1 1
K.GTI

GOLF 5 GTI GRESKA MOTORA ZUTA LAMPICA

Recommended Posts

Golf 5 GTI- Gori lampica motora, lampoca stoji 2 dana pa nestane niko nezna rijesit problem, javlja gresku cjevovoda goriva i gresku zraka. Al niko nezna rijesit problem, jel zna ko nekog dobrog mestra za gti u SPLITU...???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala momci. Evo ako neuspiju ovi iz porschea popravit iden u njega... upravo su rekli da je regulacijski ventil pa cemo vidit. Javin se cin znan sta je jel valja ili nevalja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se javin, zamijenjen regulacijski ventil i za sada auto ok. Al isto cu se javit gospodinu Marku radi daljnjih radova posto je top kako cujen. Fala jos jedanput...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas broj... sto jos hoces od nas... da mu recemo da on tebe zazove ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas broj... sto jos hoces od nas... da mu recemo da on tebe zazove ? :)

Zovni čovjeka i pročitaj mu opisane probleme. Napiši nam ovdje kako se to može riješiti :zid

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evo vracen moj ventil nazad sutra su reki da ce probat nesto drugo zaminit pa cemo vidit. Ako nije to nek kopaju pa nek traze nisan ja kriv sta nemogu nac. Cin saznan sta je javin van se, a Marku mi se glupo javit kad ovi su vec poceli kopat al drugi put bogami nece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Data, mjerac neki ugljika ona posuda sprida livo kad dignes haubu... evo radi ko vabo napokon bez greske

Share this post


Link to post
Share on other sites

A neznan eto vidis, ma sve u svemu momci su ok. Pristupacni su i sve al kad ti triba auto onda jbg postajes neurozan hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1