1 1
RoMario44

Gdje najpovoljnije kupit zimske gume 205/55/16?

Recommended Posts

Ekipa javite mi se za zimske gume imam super cijene nove i rabljene

 

vulkanizacija u ZG mogučnost montaže

 

gotovina,kartice...

195/65/15 nokian wr d3 ili d4?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu. Tražim za ibizu neke dobre gume u dimenziji 185/60(65)/14. Planirao sam uzeti TS860 ali financije me zeznule pa tražim nešto u rangu 1400-1600kn plafon. Ima netko iskustva sa ovim Uniroyal MS 77 plus. Čitam da su ok dobro drže na mokrom al opet ne znam koliko su pouzdane kad zatreba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu. Tražim za ibizu neke dobre gume u dimenziji 185/60(65)/14. Planirao sam uzeti TS860 ali financije me zeznule pa tražim nešto u rangu 1400-1600kn plafon. Ima netko iskustva sa ovim Uniroyal MS 77 plus. Čitam da su ok dobro drže na mokrom al opet ne znam koliko su pouzdane kad zatreba.

Kod mene

NOKIAN WR D3 185/60R14 82T 1520kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je,dobiješ povrat poreza 18%,al procedura je :kad kupiš gume moraš ih na carini prijaviti pa izađeš iz BiH u HR i ostaviš gume u HR i nazad bez guma u BiH u dućan po povrat poreza,"ne montirati gume u BiH" je ako ih namontrate nećete dobiti povrat poreza,ovo pišem iz iskustva,tako je bar na granici Bosanska Gradiška.

Lp

 

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provjerio i na Jasenovcu i Dubici ba tako kako si i napisao...u Dubici Sava s3 75km tj 300kn a kod nas Plodine 314kn pevec od 8.11. 319kn...pa sad ti odi preko ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da tocto se ne isplati,ali ako se kupuju neka druga marka tipa michelin alpin 5 onda bi se isplatilo,bar meni je...platio sam 4 kom oko 1800kn cca...još plus povrat poreza sam dobio...znači 1800 minus porez,sad jel se mijenjala cijena neznam,bio sam zadnji put prošle godine.

 

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kupio set Conti TS860 (185/65R15) za 400kn jeftinije u SLO (Furlan) nego kod nas.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1