1 1
danijel_008

Passat b6 toplo/hladno problem sa grijanjem

Recommended Posts

Pozdrav svima,

Kako naslov kaze imam passat b6 i od jucer kad upalim grijanje, grije samo lijeva strana auta ,desna je potpuno hladna .

Vec od prije se culo neko povremeno "kroptanje" iz table pa neznam jeli to sve povezano ?!

Ako netko ima iskustva sa time i voljan je pomoci savjetom ,bio bih jako zahvalan !

Pozdrav

 

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah da ,nisam primjetio ispricavam se.

Ako je tako onda dali mozda netko zna cijenu i kataloski broj tog motorica za passata b6, jer kada sve rastavim logicno bi bilo i da ga promjenim

Hvala unaprijed

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo ti provjeri s dijagnostikom motorice i koje sve greske javlja. Ne rastavljaj i ne kupuj motorice napamet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo ti provjeri s dijagnostikom motorice i koje sve greske javlja. Ne rastavljaj i ne kupuj motorice napamet.

Mora biti bas vcds ili je moguce ocitanje sa npr.delphi

Inace sam iz Knina ,i jako sam "ogranicen majstorima "

 

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li delphi to moze. Mislim da ne. Ako namjeravas imati auto duze, ulozi u kabel. Nitko sa foruma nije iz Knina? Pa to je podrucje gdje su folcikle zakon ;)

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li delphi to moze. Mislim da ne. Ako namjeravas imati auto duze, ulozi u kabel. Nitko sa foruma nije iz Knina? Pa to je podrucje gdje su folcikle zakon ;)

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Evo moze onda preporuka za dobrog mehanicara/elektricara na podrucju sibensko-kninske zupanije :)

Hvala

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ! Tu smo di smo

Utvrđen krivac , 3CO.907.511.B servo motoric.

Savjet gdje isti nabaviti ?

Hvalac13888ed5f8809e30eecb512772c1c05.jpg

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

aliexpress - behr cca 30$

Imal digod blize :) dosadasnja iskustava s apprss.su bila cca mjesec dana :)

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Netko ih je tu prodavao. Mozda cak i ja imam koji viska. Morao bi potrazit.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Netko ih je tu prodavao. Mozda cak i ja imam koji viska. Morao bi potrazit.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

To bi bilo odlicno!

Jesi ti osobno mjenjao motoric ?jer mi djeluje totalno nedostupan ovako na prvu sto sam danas pogledao

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam neke od njih, nije tesko ali imas malo za sarafiti...

Da ,ma nije mi strano sarafanje ,al izgleda da me je dopao najnedostupniji :)

Ajde ako budes nasao motoric ,javi cijenu !

 

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kataloski ti je inace 3C0 907 511 B. Trenutno aktualna verzija je 1K0 907 511 Q i u ovlastenom dodje 1273KN.

Inace postoje ti motorici sa 2 pina i sa 5 pinova. Tebi treba sa 5 pinova. Nasao sam, imam obje verzije. Javi se na PM ako te zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da je zivot jednostavan bio bi dosadan :)

Kupih motoric od kolege ,ugradih ga ,klapna je proradila i sad zatvara do kraja ,jer je stari motoric vrtio nakon pola u prazno.

Međutim i dalje zadovoljan nisam :(

I dalje osjetim razliku temperature lijevo i desno ,smatram krivcem mali kiler grijanja tj.pretpostavljam da je zacepljen .

Molim za savjet oko istog .gdje se tocno nalazi i kako se cupa van ;) trebam li vaditi tablu vani ili postoji jednostavnija solucija

Unaprijed zahvalan za savjete.

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da je zivot jednostavan bio bi dosadan :)

Kupih motoric od kolege ,ugradih ga ,klapna je proradila i sad zatvara do kraja ,jer je stari motoric vrtio nakon pola u prazno.

Međutim i dalje zadovoljan nisam :(

I dalje osjetim razliku temperature lijevo i desno ,smatram krivcem mali kiler grijanja tj.pretpostavljam da je zacepljen .

Molim za savjet oko istog .gdje se tocno nalazi i kako se cupa van ;) trebam li vaditi tablu vani ili postoji jednostavnija solucija

Unaprijed zahvalan za savjete.

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

E da ,one fore sa ciscenjem hladnjaka s crjevom za vodu jel probao netko ima li smisla ?

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opisi malo bolje?

Mislis ispiranje cijelog sistema rashladnog sustava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da ,one fore sa ciscenjem hladnjaka s crjevom za vodu jel probao netko ima li smisla ?

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Teško ide van (mnogo toga za izvaditi). Ako već sumnjaš možda da pogledaš novi staviti? To bi bilo nekih 150€ ovisno koji je točno model.

 

Ja sam sebi mijenjao davno, ali je moj puštao (što sam vidio na šajbi kao masne naslage). Novi sam uzeo BEHR i bio je oko 150€. Sam sam ga zamijenio, s tim da sam morao prvo rastaviti sve, pogledati koji kiler imam i po njemu naručiti novi. Jeftinija varijanta (ako ima za tvoj passat ) bi bila Nissens. Jako su dobri, uzimao sam i njihov ali veliki Killer za hlađenje motora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda netko iz prve ruke da opise zamjenu kilera na passatu b6 ,ili mozda neki diy ,na internetu bilo sta sto ce mi olaksati odluku ,dali da se sam upustam u to ili da trazim drugo rjesenje

Hvala

Pozz

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kojeg killera? Onog pod haubom ili malog u kabini? Kako god, možeš i jedan i drugi sam zamijeniti ako si ikada nešto svojim rukama popravljao i vraćao u prvobitno stanje.

 

Kod malog kielra trebaš imati živaca, i u miru raditi u garaži da ne pogubiš nešto. Zamijeniš kiler i sve lagano vratiš natrag. Prije nego sve plastike vratiš, napuni sustav hlađenja, odzrači ga i uradi vožnju (dok još vidiš mali killer). Ako je sve OK, vrati plastike i gumbiće nazada gdje koji stoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kojeg killera? Onog pod haubom ili malog u kabini? Kako god, možeš i jedan i drugi sam zamijeniti ako si ikada nešto svojim rukama popravljao i vraćao u prvobitno stanje.

 

Kod malog kielra trebaš imati živaca, i u miru raditi u garaži da ne pogubiš nešto. Zamijeniš kiler i sve lagano vratiš natrag. Prije nego sve plastike vratiš, napuni sustav hlađenja, odzrači ga i uradi vožnju (dok još vidiš mali killer). Ako je sve OK, vrati plastike i gumbiće nazada gdje koji stoji.

Da malog za grijanje,zanima me dali je potrebno cjelu tablu cupati vani ili se moze izvuci negdje postrance ?

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da malog za grijanje,zanima me dali je potrebno cjelu tablu cupati vani ili se moze izvuci negdje postrance ?

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Pokušaj pronaći na netu... evo jedan link na video Jetta

pa ti pogledaj. Ja kada sam mijenjao na BMW nisam toliko toga vadio, ali sam se zato zavlačio i porezao ruku 16 puta dok nisam izvadio i vratio. Ne mogu da pronađem svoje fotke, da ti pokažem kako to izgleda...

 

 

Edit: Evo još malo tražim po netu, pa ne mogu da vjerujem da će sve ići van http://forums.vwvortex.com/showthread.php?4188858-DIY-MK-IV-Heater-Core-Replacement :zid

Edited by Speed

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1