0
Svarcika

Passat B8 2015 nadogradnja na R-line look

Recommended Posts

Bok ekipa,

 

Odlučio se ja uložiti u sređivanje svog ljubimca. Plan mi je zamijeniti prednji branik i zadnji donji dio branika sa R-line dijelovima i halogene farove nadograditi na jednu od LED opcija.

Pokušavam prikupiti informacije ali mi u autozubaku ne izlaze u susret. Naime, predpostavljam da kod nadogradnje prednjeg branika ne moram baš sve zamijeniti, odnosno da su neki dijelovi univerzalni.

Da li itko od vas na forumu ima više iskustva, da li je već netko to radio? Da li netko zna koje sve dijelove moram kupiti?

Po popisu dijelova sa R-line oznakom od 36 za prednji branik samo ih je 8. Ukupnom cijenom oko 600 eura za originalne nove dijelove. Kompletan novi branik je preko 1200 eura.

Ovdje sam gledao: http://hr.realoem.me/Volkswagen/RDW/PA/2015/793/R/8/807/807000

 

Druga nepoznanica su LED farovi. Planiram naći polovne ispravne farove. Da li full LED ili LED + xenon kao jeftinija opcija ovisi o ožičenju. Da li comfortline paket sa halogenim svjetlima ima potrebno ožičenje za LED i ako nema koliki je problem to ugraditi i update-ati software?

Tko to uopće radi u ZG i imate li preporuku?

 

Unaprijed hvala na pomoći

Share this post


Link to post
Share on other sites
0