2 2
tommek10

Golf 5 čudno radi hladan

Recommended Posts

Pisao sam već o problemu ali nisam dobio nigdje konkretan odgovor na sto da obratim pažnju. Naime primjetio sm da auto dok je hladan prvih kilometar dva ima cudni zvuk pri davanju gasa kao da negdje neto rosta neka plastika ili slično. I to nakon kratkog vremena nestane i auto radi normalno . Bio sam kod majstora on pregledao sve spajao na dijagnostiku sve normalno. I danas dosao na posao normalno krecem kuci u 15h upali na zub auto i pocne trokeljati kao da radi na tri klipa krenem polako slabo prima gas i ugasi se. Upalim ga opet radi opet čudno kao na tri klipa i krenem polako nakon 100 metara počne raditi normalno i vozim se nekih 50km bez problema. Sve mislim da su ta dva kvara povezana. Auto vuče dobro ne troi ulje vodu nista, ne pali niti jednu lampicu. Potreban mi je auto radi posla a majstor rekao da mi moram ostaviti preko noći da ujutro bude hladan pa da vidi. Jeli imao tko sličan problem?

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze bit da je i nestoa gorivom,dovod,pumpa itd..govorim iz osobnog iskustva,auto jedva palio,tu i tamo bez problema,al kad bi upalio radio bi ko ferguson,promjenio filter naftne i crijeva,neka su ispucala,pa pocelo curit gorivo ali po smradu nafte sam to otkrio sve pa baci oko i na to,moze i ne mora bit ali eto koliko ti moze bit od pomoci

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije mjesec dana mali servis i svi filter izmedju ostalog filter nafte sam promjenio marke bosch do sad sam stavljao mahle. Hladnije je van ali jutros kad sam dolazio na posao bila je temp -10. Sranje je to nemam drugi auto pa mi je neophodan. Mislim mogao bi ga ostaviti dan dva kod majstora samo me strah da neće nista naći jer je neki sugava i čudan kvar. Kad bi makar znao otprilike na to se fokusirati. Btw motor je 1.9 pd 66kw bxf

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam isao gledati crijevce sto ide od pumpe prema filteru nafte mi je onako mokro kao da cmazi tu, od dva dijela je i ima neki indikator ali ide kao iz bloka motora ali na pumpi je. Jeli moguće da tu vuče zrak ili neto slično. Jedino sam to uspio uočiti na motoru.

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da.

Kod sebe nisam uspio skuziti sto je jer je radio u leru 10 min i kad hoces krenuti se zna ugasiti ili vozis 20 m i pocne cukati. Pa sam promjenio crijeva i nikada problema. Doduse na duji je komad crijeva originalnog bio plastican i vuce mjehurice izvana. Sad imam sa nekog auta gumena skroz i super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam sprej za odmascivanje i to di sam sumnjao sam nasprejao i ocistio sve sad je suho pa ću malo promatrati. Jeli moguće možda da me filter nafte zeza koji sam promjenio nije mahle već bosch? I možda do nafte? Sad vise nisam pametan jer večeras auto vozi normalno.

Sjetio sam se jos majstor mi je rekao da mi dva grijača ne rade kad je spajao na dijagnostiku...

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filter je nov, bosch je kvalitetan filter.

Promjeni grijace kada vec zezaju pa se javi nazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do početka ove godine imao sam neki zamjenski u ovlaštenom i dvije godine sam s njim vozio bez problema a kamoli Bosch, njega tada nisam mogao platiti u servisu jer mi je ceh već ionako bio velik, tako da ne vjerujem da je do filtera goriva, sada je MANN-ov filter i sve isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i ja mislim da nije filter... ali nekako tražim kronoloski unatrag sto bi moglo biti. Ta dva grijaca cu promjeniti sigurno to sam siguran. Ali mislim da nije do njih. Jutros auto normalno pali vozi, samo u garaži je preko noći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk jos uvijek prisutan... lagano ludim. Kad ga upalim hladnog prvih par stotina metara ili minuta vremenski na letu super pri dodavanju gasa izmedju 1300-1800 obrtaja bruji i onda prestane i dalje sve bude ok radi normalno zdravo. Jeli moguće da je pumpa vode, pogonski remen, napravio sam 90 000tkm blizi se veliki servis, dali je moguće da se bregasta čuje ne znam vise ni sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam shvatio kod bregaste su tupi udarci i nepravilan rad ako je tako onda bi to eliminirao. Jer moj na leru radi mirno i nista se ne cuje jedino pri malom gasu kao da zuji/bruji i to kratko vrijeme. Probati cu snimiti zvuk pa staviti ovdje ali ne vjerujem da će se dobro cuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promjenio sam grijace, sad pali super nemam poteskoće nakon paljenja samo je ostao taj zvuk. Malo je nezgodno ali budem probao snimiti nekako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://vocaroo.com/i/s1qxL3mu8slt

Evo ga od polovice prema kraju... ali to bas i nije realno previse. Jer to se dogadja jedino kad je hladan i kad cesta dopusti na nekih 1500 obrtaja pa do 2000. Na snimci dok sam izasao iz dvorista i po ulici nisam stigao bolje, kasnije to prestane i radi sve kako treba. Ako ima neka dobra dusa sa savjetom dobro je dosao. ?

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li si provjeravao nosac filtera goriva jer nosaci su malo slabije uradjeni pa su oni znali da proizvode cudne zvukove pri hladnom vremenu ,skini ga i stavi plasticne fasne i zategni ga i probaj auto.Da li se zvuk cuje bas iz motornog prostora ili iz unutrasnjosti auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuciste filtera nafte stoji čvrsto. Ba negdje iz motornog prostora dolazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko je ista rec.

Ako dok stojis mozes reproducirati taj zvuk onda neka netko da gasa do tih okretaja a ti sa sarafcigerom i pikaj di mislis da dolazi zvuk i na uho ga naslonis. Zima je bas specificna po tim stvarima jer se materijal skuplja i svasta od plastika klepece..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da budem malo obratio pažnju vise... nisam dugo kontrolirao razinu ulja i vidim sad da je malo ulja izgubio par dcl. Jeli moguće da je turbina ipak na izdisaju? ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk iz snimka sto si napravio najvise podsjeca na plastiku neku, a da nije poklopac motora ili poklopac od zupcastog da nije spala ona jedna kukica sa plastike,tesko je to ovako pogoditi, iz kojeg djela dolazi zvuk?

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se pocelo desavati od kad je hladnije vrijeme? Koje ulje sipas?

Na ovom sto si snimio mogu se cuti hidropodizaci sto naravno poslije nekoliko minuta prestanu, mada kod vecine je tako.

Turbina ti se cuje da zviždi al opet ne mora nista znacit da je pri kraju.

Ako zvuk nestane kao sto kazes poslije nekoliko minuta ne moze biti neka plastika ili da je nesto otpusteno.

Probaj snimit video

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se čini da ti se malo hidropoduzači čuju zbog hladnoće pa dok ulje procirkulira ali možda i nije do tog tko će znati čuli bi se i na leru onda neznam....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hidropodizači imaju drugaciji zvuk a i čuli bi se pri svakom broju obrtaja a najvise na leru ,neka snimi videozapis iz motornog prostora pa onda da vidimo da li su hidropodizaci,ja mislim da nije problem u motoru,po zvuku rekao bih da je dobar motor i turbina ima zdrav zvuk.

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2