0
mmf

Distance molim pomoc

Recommended Posts

Posjedujem vw cc 2013 godiste i stavio sam eibach pro street opruge i spustio ga 2 cm. Znaci nije puno spusten. Sada bih stavio distance al ne znam koju sirinu mogu staviti a da ne zapinju. Bojim se da ne zapnu za blatobran. Razmisljam o 12 i 15 mm. 20 mm mi je previse. Da li netko zna da li ce 15 mm zapinjati? Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pogledas di je guma najblize blatobranu, amortizeru ili sta vec i vidis koliko ima mista, s tim da uzmes u obzir kad ljulja na neravnini, jer ovako mozemo gatat koje ti felge i gume imas i koliko mista ima.

Mene zanima do koje dejine distanci mogu obicne vide za alu felge a od koje debljine bi tribale duze

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Edited by sink.as

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez ljutnje al ovo nije nikakva pomoc. Ne mogu sam procijeniti. Da mogu ne bih pitao. Neka se javi netko tko ima distance na autu i ne zapinju mu. Felge su interlagos vw cc originalne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posjedujem vw cc 2013 godiste i stavio sam eibach pro street opruge i spustio ga 2 cm. Znaci nije puno spusten. Sada bih stavio distance al ne znam koju sirinu mogu staviti a da ne zapinju. Bojim se da ne zapnu za blatobran. Razmisljam o 12 i 15 mm. 20 mm mi je previse. Da li netko zna da li ce 15 mm zapinjati? Hvala

 

nece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez ljutnje al ovo nije nikakva pomoc. Ne mogu sam procijeniti. Da mogu ne bih pitao. Neka se javi netko tko ima distance na autu i ne zapinju mu. Felge su interlagos vw cc originalne

 

Pročitaj malo svoj komentar, razmisli, pa pročitaj opet.

 

Ti ne možeš procijeniti (koji imaš pristup automobilu), a očekuješ od drugih da to urade za tebe?.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao i opet stojim kod svoga misljenja. Zanimalo me iskustvo ljudi koji imaju gore distance na spusten automobil pa da mi kazu svoje iskustvo a ne da citam komentare. Hvala i tebi na ne pomoci. Meni je trebao savjet konkretan a ne rasprava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar je u tome sto to ovisi o tome koliko ti je sirok kotac.. ako ti je uzi triba ti sira distanca i obrnuto. Kuzis sad da si pitao pitanje bez dovoljno informacija?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0