2 2
grga12

Kupnja polovnog passata b6

Recommended Posts

Pozdrav kolege ,znam da ima dosta tema o tome al bas meni specificno triba jedna informacija.

Naime u potrazi sam za passatom B6 2.0tdi.

Upoznat sam s CR motorima i ovima s dizna problemom.

Sad zanima me koliko od vas je imalo problema s diznama i nakon promjene .Dosta portala navodi da nakon promjene dizna problemi se nisu vracali.Pitam jer sam naisa na model 2.0tdi highline dsg iz 2006 s predenih 195000km za 5000 plus davanja (prodavac u njemackoj govori da su dizne promjenjene u garancijskom roku te daje 12 miseci garancije na motor)

Eto izvinte ako je dupla tema al zelim bit dosta informiran prije kupnje navedenog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mozes naci common rail uzmi ja ga imam 5g nikakvih problema nema na 15000km ni kap ulja ne potrosi.a pd ako mos uzmi 2.0 8v taj ima bosch struju i dizne mana im je samo osovina na uljnoj pumpi to rijesis odma za 300kn i to je to.pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja osobno nisam imao problema sa ni starim diznama makar je jedna bacala gresku na dijagnostici. Nakon zamjene i dalje sve pet. 2.0 TDI PD motor.

 

Koliko su davanja jos za takav auto? Mozda ti se ipak vise isplati tu kod nas kupiti.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na savjetima,

Davanja za navedeni model su mi 11 000kuna

Gledajuci ukupno bi do 7000 max dovest ga na hr tablice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam isto takvog 2.0 TDI pd 2006. Isto tako dizne koje su bile loše zamijenjene u garanciji i više nisam imao problema. Odličan autek iako je 16v, ali odličan. Isto tako, osovina na uljnoj pumpi je problem. Prema preporuci je da se ta osovina izmjeni svakih cca 50000 km i provjeri modul gdje dodje ta osovina da dobro drži osovinu. Ima neka shema s kilo kljucem koju bi majstor trebao znati.

Obavezno kad se kupuje potrebno provjeriti kod na glavi. Dakle ima hrpu nekih oznaka ali je bitna zadnja oznaka. Glave s A i B oznakom su bile problematicne a glava s C oznakom nema problema. Radilo se o pucanju glave.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2