Jump to content

Welcome to VW Club Croatia!

Sign In or Register to gain full access to our forums. By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Valvoline
Photo

Nema radne temperature 2.0 tdi cr 103kw Dsg mjenjač

• Please log in to reply

Posted 05 December 2018 - 09:46 PM

1.9 TDI

SDI

• Član
  • Pip
  • 39 posts
  • Ime:Goran Vuković
  • Auto:Passat 1.9 TDI

pozdrav ekipo!

Nema radne temperature neovisno o režimu vožnje i drži visoke okretaje na leru!

Radi se e Passatu 2013.g. 2.0 tdi comon rail 103 kw  DSG mjenjač

Promjenio sam glavni termostat koji je sa prednje strane bloka, mislio sam da je on ali opet ista stvar!!

E sad on ima jos jedan termostat dsg mjenjača dali bi on mogo bit kriv pa prepušta tekučinu u hladnjak dsg-a??

ili je u nekom drugom elementu problem?? dali ima neko iskustva sa tim pa mi može pomoč ?????

lp.

Posted 05 December 2018 - 09:48 PM

G2 LTD

VR6

• Član
  • PipPipPipPip
  • 1,154 posts
  • Ime:Dino
  • Auto:Dvicu

Svi se bore sa problemima oko termostata i u vecini slucajeva taj termostat drugi je krivac. Ljudi znaju svasta promjenit a rijetko tko zna za taj drugi termostat.

Bude se ivo autofreak javio pa ce ti reci bolju dijagnozu.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.

G2 LTD - Dvica 

G2 LTD - Dvica  KOMENTARI

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

G2 LTD - Četvorka ( AXR ) 

G2 LTD - Četvorka ( AXR ) - KOMENTARI

Posted 05 December 2018 - 10:02 PM

1.9 TDI

SDI

• Član
  • Pip
  • 39 posts

Ja sam išao nekom logikom ali ipak nešta treba i znat da postoji taj drugi termostat na protoku vode koji ide prema hladnjaku dsg-a!!

po tome bi on trebo bit kriv da je zašteko ili ne zatvara dobro..

i ako mi može neko objasnit koji je zadatak ventila strujnog koji je sa donje strane motora na sistemu za hlađenje dal on propušta neki protok u određenom trenutku pošto ide cijev od motora prema getribi ??

Posted 06 December 2018 - 08:23 PM

AUTOFREAK

R36

• Moderatori
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9,243 posts
  • Ime:Ivo
  • Auto:Mk1Cabrio, 72'Käfer, 75'swallowtail, Audi100

Termostat na dsg-u... Skini kuciste filtera zraka i budes vidiio 2 crijeva sta idu na dsg hladnjak... na jednom je mali plasticni dildo i unutra je termostat. Dildo ide kompletan i vjerujem da nije vise od 150kn.

Ja testiram tako da posebnim klijestima stisnem crijevo koje ide u taj hladnjak dsg i odem u djir... i ako tad nepada temp stvar rjesena..

99posto je u njemu problem i svi mjenjaju taj veliki koji je 5puta kompliciranije za izmjeniti  :)

eah4lz.jpg

Sporo pamtim, brzo zaboravljam

Posted Image

Posted 07 December 2018 - 08:27 AM

1.9 TDI

SDI

• Član
  • Pip
  • 39 posts

Hvala puno idem u nabavu tog termostata pa dok ga zamjenim javim temperaturno stanje

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users