0
W0lf

Golf VII 1.2 TSI 63kW Tuning

Recommended Posts

Zanima me sve sto ima ovaj forum preporucit od vrste ulja za motor do ECU modifikacija auspuha filtera za zrak, itd...Auto je 2015 godiste full je tvornicko al nadam se da ce se to uskoro promijeniti. Pa eto zanimaju me dijelovi koje bi preporucili ili mjesta u Splitu koja su na dobrom glasu za radove na autima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi se Marku Ruščiću... Maper na valjcima.... Tu korigiras snagu a dalje ti moze dat instrukcije sta i kako.... Koliko znam dobro im lezi 5w40 od vw.... Ako bude nasviran moze tu malo stabilnije ulje na visokim temperaturama (za normalnu upotrebu nepotrebno) Uvoz ha?

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje misljenje je da ne ulazes u 1.2 motor. bit ce ti zao na kraju

Neki razlozi i savjeti zasto da to ne radim?

 

Javi se Marku Ruščiću... Maper na valjcima.... Tu korigiras snagu a dalje ti moze dat instrukcije sta i kako.... Koliko znam dobro im lezi 5w40 od vw.... Ako bude nasviran moze tu malo stabilnije ulje na visokim temperaturama (za normalnu upotrebu nepotrebno) Uvoz ha?

Ima li neki broj, adresa radnje ili nesto slicno i koliko bi mi novca trebalo za to uzimajuci da sam na uskom budzetu jer studiram i sve to :fuj ...vec je na 5w40, nedavno sam ga cijedio i stavio novo prije cca 500 kilometara...od nasih drugova nijemaca je dosao hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vec kukanje... e pa ako ces za 50 evra odi u Toni Motorsport.... Tuning nije jeftin sport..pogotovo jeftini tjuning... Zovi covjeka...dogovori termin i odradi.... Nema mukte a da valja ;) Ja misim da bude oko 250-300evra al rekoh okreni ga i vidi.... P.s ima puno posla pa ako se nejavi nezamjeri mu

095 921 6610

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vec kukanje... e pa ako ces za 50 evra odi u Toni Motorsport.... Tuning nije jeftin sport..pogotovo jeftini tjuning... Zovi covjeka...dogovori termin i odradi.... Nema mukte a da valja ;) Ja misim da bude oko 250-300evra al rekoh okreni ga i vidi.... P.s ima puno posla pa ako se nejavi nezamjeri mu

095 921 6610

Ma ko kuka :lol2:lol2:lol2 ...znam da nije jeftin sport nije nikad ni bio al nisam ni u tolikoj krizi da idem ucoravo naslijepo...zvat cu ga i odradit termin pa javim sta bude kako bude...hvala na broju necu mu zamjerit naravno nisam jedini na svijetu koji zeli stavit auto na valjke hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

razmisljam na drugaciji nacin..nervira me i kad na 7micu 1.6tdi stave optiku od r-a. da sam ja ti, umjesto slabijeg novog golfa uzea bi malo starijeg i jaceg golfa, npr peticu gti. mozda krivo razmisljam ali svako ima svoje misljenje. volia bi cuti i druga misljenja, ipak je to 1.2 motor i uvik ce ostat 1.2. ovo pisem bez vrijedanja ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

razmisljam na drugaciji nacin..nervira me i kad na 7micu 1.6tdi stave optiku od r-a. da sam ja ti, umjesto slabijeg novog golfa uzea bi malo starijeg i jaceg golfa, npr peticu gti. mozda krivo razmisljam ali svako ima svoje misljenje. volia bi cuti i druga misljenja, ipak je to 1.2 motor i uvik ce ostat 1.2. ovo pisem bez vrijedanja

jasno je meni i svakom na svijetu da je lakse prodat ovog sto imam i uzet starijeg GTI ili cak R liniju, ali mislim da je puno veci uspjeh izvuc 130 ks iz auta koje je imalo 86 nego izvuc 220 iz auta koje je imalo 196. Uostalom nisam mislio radit kozmeticke modifikacije. Lijepo mi je auto ovakvo kakvo jeste :hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogotovo kad ga dobijes za 18 rodjendan :lol2

Da sam ga dobio za 18 rodjendan nebi imao muda ista mijenjat na njemu hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kalmajte... Pitao je jasno i takav odg treba dobit. To sto je 1.2 a nije 2.0 neznaci da mu nesmje dic snagu. Svak se pruza koliko moze il ajde...netko se voli pokazat pa onda uvjek na rezervi a topran se meće :)
Samo se ti javi barba Rušćiću... A ako ces neki spuh radit.... Vesko je jednog 1.2 radio.... kompl spuff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo za rezervu i toptan je takva istina...zaboravio si dodati Lidlovo W5 ulje i slicno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kalmajte... Pitao je jasno i takav odg treba dobit. To sto je 1.2 a nije 2.0 neznaci da mu nesmje dic snagu. Svak se pruza koliko moze il ajde...netko se voli pokazat pa onda uvjek na rezervi a topran se meće :)

Samo se ti javi barba Rućiću... A ako ces neki spuh radit.... Vesko je jednog 1.2 radio.... kompl spuff

Rucica cu zvat ovih dana pa dogovorit s njim...mislio sam radit spuh, kontakt neki za vesku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rucica cu zvat ovih dana pa dogovorit s njim...mislio sam radit spuh, kontakt neki za vesku?

Radio sam tih motora s Revo jako puno.

 

Mjerili smo jednu ibizu 1.2 TSI 66Kw

 

Serijska 95Hp, Revo 1 134HP/260nm

 

Javi mi se na 099-305-8786 pa se dogovrimo sve a na mail dobiješ graf

 

Također mogućnost kartičnog plaćanja na rate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rucica cu zvat ovih dana pa dogovorit s njim...mislio sam radit spuh, kontakt neki za vesku?

0915131196 Aka Vesko Race Var na fb

Share this post


Link to post
Share on other sites
0