0
duj0

Glof 3 voda u kabini..

Recommended Posts

Pozdrav ekipa..

Evo sad kada bila ova zadnja promjena vremena i ona velika kisa Golf mi osta van i ujutro kad sam isa sist u auto imam sta i vidit..

Kako je bia nagnut na desnu stranu i natrag, pogledam iza sica kad ima 4-5cm visine vode.. Osta sam pafff..

Znam iziskustva kod Renalta da imaju odvodi naprid ispod haube u unutarnjim blatobranima i ako ih ne ocistim svaku god prije jeseni, zna voda prodrit u unutrasnjost..

Dali tko zna ima li i golf slican problem/manu i kuda bi voda mogla uci?

Hvala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sam si sebi odgovorio...

Jesi cistio jesi gledao u taj tunel di je odvod?

Siber ako imas isto odvod treba ocistit.

I vidi dali je tapicirung mokar, ako je onda se odvod u vratima zastopao ili se raspala folija za zastitu ili je nema.

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam siber, tapacirung na vratima nije mokar..

Danas cu to pokusat rjesit.. Ono sto sam nasao na googlu je kod passata b3 i g4 i kod njih prodire u kabinu kroz dihtung kucista fitera kabine.. Ostari, strune, razgradi se diht.koji spaja kuciste sa karoserijom i tu im voda prodire..

Nadam se da je to i kod mene pa danas rijesim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam imao isti problem, lišće i svašta nešta mi se navuklo ispod haube kod stakla i zastopalo odvod i sva voda mi tekla kroz ventilaciju u kabinu. skini onu plastiku kod stakla sve dobro ocisti i mislim da neces imat vise problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Neo

Hvala, uhvatim se tog posla pridvecer..

Virujem da tako nesto banalno ali eto prije nego krenwm u akciju, zanimala me iskustva..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rjesia sam prob..Bar se nadam je tu ulazila voda..

Kako je naveo kolega bilo je lisca, blata i ostaloga smeca i taloga u dzepovima ispod haube pra blatobranima i bile su zastopane rupe za odvod.

Sve sam lipo sastruga, ocistia, procepia rupe i sada se nadam da nece vise biti vode u kabini..

Hvala..

Share this post


Link to post
Share on other sites
0