0
edward

Gewinde Golf mk5

Recommended Posts

Pozz imam problem sa spustanjem Golf mk5, imam weitec gewinde koje su zavrnute do kraja, ali auto izgleda katastrofa visok, kao da je na nekim oprugama, to je inekako izgledalo ok dok su naprijed bile 225/40 18, nazad 245/40 18, sada sam stavio 215/35 18, i izgleda fuj.. Da li postoji neko rijesenje da se auto zakuca u pod, padalo mi je na pamet da naprijed skratim opruge na gewindama, a nazad izvadim skroz one matice, da ostavim samo navoj ispod opruge, da li je neko imalo slicnih problema, i kako je rijesio ? Hvala

Evo slike prije
fwkroz.jpg
1z3728j.jpg

I sada na 215/35 ZR18
2dieq1i.jpg

sf8mec.jpg

2cijo15.jpg

Edited by edward

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako si mogao namontirat ovako glupu dimenziju guma na auto... P.s. Samo nemoj fusarit po gewindama i skracivat bilo sta, ili vrati normalne gume ili uzmi druge Gewinde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa glupa dimenzija je ovako, kad se zakuca za pod i stave distanceri izgleda lijepo, na mk4 mi je bilo top al auto je bio skroz u zemlji, ali sa ovim ne mogu nikako dole :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem rijesen stavljene KW gewinde, one weitec iz nekog razloga nisu mogle dalje dole, sad je to to, jos distanceri nazad, i da se vrati GTI bodykit na auto i to je to :) :)

radymv.jpg
2ywslcl.jpg

2s81jkm.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

prva slika najbolja...

ovo zadnje po meni isto nije neka sreca...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0