0
rs180

Gewinde

Recommended Posts

Pozz.. Na kojim gewindama vozite golf 3 ? Uzimam si ovih dana gewinde pa me zanima sta se vama najbolje pokazalo, ponajvise me zanima tvrdoca, ma da imam vr6 koji je dosta tezak i ne bojim se previse da ce bit pretvrdo ali mozda neko ima koji savjet, dvoumim se izmedu jom i fk, znam da su to najjeftinije pa se nema sta previse ocekivat ali eto, ne vozim se previse pa mi nije toliko sada do nekih skupih gewindi, inace bi vjv uzeo AP..

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa eto sam sebi si odgovorio, tj. vjerovatno znas već šta ćeš uzeti :gleda

 

JOM, TA, FK sve isto...rade svoj posao za te pare...ne očekuj udobnost ni sa jednima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

vozio se na ta techinxu u golfu 3 2.0 16v i odlicno upijaju neravnine za razliku od tatechnixa u mom golfu 1 1.3 koji je tvrd ka beton. oba dva spustena do kraja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za technix znam da je malo tvrđi nego jom jer sam se vozio na oba u golf 3 i jom je meksi dosta, samo me zanima jel netko imao fk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vidiš ja dok sam bio static zadnje ta technix sam zamijenio sa jom jer su jom bile tvrdje i to mi je vise odgovaralo :gleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da nije isti auto ali ja imam fk na G7 i bas su dosta tvrde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmisli i o DTS cjenovno su tu negdje a dosta su udobnije od jom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmisljao sam i o dts ali ne znam jel ih ima netko u hr, na ebayu su 220 eura ali ne znam hoce mi stavit neku carinu, ma da nebi trebalo jer ide iz EU..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz ekipa.Kupio bih fk gewinde za svoj audi a6 c5 1.9tdi (110ks) ali ne znam koje. Ima vise vrsta tj. s razlicitim maximalnim opterećenjem po osovini. E sad koje kupiti?? I jel zna tko koje idi na moj auto?

 

Poslano sa mog BLA-L29 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0