0
Darko DA

Passat B7 prekidac za suvozacev zracni jastuk

Recommended Posts

hmm mozda i nije do prekidaca,, stanje je sve uredno ali uplali se zuta lampica na satu kao da je na prekidacu ugasen a isto tako sam od sebe se i ponekad ugasi,, cudno,, kontakti u sjedalu su ispravni sta i zasto se to dogadja mozda netko ima neko iskustvu oko toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj greske s diagnostikom.... Inace cest slucaj na tim serijama.... Izmjenio sam 2 komada u 3dana razlike... Greska na komp bude bas ta bravica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je akumulator dobar?

Meni se nedugo upalila lampica od airbaga kada sam zaverglao sa skoro skroz praznim akumulatorom... kasnije kada sam napunio aku lampica upaljena...

Izbrisao grešku vcds-om i sve ok... iako sada vidim da se tebi lampica i ugasi na momente... onda valjda nije akumulator...

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by kosi

Share this post


Link to post
Share on other sites

je je prekidac zeza na njega govori,, izbrisem i nakon nekoliko paljenja opet,, biti ce red traziti nov

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm mozda i nije do prekidaca,, stanje je sve uredno ali uplali se zuta lampica na satu kao da je na prekidacu ugasen a isto tako sam od sebe se i ponekad ugasi,, cudno,, kontakti u sjedalu su ispravni sta i zasto se to dogadja mozda netko ima neko iskustvu oko toga

Kod mene ista stvar bila, zamjenio prekidac i nakon toga sve ok.

Probao sam par puta kakti razraditi prekidac al ne ide i onda sam ga odfurao kod kolege na diagnostiku koji je potvrdio da je problem u prekidacu.

 

 

 

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0