0
snoopy190496

Board computer Vento 1996 1.9 TDI GLX

Recommended Posts

Evo danas sam poslije prepisa i kesiranja prijasnjem vlasniku dovezao kuci Venta i nakon cjelodnevnog pregledanja imam pitanje za koje nisam nasao odgovor na bespućima interneta pa moram upitat profesionalce. :bok

Naime na satu imam oznake BC-a (km, km/h, potrosnja, temperatura ulja, vanjska temperatura), medutim rucica brisaca je sasvim obicna, nije MFA (ako sam dobro pokopcao istrazivajuci tako se zove). Informacija koja me zanima i na koju nisam nasao odgovor: da li to sve radi pa samo moram staviti takvu rucicu brisaca, ili tu rucica ne igra ulogu vec je samo sat promijenjen ili nesto slicno.

Postao sam vagenovac tek prije nekih 13 h, pa vas molim za razumijevanje ukoliko sam ispao debil sa ovakvim pitanjem. :gleda


Pozdrav i hvala unaprijed!

22809615_10212088871631008_1331172104_n.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovisi šta je mjenjano. Ako je ubačen drugi sat onda ti treba ručica sa MFA, kabal od ručice do osiguračke kutije i ako iza sata imaš crveni jack koji se kopča u sat onda trebaš i kablove od sata do osiguračke kutije.

Ako je samo ručica promjenjena onda samo trebaš MFA ručicu.

Najlakše ti je pogledat kućište iznad filtera ulja, ako su tamo 2 senzora onda je imao putni komp, a ako je samo jedan onda nije ni imao MFA. Ili skini plastiku ispod volana, ako je tamo jedan crni široki tanki jack onda samo ručicu nabaviš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega ti je sve rekao

A i kao nemas nista od navedenog...mozes sve osposobiti posto vec imas sat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0