1 1
toparahr

Passat B7 2012 2.0 TDI - izmjena akumulatora

Recommended Posts

Pozdrav svima, odmah se bacam na problem i zanima me da li je netko ima sličnih problema.

 

Nakon testiranja starog akumulatora ispostavilo se da je na 40% snage i da trebam napraviti zamjenu, kako kreću sve hladniji dani primjetio sam da teže pali.

 

S obzirom da auto ima start/stop morao sam kupiti (AGM) novi akumulator koji to podržava, ponuda za orginalni bila je cca 2300kn tako da me je srce skoro izdalo, na kraju sam kupio zamjenski (varta) 1100kn. U dućanu su me upozorili da ne mogu sam napraviti izmjenu jer je potrebno nakon izmjene "naučiti auto na novi akumulator" isprogramirati stakla i sl. stvari.

 

Nakon sto je mehaničar/ autoelektricar sve to odradio auto pali kako treba i što se tiče toga sve je ok.

 

PROBLEMI!!!

- Start/Stop više ne radi (iako mi to ne smeta, jer sam uvijek to iskljucivao nakon paljenja vozila, jednostavno mrzim kad mi se auto ugasi na semaforu)

- Svako malo nakon gašenja vozila ventilator na hladnjaku se abnormalno vrti i to traje cca 2-3min. Znam da na taj način kakti se spaljuju necistoce u DPF-filteru ali to se jednostavno prečesto dešava. Npr. Odeš na benzinsku natocit, ugasis auto ventilator vrti na max, sa benzinske do pekare, auto se ugasi normalno, od pekare do kafica, ugasis ga on opet vrti i ne staje, uglavnom nema pravila, kako mu dođe tako radi.

 

Nadam se da netko ima riješenje ili nekakav savijet.

Zahvaljujem na odgovorima!

 

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što su ti rekli u trgovini :"naučiti auto na novi akumulator" isprogramirati stakla i sl. stvari.

Nisi napisao da li si to odradio. Koliko je meni poznato mora se dijagnostikom kodirati novi akumulator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je sve odrađeno barem su mi tako rekli, jutros sam primjetio da start stop radi samo dok auto nije zagrijan, cim postigne radnu temperaturu start/stop je van funkcije

 

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto ti se svako malo pali ventilator po meni moze znacit samo da ga konstantno prekidas u regeneraciji dpf-a, a tada je i logicno zasto ti ne radi start/stop. Kad je regeneracija u tijeku start/stop ne radi. Dakle to su po meni 2 povezane stvari. Napravi regeneraciju DPF-a do kraja pa nam javi da li je sve ok.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Edited by m3 power

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je to AGM za iljadu kuna koliko kosta i obicni jaci vartin aku?

Kad stavljamo isti al nov aku.. netreba unosit novi BEM kod al kod te varte treba..naravno ako ga ima... Kroz to kodiranje ucis nadzor aku-a da zna minimalnu granicu ispraznjenosti i onda neradi start stop i slicno jer nadomjesta energiju....

 

 

Ponekad jeftina rjesenja budu skuplja rjesenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujem svima na odgovorima. Samo za info napravljeno ponovno "ucenje" i prisilna regeneracija DPF-a sad sve radi kako treba

 

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na inf sra je bilo. I mislio sam da je do dpf-a

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1