1 1
bozic.hrvoje

majstor za turbinu

Recommended Posts

ekipa, koga mozete preporuciti kao dobrog majstora za turbine, prednost Zagreb ili sjeverozapadna Hrvatska?

 

bio kod Muhe i veli da turvina prefilava, ako sam ga dobro shvatio da ide do 1.2 - 1.3 bara, a da je maximum za nju 1.15bara. On veli da je problem ili vacuum box ili varijabla na turbini.

 

pa ako netko zna nekog dobrog majdtlra da tocno dijagnosticira sto je od toga.

 

p.s. motor je 1.9tdi PD, 74kw, oznaka AXR

 

 

( cuo se sa svojim mehom preko telefona i on veli ovako na prvu da je gotovo 100% siguran da je prpblem u varijabli jer je nedavno skidao egr i usisnu zbog ciscenja i bile su dosta zastopane )

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam za ove jer sam malo istraživao gdje ako mi kojim slučajem ode ali nemam iskustva ni s jednim, možda je netko radio kod nekog od njih pa zna više. Radio je i kolega Poga sa foruma, više ne ali ti može dati savjet pa eto, možda da od njega kreneš.

1. Servis Pinjušić_ZG
2. Kirschner turbo servis_ZG
3. Turbine Servis d.o.o._ZG

4. Purić_Samobor

5. Turbo Servis Pakrac
6. Turbos" d.o.o_Vinkovci

7. TURBO SERVIS DARDA

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vidim stranica je u funkciji a lako poslat mail ili nazvat pa pitat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam i ja za sve te servise, ali sam mislio ako netko ima osovnog iskustva kakvog sa kojim ;)

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj, javit će se već netko tko je radio sa nekim od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam tog Pinjusica kontaktirao vezano uz reperaciju pumpe goriva na G6 1.6 tdi jer je pocela lagano slinit, lik mi je odgovorio da ne repariraju pumpe, ali mi može ponudit drugu tvorničku reprariranu za cca 6500kn uz vracanje stare.

Lijepo ja kontaktirao forumasa Matasa iz hrvaca i riješio mi to curenje za 10 puta manji iznos. I dan danas pumpa je ok i i ne curi nigdje.

 

Tako da takve napuhance sa cijenama izbjegavam u širokom luku.

 

Ja ti mogu preporucit iz osobnog iskustva Auto centar Mario iz Vinkovaca, reparirao mi na teretnom i osobnom vozilu i sve pet, ja zadovoljan cijenom bio i uslugom.

Imaju koliko sam čuo sad navodno u Zg radionu/ured, pretpostavljam da u Vinkovce šalju na reparaturu.

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju poslovnicu, baš vidio na njihovim stranicama ako na isto mislimo.

 

Poslovnica Zagreb:

Av. Dubrava 242

+385 1 638 3385

+385 91 269 9469

pon-pet 09-17h

sub 09-14h

email: turboszg@gmail.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvoje nisi napisao sta se desava sa samim motorom u leru ili u voznji, dal trokira,dimi ,zuji nesto,puno trosi gorivo ulja itd....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to su ti, nisam znao da su Turbos po ''novom'' ja ih kao taj autocentar poznajem ;-)

Imaju poslovnicu, baš vidio na njihovim stranicama ako na isto mislimo.

Poslovnica Zagreb:
Av. Dubrava 242
+385 1 638 3385
+385 91 269 9469
pon-pet 09-17h
sub 09-14h
email: turboszg@gmail.co

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ne radi Marko kod njih, ne znam mu nick u tom servisu a on je tu kolega sa foruma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvoje nisi napisao sta se desava sa samim motorom u leru ili u voznji, dal trokira,dimi ,zuji nesto,puno trosi gorivo ulja itd....

bio na mapiranju kod Muhe i veli covjek turbina prefilava, kao da bi max trevalo biti 1.15bara, a moja ide do 1.2 - 1.3 ...iskreno, prije mapiranja nisam ni znao da ima neki problem, auto ne dimi, nista ne zuji, normalno ide

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti je uspjesno mapiral Muha, ako se vozi normalno i ako ti ne baca neku gresku ne vidim razlog za brigu.... Od malo viska tlaka motoru nece biti nista jedino da NEMA potrebni tlak onda bi i osjetio u voznji i onda bi morao to rjesavat. Po meni ostavi kako je i vozi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti je uspjesno mapiral Muha, ako se vozi normalno i ako ti ne baca neku gresku ne vidim razlog za brigu.... Od malo viska tlaka motoru nece biti nista jedino da NEMA potrebni tlak onda bi i osjetio u voznji i onda bi morao to rjesavat. Po meni ostavi kako je i vozi..

Tako je kolega upravu si. Motoru nece biti nista... Ali covjek je otvorio temu za reparaciju turbine jer ce njoj biti nesto s vremenom od previse tlaka :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti je uspjesno mapiral Muha, ako se vozi normalno i ako ti ne baca neku gresku ne vidim razlog za brigu.... Od malo viska tlaka motoru nece biti nista jedino da NEMA potrebni tlak onda bi i osjetio u voznji i onda bi morao to rjesavat. Po meni ostavi kako je i vozi..

veli muha da si to rijesimo cim prije i da ga do onda previse ne natjeravamo jer postoji mogucnost da se turbina razleti

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za servis u Dardi imam samo riječi hvale. Čišćenje turbine kod njih 200kn, a prije dosta godina su mi radili reparaciju turbine, isto sam bio prezadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako je Hrvoje prošao sa turbinom, da li je nešto radio po tom pitanju.

 

Znači, dečki iz Darde dobro rade, stavljam ih na popis ako mi zatreba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za servis u Dardi imam samo riječi hvale. Čićenje turbine kod njih 200kn, a prije dosta godina su mi radili reparaciju turbine, isto sam bio prezadovoljan.

Zato si skidao turbinu i nosio kod njih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ima li firmu ili ovako samostalno doma radi?

Kad je meni radio turbinu prostor u firmi je preuredivao, sad dal jos postoji njegova firma neznam.

Ak te bas zanima imam ti njegov broj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1