1 1
MattMeorro

Preklapanje retrovizora

Recommended Posts

Pozdrav,

 

Imam problem s električnim preklapanjem retovizora na golfu 7.

Sklapanje radi u redu prilikom zaključavanja, naime problem je prilikom otključavanja auta retrovizori se spuste i zatim ponovno dignu te onda kada dam kontakt se spuste.

Prije se nisu spuštali sve dok se ne bi dao kontakt. Znatno me živicira jer idu dole-gore kod svakog otključavanja i kod paljenja ponovno se spuštaju.

 

u vcdsu sam malo gledao, ali nisam uspio pronaci nešto što bi meni imalo smisla.

Naime prije mjesec dana su mi mijenjali modul podizača stakala jer je prestao raditi. Da li to možda ima veze s ovime. Prije toga su retrovizori normalno se sklapali kod zaključavanja i tek kod davanja kontakt bi se spustili.

 

Zamolio bih za pomoć ako netko zna gdje bi mogao biti problem.

 

Unaprijed hvala.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško će ti bit smisla kad je adaptacija za to na njemački :D

 

Btw.. sklapanje za zaključavanje OK spuste se i to je ok

 

Kad otključavaš kažeš retrovizori se spuste.. šta nisu spušteni i dižu se ? i oni ti se znači dignu pa spuste i kad daš kontakt oni se dignu :D

 

Koji modul podizača je stavljen ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško će ti bit smisla kad je adaptacija za to na njemački :D

 

Btw.. sklapanje za zaključavanje OK spuste se i to je ok

 

Kad otključavaš kažeš retrovizori se spuste.. šta nisu spušteni i dižu se ? i oni ti se znači dignu pa spuste i kad daš kontakt oni se dignu :D

 

Koji modul podizača je stavljen ?

 

Prema ovome "retrofitu" iz pdf-a sam provjerio u vcdsu i tako je sve kod mene uključeno.

Najbolje bude pokazao video u linku ovdje kako rade.

 

Htio bih da kada se otključa auto neka se spuste i tako ostanu ili neka se spuste kada se da kontakt.

jer ovo dolje-gore kod otključavanja i onda dolje kad se da kontakt je debilizam, isključeno imam sada cijelo vrijeme.

 

probao sam sve i svašta gasiti/paliti vratiti na tvorničke postavke itd. jedino da još probam otpojiti akumulator i spojiti nakon par minuta pa možda se resetira? u vcdsu ne javlja nikakvu grešku.

 

Za modul zbilja ne znam koji je stavljen. A pretpostavljam da se treba oplata vrata skidati da se vidi. ako se nalazi kod motorića sudeći prema ovom izvoru.

Edited by MattMeorro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

Imam problem s električnim preklapanjem retovizora na golfu 7.

Sklapanje radi u redu prilikom zaključavanja, naime problem je prilikom otključavanja auta retrovizori se spuste i zatim ponovno dignu te onda kada dam kontakt se spuste.

Prije se nisu spuštali sve dok se ne bi dao kontakt. Znatno me živicira jer idu dole-gore kod svakog otključavanja i kod paljenja ponovno se spuštaju.

 

u vcdsu sam malo gledao, ali nisam uspio pronaci nešto što bi meni imalo smisla.

Naime prije mjesec dana su mi mijenjali modul podizača stakala jer je prestao raditi. Da li to možda ima veze s ovime. Prije toga su retrovizori normalno se sklapali kod zaključavanja i tek kod davanja kontakt bi se spustili.

 

Zamolio bih za pomoć ako netko zna gdje bi mogao biti problem.

 

Unaprijed hvala.

 

 

 

Prvo: jesu dosli sklopivi retrovizori tvornicki sa autom?

Drugo: pitanje je koji su modul stavili u vratima,a to nam trebas javit nakon sta ga iščitaš sa VCDS-om,jer problem moze bit u drugacijem fw/sw

 

 

Sporo pamtim,brzo zaboravljam...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1