3 3
dominikkt

Pomoc! Kod boje

Recommended Posts

Može mala pomoc..Jako dugo vec pokušavam naci kod ove boje.

Zelja je trenutni projekt farbati u tu boju, a kod nikako naci.

Pa ako netko zna, bio bi mu zahvala

Placam i gajbu pive

 

54f45fb74a96502fa7111bcf81e19cb5.jpg4234766f7cc3833a3460689c16020baa.jpg

 

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje si nasao slike ovog, na google-u? Probaj pronaci projekt od tog lika pa ga direktno kontaktirati.

Vjeruj..pokusavam vec par mj..jedino ato sam nasao su ove dvije slike

 

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sam potražio ali samo sam našao samo na nazive boje dok od kodova ništa. Trebala bi biti Agatha Brown ili Chocolate Brown, fotka se nalazi na Pinterest.com koliko vidim. Imam negdje spremljen u bookmarksima VW paletu boja pa ću pogledati ako se bude nešto našlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sam potražio ali samo sam našao samo na nazive boje dok od kodova ništa. Trebala bi biti Agatha Brown ili Chocolate Brown, fotka se nalazi na Pinterest.com koliko vidim. Imam negdje spremljen u bookmarksima VW paletu boja pa ću pogledati ako se bude nešto našlo.

Upravo tako..i nasao sam jos na nekom francuskom forumu ali nista..uglavnom..boje nisu niti jedna od tih koje si naveo..ali sam nasao da je postajala jedinica Bronze Metallic, samo nema bas nekih rezultata google

 

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi probao koristiti search od Google preko slike pa da odvede na prvotnu temu na mozda nekome forumu ?

Edited by vw_dokii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako..i nasao sam jos na nekom francuskom forumu ali nista..uglavnom..boje nisu niti jedna od tih koje si naveo..ali sam nasao da je postajala jedinica Bronze Metallic, samo nema bas nekih rezultata google

 

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

Jesam..i samo mi baca na taj francuski forum..gdje su postane slike od Mk1 i na Pinterest..nista vise.

A boja mi je odlicna

 

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i ja našao da je na francuskom forumu, no moguće da je baza neki Custom mix pa bih se ja ipak držao VW palete i onih boja koje su bile za keca iz tog razdoblja. Ima sestrična VW katalog lak kodova pa ako ništa ne nađem na internetu mogu je zamoliti da baci oko pa da vidimo što ima.

18_2017-04-1712.09.57hwkuh.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i ja našao da je na francuskom forumu, no moguće da je baza neki Custom mix pa bih se ja ipak držao VW palete i onih boja koje su bile za keca iz tog razdoblja. Ima sestrična VW katalog lak kodova pa ako ništa ne nađem na internetu mogu je zamoliti da baci oko pa da vidimo što ima.

 

18_2017-04-1712.09.57hwkuh.jpg

Nasao sam na mk1 forumu..paletu svih boja u kojima je mk1 dolazio.. I smeda nije niti jedna..tako da velika mogucnost da nije kataloska boja

 

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš link da pogledam gdje si pronašao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok,

Zamolio bi Vas za pomoc, trebao bi mi kod ove boje ako netko zna, svaki info je dobrodosao.

Hvala!

 

ded278ffd7a9fbcfc5da760f190f32d4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3