0
robi64

golf 6 1,6 tdi 2010.g.77kw engine lampica

Recommended Posts

dakle upalila mi se žuta lampica check engine pa pitam jer zna netko što bi mogao biti uzrok i kako to otkloniti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzrok: pokvario ti se auto.

Otkloniti: Popraviti auto.

 

kakvo pitanje takav odgovor.

 

Sltreba spojiti na dijagnostiku i pročitati i protumačiti greka i onda u mjerenjima protumačiti to se točno događa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakva kamikaza to sam pitao da li netko iz iskustva zna što bi mogao biti problem normalno da sam se naručio na dijagnostiku samo sam pitao što mogu očekivati otprilike ok sutra idem na dijagnostiku pa ćemo vidjeti inače da napomenem da sam probao sa autom ići na otvorenu cestu išao oko 160km/h i nikavih problema nije bilo auto sasvim normalno vuče i ništa ne trese tek sam primjetio da kad naglo dam gas do daske treba vremena da primi gas sekundu dvije drugo mi se sve čini ok ništa budemo vidjeli sutra nakon dijagnostike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod tom lampicom u vw grupaciji je sirok spektar kvarova. Može biti 100 problema ali ono najbitnije je svakako da ti nije pametno auto voziti tom brzinom jer mozes samo pogorsati situaciju ili da ne govorim ono jos gore...

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ovako bio na dijagnostici i problem je u tome da jedan grijač ne radi ništa opasno maknuta greška preko dijagnostike da ne svijetli lampica sad budem promjenio grijač jedino ako netko zna jer se mijenjaju svi ili samo koji ne radi, inače je DPF maknut

Edited by robi64

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozes promjenit 1 al onda ocekuj opet mogucnost da drugi treci pa cetvrti rikavaju.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0