0
Robert vw

Golf 5 1.9 TDI BKC cviljenje turbine

Recommended Posts

Dobar dan. Imam Golfa 5 1.9 TDI sa BKC oznakom motora 77 kW i nedavno se raspala turbina. Kupljena je reparirana turbina te instalirana na auto i kada se dodaje gas kao i u vožnji, javlja se neobičan zvuk zviždanja od turbine.

Molio bi ako mi možete pomoći, odnosno da li je netko imao ovako sličan problem i šta napraviti u ovakom slučaju?

U prilogu video.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Losa ugradnja... mestar nesto nije dobro stegao....il nije metnuo novu brtvu... direkt izlaz iz grane il brtva spoja s kat-om il brtva na izlazu za egr.... Plus ovisi sta je jos skidao al meni mirise na propustanje isp plinova....

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sam i ja mislio,uzeo sam novu brtvu samo moram nac vremena da je promjenim

Svejedno hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sam i ja mislio,uzeo sam novu brtvu samo moram nac vremena da je promjenim

Svejedno hvala!

Ti sam? Zašto ne odvesti auto na reklamaciju kod majstora koji je zaznuo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda nije zeznuo al meni mirise na pustanje isp plinova... pa nek vrati da se pogleda. I kod nas se dogadjalo pa se vrati i rjesi.... ugl moze se otkrit i pod rukom gdje duši samo da bas i nije vrel motor-ispuh,..

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto je visio kod majstora tri mjeseca,natezao i otezao tako da mi je digao tlak u iber a sobzirom da nisam bio tada doma a sada jesam onda cu sam to odradit.A sto se tice majstor nemam komentara,auto je otpeljan kod njega bez mog znanja i naravno teski fušeraj.Eto zato cu sam sve odradit jer sam sit "MAJSTORA" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno je da ti je uzeo lovu a kako je sastavio briga njega,ako se imalo razumijes u mehaniku i sam si mogao da rastavis i sastavis,jesi nasao sta je bio uzrok ovakvog zvuka turbine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jel taj uopće prova auto

pa to se svakome desi,al dok provaš vidiš da nije dobro pa rješiš

pogledaj onu cijev iz grane do egra,meni se jednom to desilo da sam zaboravija stegniti tu cijev na grani i kad sam upalija odma sam se sitija da nisam stega

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdravo isto se rabote za ovoj motor bkc imam seat toledo 2005 god koga kje ja otpustam gasta se javuva nekoj zvuk kako blow up ili chatter dali znae nekoj sto e toa fala vi

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

sova zvuk.... normala... pici dalje... il kss kod 2.0 16v... klasika teraj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0