0
KERS

Golf 4 1.9 tdi 66kw gasi se turbo

Recommended Posts

Znaci golf 4 2002 1.9 tdi 66kw

 

Kad auto prijede 120-130kmh onak uspori malo i turbo se ugasi , kad se auto ugasi i upali opet radi normalno.do cega je taj problem i sta bi trebao zamjeniti?

 

I imam jos jedan problem , u mjenjacu nesto krcka kad je u 1 brzini , normalno se salta i u svim ostalim brzinama je super samo u 1 uvijek nesto krčka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm... ne znam... probaj otvoriti jos jednu temu pa se mozda nadje odgovor :D

 

a inace, meni na polu se zna dogoditi da kad tek upalim auto, turbina ne radi prvih 20 tak sekundi...

 

to se dogadja cca dva put u 6 miseci...

 

isto trazim odgovor...

 

iden jos dvi teme otvoriti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze biti svasta,vakum crijeva,MAF senzor,MAP senzor,N75 ventil,EGR,ventil,prljava turbina posto je to varijabilna turbina a nista bez dijagnostike mozemo samo nagadjati sta je otislo,dijagnostika ce ti odmah reci sta ti pravi problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diagnostika i vidit greske... Ovak sta mozes je odokativno provjerit vakum crijeva i glavno vakum crijevo sta ide s vakum pumpe na pojacivac kocione ile (servo bubanj) To je non pd motor ako se nevaram

 

Sto se tice mjenjaca najbolje se javit Žac-u koji je inace getriba majstor i nije daleko od tebe.... Zvukovi iz mjenjaca nisu dobri i sto vise tak vozis vise ju unistavas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal znate gdje bi mogao nabaviti onaj mali plasticni dio na bravi od gepeka

On spaja rucicu na haubi i preko njega se otvara brava na gepeku , pukla mi je i sad nikako nemogu gepek otvoriti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozeli kakva slika da vidimo gdje se to nalazi ili malo bolje objasni

Share this post


Link to post
Share on other sites
0