1 1
bozic.hrvoje

majstor za turbinu

Recommended Posts

Stavi ga na forum pa ako nekome zatreba tu je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato si skidao turbinu i nosio kod njih?

 

Motor je išao u safe mode čim bi se u petoj brzini približio 120km/h. Radio mali servis, skinuo turbinu, oni ju očistili i problem je bio riješen. Sada se ponovno javlja, tako da ću opet kod njih to rješavati. To je bilo prije godinu, godinu i pol. A na prethodnom autu sam radio kompletnu reparaciju tamo. To je bio Passat medjumodel, odradili su to ako se dobro sjećam za 1800kn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko nove turbine koštaju, da li se netko raspitivao?

Čitam da je Tokić 2016. imao Mahle turbine u ponudi po 5000 kn za G5 TDI što nije pretjerano s obzirom da su neki plaćali popravke kod Pinjušića i po 4000 kn a opet pitanje koliko će trajat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko nove turbine koštaju, da li se netko raspitivao?

Čitam da je Tokić 2016. imao Mahle turbine u ponudi po 5000 kn za G5 TDI što nije pretjerano s obzirom da su neki plaćali popravke kod Pinjušića i po 4000 kn a opet pitanje koliko će trajat.

Viđao sam po raznim webshopovima (EU) cifre id 350 funti pa na više, ovisi o proizvođaču. Govorim o turbinama za Passat B5.5.

Edited by Dulex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za iskusnjare... Prije dvije godine stavio sam repariranu turbinu i nije se čula do prije godinu dana, onda je počela fućkati pomalo između 1300-1800 obrtaja. Od onda sve jače da pomalo živcira, sad se čuje i iznad 2000 obrtaja ali slabije. Neki dan sam malo turirao u leru i nakon nekoliko puta kad se vraćao na normalan ler gas od 850 obrtaja neki čudan zvuk je proizvodila, nemam pojma kako ga opisati ali kao da je netko probio crijevo tlakom. Auto vuče normalno, ne dimi, nisam primjetio da troši ulja a mali servis napravljen u svibnju osim što sam primjetio da (mislim da je) iz EGR-a curi ulja malo kroz onu rupu, pretpostavljam da to nije baš normalno. Mišljenja?

Auto TIhi iz Novog Marofa, je tko kad surađivao s njima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li si svoju dao na popravak ili si stavio drugu već popravljenu? Ovo kad ti curi ispod gljive mislim da je EGR amen, odnosno ta gljiva je dala svoje a popravak je onak, upitan iako sam vidio da tu gljivu neki znaju zamijeniti, ali neka ti još netko potvrdi tko sigurno zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok curi na egr to znači da turbina propušta malo ulja. Istina tu imaju i uljne pare koje se stvaraju u sistemu, ali ovisno koliko slini na egr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druga je u pitanju. Koliko dođe polovni/novi egr otprilike? Je moguće da je on možda uzrok fućkanja ili dijelom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je vakumska onda mislim cca. 100 eura, polovnu ne bih uzimao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi ovaj bio električni. Ovaj i ovaj su vakuumski i ovaj drugi s ovim dolje crnim ko gljivom ide mislim na mog, moram poklopac sutra skinuti i pogledati. Moram i u vcds-u pogledati da li izbacuje kakvu grešku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1