0
onikop

Original RNS 510

Recommended Posts

Nisam naisao na nekakvo objasnjenje modela pa mozda netko zna razlike.

Naime zamjenio bi moj postojeci RCD 510 sa RNS 510 ali postoji vise verzija. Spominju se C,D,P,R pa uz neke stoji LED. Tokoder ovi zadnji sa LED ekranima su od Continentala a prije sam citao da se spominju Delphi i neki drugi. Sta je od toga zapravo original i u cemu su razlike?

Takoder u paketu ide i GPS antena pa me interesira dali je ona potrebnana svim autima ili je neki vec imaju unaprijed ugradenu.

Na forumu je pisalo da ima dosta problema sa praznjenjem baterija, pa ne radi osvjetljenje tipki i slicni nedostaci. Mogu li se oni nekako predvidjeti prije kupnje novog radija ili su oni uvijek prisutni.

I jos na kraju vezano uz cijenu, 500 eura je korektna cijena ili to moze i za manje ?

Auto je Touran Highline 2011

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Novije verzije su sa SSD, brže rade i također da LED ekrani itd

2. Antena je potrebna staviš ju iza radia i radi uredno

3. Neće tebi praznit aku itd, to je samo za aute do 2007 godišta

500eur je korektna cijena

 

Si razmišljao možda o RCD 330G ili RNS 510 ali ovaj 2017 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa citao sam da se gube neke funkcije ugradnjom RCD 330G a onda mi je to veliki minus i ne mogu to prihvatiti.

A nisam vidio taj novi RNS 510 model 2017. To je opet samo nova verzija ili ima jos kakvih novosti ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada sam vidio tu Discover Media jedinicu. To je u biti slicna onoj u Golfu 7.

Kakva su iskustva sa ugradnjom iste, nema nikakvih problema i sve funkcionira ili ....

I koliko vidim dva su modela. Ovaj koji ima ulaz CD-a ispod ekrana i taj bi mogao ici na ova starija vozila ali ovaj drugi koji ima CD u pretincu ispred suvozaca je mislim samo za Golf 7.

Cijena cca 900 . Dali je stvarno duplo bolja od starog RNS 510 kad je vec duplo skuplja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, ugradnja ide preko quadlocka i dobije se adapter za noviji quadlock

Tako je, vrijedi ić puno više.. samo pazi odakle uzimaš.. uzmi negdje di je app connect itd otključano i component protection maknut da se ne patiš sa tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidio sam taj discover media u novom passatu. Nije me odusevio, ne ide to tako glatko kako se ocekuje od novog uredjaja. Posebno scrolanje stanica. Previse je to love za uređaj kojeg kineske multimedije pojedu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0