1 1
Leic

Golf 7 ugradnja xenon farova

Recommended Posts

Jel netko slagao xenon farove na golf 7?

znam da mi trebaju farovi i adapteri, ali sta dalje u koje pinove ide i kodiranje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bas zelis po pravilima onda idu i peraci farova, nova posuda za tekucinu, autonivelacija i naravno sva instalacija za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sam cekao kad ce to neko napisat

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je sarkazam ili neko podjebavanje iskreno me zanima zasto?

Mene iskreno zanima zasto bas TI uvijek na svaki upit o ugradnji xenona moras reci da treba i nivelacija i peraci? I onda se cudite zasto sve manje ljudi ima na forumu i sve manje pitanja i odgovora.

Mene konkretno zanima kako spojiti samo farove i jel to netko radio, a to sta ce mi auto bit tehnicki neispravan i bla bla me ne zanima. Ako neznas konkretan odgovor na moje pitanje nemoj nista odgovarat.

Admini brisite ovaj topic jel nema smisla, budem se vec nekako snasao jel ovaj forum ode u kur..c.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo šta kažu na stranom forumu da je potrebno

 

# adapter:
http://www.kufatec.de/shop/en/volksw...ghts-vw-golf-7

# headlights:
http://www.kufatec.de/shop/en/volksw...dtrl-vw-golf-7

# highline control unit:
http://www.kufatec.de/shop/en/oem-pa...line-vw-golf-7

# coding dongle:
http://www.kufatec.de/shop/en/volksw...olf-7-bi-xenon

# And, In case you want "cornering lights", the "auto leveling headlights complete set":
http://www.kufatec.de/shop/en/volksw...lf-7-bi-xenon1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zvonexp to sam i ja nasao. Nemogu nac kamo koji pin ide jel ima vise zica zbog Led dnevnog.

Lako nabavim farove i adaptere bitno mi je samo koji pinovi kamo idu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene iskreno zanima zasto bas TI uvijek na svaki upit o ugradnji xenona moras reci da treba i nivelacija i peraci? I onda se cudite zasto sve manje ljudi ima na forumu i sve manje pitanja i odgovora.

Mene konkretno zanima kako spojiti samo farove i jel to netko radio, a to sta ce mi auto bit tehnicki neispravan i bla bla me ne zanima. Ako neznas konkretan odgovor na moje pitanje nemoj nista odgovarat.

Admini brisite ovaj topic jel nema smisla, budem se vec nekako snasao jel ovaj forum ode u kur..c.

A zasto ne bi napisao, pa vecina ljudi ne zna da to treba. Koliko ljudi znam koji su skidali xenone jer su mislili da je to jednostavno a onda su ih na tehnickom rusili. Netko tko je informiran o tome sto sve treba za xenone ne postavlja pitanje kako da spoji far i koji mu adapter treba. Takva osoba je vec sama nasla sve sto treba. Uostalom, mogao je i napisati da je svjestan da to nije legalno i da zna sto se treba za pravi xenon ali da on zeli samo far spojiti.

 

Sad ti meni daj jedan valjan argument zasto si prvo trolao umjesto da si napisao sto te konkretno smeta i zasto ja ne smijem upozoriti covjeka na moguce posljedice jer eto ti znas pa ti to vec ide na zivce. Nisi Pale sam na svijetu i pitanja ce se ponavljati a tako i odgovori.

 

Odgovor je da zivimo u Hrvatskoj gdje je mentalitet ljudi takav da se pravila ne postuju sto se prenosi na ovaj slucaj. Ako je moguce spojiti xenone samo s adapterom bez ostalih dodatnih i nepotrebnih gnjavaza kaj sad ja imam ista pisati sto sve treba, neka bude nelegalno, pa kaj sad...

 

Eto, da li sam nekaj krivo napisao ili skuzio?

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto ne bi napisao, pa vecina ljudi ne zna da to treba. Koliko ljudi znam koji su skidali xenone jer su mislili da je to jednostavno a onda su ih na tehnickom rusili. Netko tko je informiran o tome sto sve treba za xenone ne postavlja pitanje kako da spoji far i koji mu adapter treba. Takva osoba je vec sama nasla sve sto treba. Uostalom, mogao je i napisati da je svjestan da to nije legalno i da zna sto se treba za pravi xenon ali da on zeli samo far spojiti.

 

Sad ti meni daj jedan valjan argument zasto si prvo trolao umjesto da si napisao sto te konkretno smeta i zasto ja ne smijem upozoriti covjeka na moguce posljedice jer eto ti znas pa ti to vec ide na zivce. Nisi Pale sam na svijetu i pitanja ce se ponavljati a tako i odgovori.

 

Odgovor je da zivimo u Hrvatskoj gdje je mentalitet ljudi takav da se pravila ne postuju sto se prenosi na ovaj slucaj. Ako je moguce spojiti xenone samo s adapterom bez ostalih dodatnih i nepotrebnih gnjavaza kaj sad ja imam ista pisati sto sve treba, neka bude nelegalno, pa kaj sad...

 

Eto, da li sam nekaj krivo napisao ili skuzio?

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Ajde procitaj jos jedanput moje pitanje.

Ja sam pitao u koje pinove treba spojiti da bi taj far radio, dakle imam farove i adaptere, pa ako je netko spajao mozda zna odgovor jel ja nemogu naci, da mogu nac spojio bi sam. Dakle pitanje je jednostavno, pitao sam za far i zelim spojiti samo far.

A sta ti hoces reci sa tim da je mentalitet takav kakav je, da se pravila ne postuju i to bas na mom slucaju? Da sam ja glup budala zadrt ili sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde procitaj jos jedanput moje pitanje.

Ja sam pitao u koje pinove treba spojiti da bi taj far radio, dakle imam farove i adaptere, pa ako je netko spajao mozda zna odgovor jel ja nemogu naci, da mogu nac spojio bi sam. Dakle pitanje je jednostavno, pitao sam za far i zelim spojiti samo far.

A sta ti hoces reci sa tim da je mentalitet takav kakav je, da se pravila ne postuju i to bas na mom slucaju? Da sam ja glup budala zadrt ili sta?

Nisam ni skuzio da si ti postavio prvo pitanje, no to i dalje ne mjenja na cinjenici da nema ikakvog opravdanog razloga da ne upozorim sto sve treba za ispravno sloziti ksenone. Zasto tebe to toliko smeta cini se da ipak nije neki misterij.

 

A sto se tice mentaliteta, da rekao sam tocno sto zelim reci.

Uostalom, mogao si mirno preskociti moj odgovor ili napisti, kao normalan covjek, da si svjestan implikacija i toga sto radis i sve bi bilo ok no to si isao svojim nacinom jer te zivcira da ti netko "soli" pamet. Ti meni reci kakav je to mentalitet?

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Projektilski, ja tebe razumijem, ali te ne shvacam. Moras razumijeti da nekim ljudima zakon nije top prioritet kao tebi. Meni prvome, ukoliko su stvari kao peraci. Jer me boli ona stvar za perace. Kad se vozim jednom godisnje po snijegu nasprejati cu ih svako malo da se odlede ako se uopce zalede i cao.

Ali moras shvatiti da leic ili netko drugi tko pita mozda slaze susjedu prijatelju ili nekome i ne trebaju mu pravne informacije nego informacije kako spojiti.

Znam da imas fetish na te perace i nivelaciju ali ono malo se opusti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Projektilski, ja tebe razumijem, ali te ne shvacam. Moras razumijeti da nekim ljudima zakon nije top prioritet kao tebi. Meni prvome, ukoliko su stvari kao peraci. Jer me boli ona stvar za perace. Kad se vozim jednom godisnje po snijegu nasprejati cu ih svako malo da se odlede ako se uopce zalede i cao.

Ali moras shvatiti da leic ili netko drugi tko pita mozda slaze susjedu prijatelju ili nekome i ne trebaju mu pravne informacije nego informacije kako spojiti.

Znam da imas fetish na te perace i nivelaciju ali ono malo se opusti ;)

 

Sve pet, ali fulao si komplet. Par cinjenica, covjek je pitao sto treba sve za spojiti xenon far. Po pitanju se nije dalo zakljuciti da zna da treba i auto nivelacija i peraci farova ako zeli biti legalan. Drugo, dao je jasno do znanja da samo ceka da se netko zakaci na to a mogao je odmah napisati da ga samo far zanima i da je upoznat sa situacijom i peracima i nivelacijom. Zasto bi to napisao, pa eto da izbjegne da se netko zakaci za to kad je znao da ce se to desiti.

 

Ima ljudi koji misle da zamjene far i da su legalni. Dakle sto je lose da se nekoga informira sto je sve potrebno? Ispada da ja koji sam htio pomoci sam losiji od onoga koji namjerno ceka da se netko navuce i od vas koje boli k za zakon?

Zanimljivo razmisljanje. Onda se netko uvrijedi kad kazem da je ovdje mentalitet u k

 

Pogledajte kako smo u k., samo sam napisao da ako se zeli naprapraviti po pravilima sto sve jos treba. Dakle nisam rekao da mora nego sam napisao sto bi sve trebalo jer nije bilo 100% jasno da covjek zna sto sve treba. Kaj je vama normalno da se oko toga raspravljamo zato jer sam napisao AKO? Nisam nametao, nista, dao sam dobronamjeran savjet. Kaj je bilo tesko napisat, thx ali to znam, mene zanima samo far? Ne, samo sam cekao da ce to netko napisat? Pa koji k cekas da se to desi, osim ako ne zelis i malo trolati?

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma takve ''čunga lunge'' preinake bi trebalo drastično kažnjavat.....daleko smo mi od zapada po svemu....

Samo gledamo kolike plaće su na zapadu....ko da bi kod nas takve plaće išta promjenile .....mentalitet takav i to je to.

 

Imam ja kolegu koje se može reć da ima para, a opet stavi ''čunga lunga'' tuning na auto da je to za plakat....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Original xenon far nije cunga lunga tuning.

Kolko vas ima 100% tehnicki ispravan auto? Gewinde, federe, zrak sve bez atesta ili se nemoze atestirat.

Projektilski opet cu te lijepo zamolit da jos jednom procitas moje pitanje. Nisam pitao sta treba nego kako spojiti far.

A necemu o mentalitetu mom tvom ili bilo cijem jel se sve vidi iz tvojih postova

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Original xenon far nije cunga lunga tuning.

Kolko vas ima 100% tehnicki ispravan auto? Gewinde, federe, zrak sve bez atesta ili se nemoze atestirat.

Projektilski opet cu te lijepo zamolit da jos jednom procitas moje pitanje. Nisam pitao sta treba nego kako spojiti far.

A necemu o mentalitetu mom tvom ili bilo cijem jel se sve vidi iz tvojih postova

Mogao si odmah normalno odgovorit jer sam ja bio 100% pristojan i normalan. Zbog cega nisi mislim da je poprilicno jasno. Ja nisam imao lose namjere a tvoja rekacija je bila neprimjerena i nepotrebna i cisto provokatorska. To znamo ti, ja i svi koji citaju. E sad, mozemo natezati ovo u nedogled ali stvarno nema smisla.

 

Sent from my SM-T819 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavio sam normalno i konkretno pitanje, a tvoj odgovor opce nije imao veze stim.

Ajde hvala bogu da si shvatio da nema smisla.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj odgovor je bio dobronamjeran, tvoj nije.

 

Ispricavam se sto sam htio pomoci, misleci da ce ti to biti korisna informacija. Imas pravo, forum propada - samo se ne slazem s tobom iz kojeg razloga.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Original xenon far nije cunga lunga tuning.

Kolko vas ima 100% tehnicki ispravan auto? Gewinde, federe, zrak sve bez atesta ili se nemoze atestirat.

Projektilski opet cu te lijepo zamolit da jos jednom procitas moje pitanje. Nisam pitao sta treba nego kako spojiti far.

A necemu o mentalitetu mom tvom ili bilo cijem jel se sve vidi iz tvojih postova

Evo ja imam 120% ispravan, nikakve preinake dodatne na njemu, a i da to radim islo bi definitivno kako bog zapovijeda. Jer sam ''idiot'' pa mi svaka sitnica smeta i mjenjam je odmah......

 

Sto se tiče xenon farova mislio sam na kineze sto većinom se stavlja za 200 kn u obične farove, takvih je na cesti gro.....

 

AKo samo stavlja original farove, bez perača to je ok, al bar onda auto nivelaciju sredit......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel netko slagao xenon farove na golf 7?

znam da mi trebaju farovi i adapteri, ali sta dalje u koje pinove ide i kodiranje?

 

Možda najbolje da kontaktiraš Branimira ili ti Jensa na 098/609-787 pa ako je voljan da ti pomogne i pojasni, sumnjam da će ti netko sa foruma dati savjet i shemu pinova koja ti je važna kod spajanja, osim ako se time nije osobno pozabavio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1