1 1
kile2211

Golf 3 1.9 TDI 66kw nemiran rad u leru..

Recommended Posts

Pozdrav svima, naime riječ je o Golfu 3 1.9 TDI 66kw 94.g kod motora je 1Z(tako barem piše na naljepnici u bunkeru). Prije tjedan, dva primjećen čudan rad u leru kao da radi na premalom broju okretaja, u vožnji nema naznaka nekih problema..isto radi kad je hladni ili vrući..no ovih dana kad je bilo hladnije ujutro, nakon paljenja se odmah gasio..ostao bi raditi samo uz lagani pritisak gasa 5-10 sekundi. Auto nije moj već od oca i ne vozim ga baš previše a i neznam kak da to objasnim riječima pa sam snimio. Ako je imao tko sličan slučaj molim vas pomagajte.

 

 

 

 

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce da auto i nije sto posto u fazi pa cok samo hebe kut.... A moze bit i sami davac temp u banani.... Svakako treba vcds i ocitat mjerne vrijednosti kad je hladan a i kad je na 80c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to normalno da nis ne kaže za cilindar 4??30693d1e7d3184a0b0e64eed65b22d30.jpg

 

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk

 

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk

Ukratko..majstor oče štelati bosch pumpu, veli da netreba ići bošisti, no na pitanje kaj bude štelal ne želi dati odgovor samo da mu za to treba minimalno 3 sata i da bude došlo 400 kuna+-..Sam sam ga spojio na komp, pa me zanima jel Inj. timing oke iako je "unutar" granica, i zašto ne prikaziva niš u polju za 4 cilindar za idle speed smooth running adjustment??

 

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motor je jos hladan.. treba bit 80 bar... Odi na tdi timing.... i imas (treba bi imat) graf.... Il odi na blok 000 pa ti pokaze puno brojčeka..

No kako je lakse ovako evo video s neta...prvi kojeg sam nasao..

 

I moj sa vag diagnostikom bez mogucnosti grafa koji dosta olaksava posao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovaj video kratki sam ja snimio..kaj onda na grafu ovo okomito je temperatu..

 

 

Aha skuzil sam kaj je kaj...ali nije bil hladan...

 

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk

Edited by kile2211

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako si izabrao pravi motor u izborniku... i kad je vruc kliknes dolje kucicu da je vruc i to je to.... Na videu je malo u fori sto nebi trebalo utjecat na nemiran rad..... Dalje ostaje neka anomaija u pumpi... mada vidi temp motora kad je auto hladno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temp. su normalne kad je hladan i i ni jedna ne odstupa puno stupanj dva..i dok se zagrijava se cine oke...dns nakon paljenja nekih pola minute radio normalno vec sam mislil da se popravilo samo..čuo se klik ispod tastature i onda je počelo drndanje i da dok drnda se sad pocela paliti lampica grijača..

 

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to si i ja mislim da je nekaj banalno..al neznam kak da skuzim o kojem je riječ..

 

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se pali lampica grijaca dakle ima greska... tipa stop salter itd....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuzim al ona se pali samo dok u leru radi duže vrijeme..tipa duže od 5 min..u vožnji sve super..i po svemu sudeći ocito ne zeza bosch pumpa kad je jucer radio normalno...doduše samo kratko ali nakon kaj se čuo klik iz nekog releja je pocelo drndanje tak da mislim da je nekaj oko struje

 

Pogledat ću još za štop šalter..joj da je moj auto več bi ga satro kolko j***

 

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk

Edited by kile2211

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se samo javim..kvar je riješen, vrag je uzeo elektroniku u bosch pumpi..stavljena je reparirana i poštelana količina ubrizgavanja i vrag radi ko urica. Hvala svima koji su htjeli pomoći svojim mišljenjima :)

 

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se samo javim..kvar je riješen, vrag je uzeo elektroniku u bosch pumpi..stavljena je reparirana i poštelana količina ubrizgavanja i vrag radi ko urica. Hvala svima koji su htjeli pomoći svojim mišljenjima :)

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk

Reparirana? To se može reparirati. Koliko te izašao popravak? Kako ste saznali nakraju da je elektronika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon silnih nagađanja raznoraznih majstora..ostavil sam si mira od pokušaja pronalaska jeftinije verzije i otišel do bošiste..spojil ga je na komp videl da ne valja količina ubrizgavanja..probal mi je pomoci i krenul štelat, nakon 5 min. si je pustil mira, skinul elektroniku spojil ju na tester i utvrđeno je da je dala svoje..imal je na stanju repariranu, pred menom je i repariranu spojil na tester da vidim razliku i stavil ju je na pumpu, hpalil je auto,poštelal količinu ubrizgavanja pomoću kompa i radi ko zmaj....za sve ovo napisano mu je trebalo pol sata...cijena 1100 kuna i moja elektronika ostaje njima...dal je skupo..je ali jbg nezna svaki mehanicar sve popraviti pa čak ni približno utvrditi kvar(kaj su mi sve nabrojali kad sam hodal okolo i ispitival za mišljenja, samo sam se čudil kak se auto uopce drzi skupa ak treba sve to zamjeniti). Uglavnom to je više manje to a popravak je rađen u https://www.google.hr/search?biw=360&bih=331&ei=KRsKWoijAZLVkwWRn6_wAw&sjs=3&q=besednik+jalšje&oq=besednik&gs_l=mobile-gws-serp.1.0.35i39k1l3j0l2.3535.5116.0.7640.10.8.1.0.0.0.290.465.0j1j1.3.0....0...1.1j4.64.mobile-gws-serp..6.4.1488.3...1000.Ch7WCNdCOec

 

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk

I da mogo sam uzet i novu elektroniku za preko 3000 kuna al nova ima garanciju ko i reparirana..godinu dana..tak da zbog ustede je stavljena reparirana..

 

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sve pet ,drago mi je da si to rijesio nego mi je bilo zanimljivo da se to moze reparirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1