0
ElPatron

Problem s lampicom na registraciji

Recommended Posts

Jel mi moze ko slikat ili pokazat gdje se nalazi zica od zadnjeg lijevog svijetla, iza na tablici, lijevo mi je ispalo, i danas kupim novo hocu zamjenit, al ne mogu nac onaj konektor kud ide cjelo kuciste jer mi je ispalo, ili si je netko uzeo...i jel mi moze netko rec zas mi se upalila ona zaruljica na kontrolnoj tabli da mi ne radi svjetlo, mislim, sve normalno radim osim te zaruljice koja mi je ispala, ali do sad uopce nije svjetlila ta kontrolka, nego se danas upalila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koji auto?

Ja sam na golfu 5 morao skidat branik jer je netko ugurao cjelo svjetlo unutra i nije bilo druge da dodjem do konektora nego skidanje branika

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja sam ga sam skinuo...imas sarafe u blatobranu mislim po 3 sa svake strane i imas od ispod branika jos 3-4 i mislim da moras lampe skinuti vise se i ne sjecam....nije tesko uglavnom samo prati malo sta radis i ide bez problema...sve s malim gedoricama mozes odraditi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraju lampe dolje... Jer ima ispod lampi sarafe koje drže branik. Prati samo kako na lijevoj tako i na desnoj i ispod imas tri komada to je rekao @said. Kratki su ti konektori za registraciju. Ja sam isao isto mijenjati pa mi upao konektor,morao sam skidati branik komplet dolje, nije problem samo polako, nije basneko vrijeme za raditi ali eto. E sad zato ti se na kontrolnoj pali prije nije ne znam možda ti je kasnije tek ispala pa kontrola onda registrirala a prije samo izgorila ali spoj imala... ne znam

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze se to kablo izvadit nazad kroz branik bez skidanja kompletnog samo se dojnji sarafi odviju i malo nategne branik i na gti i obicnom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikakvo skidanje branika

uzmeš komad žice, na vrhu saviješ kukicu i pecaš

nekad upecaš odmah nekad treba 10-15 minuta

samo polako i smireno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikakvo skidanje branika

uzmeš komad žice, na vrhu saviješ kukicu i pecaš

nekad upecaš odmah nekad treba 10-15 minuta

samo polako i smireno

Ili ovako,mozda je ovo malo teze jer zna zapet za onu gredu ispod sto stoji a premalo mjesta ima,probaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ga morao skidat nije bilo sanse da uhvatim zice a nije da nisam probao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikakvo skidanje branika

uzme komad žice, na vrhu savije kukicu i peca

nekad upeca odmah nekad treba 10-15 minuta

samo polako i smireno

Ja sam pecao i poludio pecajuci... na kraju mi krivo bilo jer za to vrijeme sam mogao skinuti branik i napraviti sve. Nemoguće je bilo sa zicom bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista situacija...kad sam vidio da ne ide skidaj dole reko ustedit cu si vremena...ali neka proba prvo mozda bude imao vise srece :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0