tim nikad ne bih zezao kolega ja bih to mjenjao jer ako je remen stariji od 4 godina on je sazrio za mjenjanje ili 100.000km pa sta prije dodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako to da su toliko razvukli servisne intervale a ne vjerujem da je kvaliteta remena i vodene nešto bolje od starijih generacija ili se varam?!

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kvalitet je ostao isti ,imam ja zubcasti remen od Golfa VI i od mog Golfa IV i nema nikakve razlike u tvrdoci materijala jedino sto je siri mozda za 1cm a oni su razvukli interval zamjene da se desi havarija motora pa onda da ti isprazne novcanik,nema vodene pumpe koja moze izdrazti preko 200.000km bez zamjene, ja remenje DAYCO korisitim siri je dosta od Continentala.

DAYCO-Timing-Belt-138-Teeth-STP-For-VW-J

pol_pl_Zestaw-rozrzadu-038198119A-1278_4

OEM remen

630276_3.jpg

img-7082-35493.jpg

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj odgovor nisam očekivao ali me nasmijao, kada ode sve u pm onda imaš poveći trošak od onog kojeg je imao kraće servisne. :) Zar može ovaj širi zupčasti remen od Dayco uopće stat na naš G4 bez nekih problema i da je 100% sigurno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze kolega na mom Golfu je Dayco i evo vec 3 godine bez problema i sve preporuke mogu reci za ovaj remen,i jos uvjek izgleda kao nov nije nigdje ispucao,odes u trgovinu i trazis Dayco i Continental pa ces vidjeti koja je razlika ni ja nisam vjerovao da ce stati knap,ali sve je stimalo kao pod konac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sa ostalim elementima je sve u redu, mislim na roler pa sve što obuhvaća remen u vrtnji, ne viri izvan ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je uredu kolega,sve pase pod konac,nista ne viri,nema nikakvih zvukova,ne bih se ni ja sa tim igrao jer trazio sam bas da bude kako treba i mnogi su mi preporucili Dayco i zbog sirine a i dugotrajnosti mozda ti i prvi put cujes za njega,ne viri izvan stvarno staje na granicama kao da je bas pravljen za Golf IV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega vwtdi tebi s tom kilometrazom onda ne treba dizel i ne moras se uopce zamarati s tom problematikom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe ne treba,jer stvarno malo ga i vozim sve su to najvise gradske voznje 10-15km na dan i jos koji put ako negdje odem dalje 400-500km i eto ti 1500-2000km a sve mi zavisi od godine i love naravno :lol2 .Kada sam ga kupio naravno da sam morao mjenjati zubcasti remen jer nikad ne bih vozio na starom remenu i da je nov stavljan prije prodaje,ja cu ga mjenjati opet jer nikom ne vjerujem kada je to u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije je bilo ili xxxxxxkm ili 5 godina. Sad su samo na km to ogranicili a to nije i nemoze biti normalno. Isto kao i sto nije normalno da je servisni iterval za izmjenu ulja 30kkm wtf? Nakon 10kkm mijenjam ulje i apsolutno sve filtere. Trosak od cijelih 650kn sa knechtovim filterima koji su i prva ugradnja.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Edited by m3 power

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto mislis da danas ne postoje ulja koja mogu izdrzati 30k km?

 

Sent from my SM-T819 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je uredu kolega,sve pase pod konac,nista ne viri,nema nikakvih zvukova,ne bih se ni ja sa tim igrao jer trazio sam bas da bude kako treba i mnogi su mi preporucili Dayco i zbog sirine a i dugotrajnosti mozda ti i prvi put cujes za njega,ne viri izvan stvarno staje na granicama kao da je bas pravljen za Golf IV.

 

Zato pitam da li možda ipak negdje ne naliježe ili recimo dodiruje zaštitnu plastiku pri većim obrtajima. No pitanje je i da li bi ga ovlašteni stavljao kod servisa ako bih zatražio ali ne da se ograđuje od ugradnje i da li ga ima smisla stavljat, mislim, interesantan mi je zato što je širi pa sam se zato malo zapitao. Kako si uopće došao na ideju da ga stavljaš? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu izdržati samo promatrajući dugotrajno ne znam koliko je to dobro za auto. Ako mislis auto zadržati za sebe neko vrijeme sto nije bolje mijenjati na nekih 10k makar to danas nije skupo. Kao i veliki servis tko radi godisnje 10 000km a ima nas dosta takvih znači 20 godina ti dijelovi drže pa i 20 000km tko radi 10 god. Ja osobno se ne bi mogao uputiti na put misleći da remen ili pumpa je stara 15 god na autu. Za tih 2000kn se ne isplati misliti opće pogotovo jer se to ne radi često.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto mislis da danas ne postoje ulja koja mogu izdrzati 30k km?

 

Sent from my SM-T819 using Tapatalk

Nemogu znat kakvo je kemijsko svojstvo tog ulja nakon 30kkm jer bi trebalo na analizu ali ono sto vidim golim okom i ono sto mirisim nosom nakon 30kkm i nakon 10kkm nije isto i nemam namjeru iaprobavat da li je 30kkm ok. Pogotovo kada komplet servis sa 5 l ulja i apsolutno svim filterima i rukama kosta 650kn.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni ja nekako za te LL servise niti ulja iako sam se raspitivao za nabavku ali pošto ne radim puno kilometara godišnje redovno ulje pod godišnji servis zadovoljava moje potrebe, ujedno mi je to nekako ostalo od duje GTD kod koje sam godišnje sam mijenjao tako da je tvornička turbina nikada popravljana odradila 30. let, što je rijetkost, možda i sada još vrti a da sam ga koristio do zadnje sekunde ili da sam bio nemaran nisam siguran da bi doživjela toliko jer ipak je sve to povezano jer tko maže, taj i vozi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle vadio si ulje predvidjeno za 30k km na 10km i na 30km i tvoje oko i njuh su procjenili da nije dobro? Hebemu, zasto proizvodjaci automobila i ulja se nisu sjetili tako testirati. Sori na sarkazmu ali stvarno, nemoj se ljutit ali stvarno su ti metode ocjene amaterske

 

Dakle ok, ti radi sigurnosti mjenjas cesce i to postujem ali izjava da nije normalno imati takav interval bi trebala biti samo od osobe koja je napravila nekakav laboratorijski test a ne ne mirisi mi dobro i ne izgleda mi dobro...

 

Sent from my SM-T819 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zato pitam da li možda ipak negdje ne naliježe ili recimo dodiruje zaštitnu plastiku pri većim obrtajima. No pitanje je i da li bi ga ovlašteni stavljao kod servisa ako bih zatražio ali ne da se ograđuje od ugradnje i da li ga ima smisla stavljat, mislim, interesantan mi je zato što je širi pa sam se zato malo zapitao. Kako si uopće došao na ideju da ga stavljaš? :)

u Unitrade-ASD-Jajce tu sam i radio zubcasti a bila je i neka akcija na Dayco zubcastog remena tako da sam to sve kod njih radio,a nisam stavljao OEM jer me bas skupo izasao tako da sam se odlucio na Dayco remen,eto slucajno sam na njega naisao na ponudu jer je i cjena bila prihvatljiva a i kvaliteta,ne dodiruje plastiku jer nije toliko sirok da dodiruje plastiku zastitinu i garanciju sam naravno dobio sve je uradjeno kako je i bilo dogovoreno,a to ti ne bih znao reci da li bi ga ovlasteni stavljao,a kada ti taj OEM sazrije za mjenjanje onda tek vidis sta ces da li ces opet staviti OEM ili Dayco.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1