4 4
milat

Promjena bregaste osovine 1.9 TDI - par pitanja

Recommended Posts

Pozdrav, otišla mi bregasta i hidropodizači. VW JETTA, 2007.GOD, 1.9 tdi BXE, 160 000 km. Slično pitanje sam postavio na forum.hr no nažalost tamo, kao i uvijek, više trolanja nego odgovora.

 

Znači mojih par pitanja:

 

1. Trebam li kod izmjene bregaste osovine i hidropodizača stavljati novi zupčasti remen? Set zupčastog, vodenu pumpu i sve ostalo za veliki servis sam mijenjao prije godinu i pol dana, odnosno prije 30 000 km.

 

2. Ako nije potrebno mijenjati zupčasti, super. Ako je, treba li mijenjati samo remen ili treba cijeli se?

 

3. Razmišljam da preventivno promijenim i leteće ležajeve, da li je to pametno sada kad se radi bregasta ili to nije toliko povezan posao? Pitam jer bi leteće vjerojatno mijenjao idući mjesec.

 

Hvala svima na odgovorima

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remen ne treba ako je prije 30 000. Letece mozda najbolje odmah ako ionako planiras. Koliko su ti dali ponudu za bregastu i podizace?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad radiš napravi sve

još promjeni ulje, filter ulja

set zupcastog ne treba samo novi remen stavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo remen je mijenjan prije točno 33 000 km.

Mehaničar mi rekao da će biti oko 2000 kn s poslom i dijelovima.

 

Ulje i sve filtere sam mijenjao prije 3000 km. Je onda potrebno to mijenjat?

 

 

Zašto mi toliko ljudi govori da ne mijenjam leteće, zar je to tako zaheban zahvat da je bolje ne dirati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

i sad opet staviš novog pa si miran

ja bi ga bacio taman i da ima 10.000 pogotovo jer nije neka stavka.

Ulje i filter ulja zamjeni znaš i sam gdje završi sva strugotina

otvara se motor nova bregasta, hidropodizaci a da ulje ostaviš staro nema smisla

Kažu ti ljudi da ne mijenjaš a pogotovo majstori jer nisu sigurni da ce napraviti

posao kako treba (vecinom strah od kvalitete dijelova)

ja da mjenjam zamjenio bi gornje i donje i to staviti orginal pa si miran.

Makar sad riješi ovo a letece kad odluciš i ako odluciš

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto i ovdje si dobio iste odgovore kao i na forum.hr...

 

moj savjet ti je--ne budi cicija za male novce nego promjeni i remen i cao

 

dobro ti kolega DAlibor rece...promjeni zbog sebe

a majstori ko majstori...pitaj trojicu dobit ces tri razlicita odgovora...

 

a i majstor ti je zesci kad te odgovara od toga

 

i zapamti -skrtica placa uvijek dvaput

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzet ću onda kako ste napisal, samo remen je nekih 300 kn, nije to prestrašno.

 

Ulje i filter neću pošto planiram uskoro i leteće. U kojem ovlaštenom bi mogli dobro napaviti leteće ( moram u ovlašteni jer planiram na rate uzeti)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promijeni leteče lezajeve kad budes mijenjao ulje i filter i pazi samo na taj auto idu pojačani ležajevi i ima veze između gornjih i donjih

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojačani ležajevi-to treba posebno naglasit? Pa valjda se vidi po broju šasije koji su za moj auto?

 

Ima tko prijedlog gdje zamijeniti leteće?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi se na pm mogu ti ja to promijeniti

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tražim neki servis u kojem mogu platiti na rate i gdje mogu dobiti garanciju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje god u ovlastenom napravis dobit ces garanciju ali ako ti sto ode nece bit do njih vec do kilometara koje je auto presao,znam iz iskustva!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala Bogu pa je zg pun ovlastenih i moze na rate... Tu racunaj an lezajeve i nove vijke...brtvljenje kartera i susenje diht mase...

 

Kad smo kod bregaste ta cijena 2iljade je mukte... Sta je u cjeni..?

 

Tu ti idu:

Bregasta

Semering bregaste

Lezaevi bregaste

Hidro podizaci

Vijci mostova bregaste

a po v.a.g naputcima idu i vijci klackalica za pd elemente

centralni vijak remenice bregaste...

i naravno stelanje samih dizni tj hoda klackalica...

33tkm isamo i ako je remen odlicne marke il ako je i orginal.. netreba ga dirat.... a i manji je posao i nista mu nece biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje god u ovlastenom napravis dobit ces garanciju ali ako ti sto ode nece bit do njih vec do kilometara koje je auto presao,znam iz iskustva!!

Znači dobim garanciju kojom se ništa ne garantira i ako netko zajebe slagajući kriva je kilometraža :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala Bogu pa je zg pun ovlastenih i moze na rate... Tu racunaj an lezajeve i nove vijke...brtvljenje kartera i susenje diht mase...

 

Kad smo kod bregaste ta cijena 2iljade je mukte... Sta je u cjeni..?

 

Tu ti idu:

Bregasta

Semering bregaste

Lezaevi bregaste

Hidro podizaci

Vijci mostova bregaste

a po v.a.g naputcima idu i vijci klackalica za pd elemente

centralni vijak remenice bregaste...

i naravno stelanje samih dizni tj hoda klackalica...

33tkm isamo i ako je remen odlicne marke il ako je i orginal.. netreba ga dirat.... a i manji je posao i nista mu nece biti...

U cijeni je:

1. BREGASTA OSOVINA

2. KOMPLET LEŽAJEVA BREGASTE

3. SEMERING BREGASTE

4. PODIZAČI VENTILA( HIDROPODIZAČI) 8 KOMADA

5. BRTVA POKLOPCA VENTILA

6.BRTVA TANDEM PUMPE

 

Ako vidi da treba još nešto mijenjat javit će, ali za sada je to to( ne mislim mu se miješati u posao jer se ne kužim, ako misli da treba još nešto, stavit će).

Znači dijelovi su oko 1600 + posao je oko 500.

Nudio mi bregastu Ruville (1600 kn) ili AE( 900 kn). Rekao sam mu neka stavi bolju od ove dvije no rekao mi da je to isti drek, da je i sebi stavio AE i da je primjetio da kada naruči i jednu i drugu da je to isti drek sa drugim nazivom (Da, čitao sam tvoj post na forumu o AE ali jbg, AE mi preporučili u Tokiću i još 2 dućana kao neku srednju opciju, a da nije smeće).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bregasta kolben smith a podizaci ina

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg već mi naručio AE.... valjda će trajati kojih 50 000 km. Nju su mi predlagali i po servisima kao ok opciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta AE voli pucati i ne vrti se kako bi trebala sa novim lezajevima

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne znam, sam mehaničar ju ima kao zamjensku i kaže da je sve ok. To pucanje navedene bregaste je neki čest slučaj? Pa valjda bi mi rekao pošto sam mislilo i onu skuplju uzeti? Za koliko ste vi slučajeva čuli (ja baš tražio po internetu i nisam našao neke žalbe osim da je vama pukla i još jednom članu da je pukla kada su stavljali, ne prilikom vožnje). Pretraživanjem na enegleskom i na stranim forumima nisam našao ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pukla nakon 15.0000km u voznji

A losa je sama obrada budes vidio kako izgleda

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

u jebemu pa to je sranje. Pitat ću ja mehaničara. Čudno mi što su mi nju preporučili i u 3 dućana s dijelovima, pa valjda bi imali informaciju da se rasturavaju nakon tako male kilometraže. Uglavnom hvala, pitat ću još mehaničara da li su mu se vraćali nezadovljni ljudi jer sumnjam da je to prva takva kakvu ugrađeuje.

A to je pukla u vašem slučaju ili ste mehaničar pa ste vidli nekakav trend da baš te pucaju?

U svakom slučaju, hvala na info

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi stavili 10ak kom.. 1pukla pri montazi... stariji mestar je radio i vjerujem da je radio po ps-u...

 

Znam da nevoli org vag lezajeve..tad ide tvrdo al kad se stave gliko-ovi onda bude ok....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo dogovorili AE bregastu i AE ležajeve , a hidropodizači budu AE ili INA. Nebude ništa originalno.

Jbg uglavnom po obližnjim dućanima nude AE, Kobel Smith ili Ruville. Uglavnom ih većina kao "standardnu" zamjensku nude AE, i za sve te zamjenske kažu da je više manje isto,osim što je Ruville skuplja. AE defintivno prevladava u ponudama

Edited by milat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja bi onda najbolja kombinacija za PD motor 1.9 bila poslije originalne bregaste ili netko zna tko ju proizvodi?

- Kolben Smith (bregasta)

- INA (hidro podizači)

- ležajevi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4